Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Přestal jsem pít
*
#34390
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Ještě k té vodě a čajům.. ono se asi nic nemá přehánět. Kolikrát si říkám, abych si neodstřelila ledviny Jsem denně tak na 4 litrech tekutin (nealko). O bylinkách si budu muset něco načíst, nemá se to taky přehánět. Vzpomínám si, že když jsem tehdy řešila za pomoci tohohle fóra první absťák (a pak ten rok nepila), lila jsem do sebe denně týden tak litr meduňky. Plus vitamíny a tak, jídlo lehký a občas, polívky hlavně. I po tom týdnu jsem byla pořád úplně tak nějak mimo, spací, mozek nefungoval, závratě,motolice .. jsem si říkala, že to už přeci není možný. No, meduňka Vyměnila jsem ji za kafe a dobrý.
A jak tu psal Včelař -med je úžasná věc. Sic ho kupuji, ale snažím se buď na trzích,nebo u soukromníků. Denně ho s čajema požiju tak 4 lžíce. Pak chia semínka - do jahod, který sice zatím chutnají jak řepa, ale já je miluju a neva mi to
No vidíte .. a stejně jdu a naleju do sebe půllitr vodky, proč ne, že - nakopne to a dělaj to všichni,bože!!
Přitom mi to ani nechutnalo ..
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34391
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Tak pratele, patek za mnou. Bez chlastu . Okolo me je spousta lidi, ktery maj problem, ale neresej ho. Berou antidepres., leze z nich, jak naj depky atd, ale chlastaj dal. Jejich vec.
Bylinky piju taky. Stridam to. Taky dzusy, stavy, i limonady, ale z tech je mi paj soufl.
Na vikend mam Alchymistu, cetla jsem kdysi, oprasim ho.
Vcera jsem si poustela 4 dohody s Duskem, natlemila jsem se nahlas
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34392
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Přestal jsem pít a: po jedenácti letech u doktora - angína - antibiotika. On ten chlast způsobuje, že v těle jen tak nějaký bacil nepřežije a člověk tak má klid od takovýhle nemocí.

Přestal jsem pít a: zodpovědnost. 1. jsem nastoupil do nový práce a včera mě přepadla ta angína. Za "normálních" okolností bych se na to rovnou vysral a nedělal bych si jakýkoli starosti, že tam nepřijdu. Dneska ráno jsem si naměřil pěkných 39 a s pocitem, že si to užiju jsem vyrazil do práce.

Vyprávěl mi kolega včelař před týdnem, že chlastat je nahovno, ale, že jak přestal sejmula ho borelioza. Předtím nikdy nic přestože byl v lese vařenej pečenej a klíštat nanosil mraky... Nevěděl jsem, že to zažiju na vlastní kůži takhle brzo.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34393
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Je to pravda.Chlastal som v kuse.A zdravy...bez viroz,angin..Teda relativne zdravy.Telo dostavalo zabrat.Ten alkohol stimuluje imunitu...hovadina?možno.No nebol som chory ani raz.Nepočitam urazy pod vplyvom....Droga zniči všetky infekty,bolačky..traumy.Ale Ta CENA!!! Učet pride určite...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34394
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
To jsem nekde cetla, ze pri prestavani by se mel clovek setrit a opatrovat, ze je pak telo hodne nachylny k nemocem a nema silu se branit, protoze se srovnava s novou situaci a je tim zaneprazdneny, jak startuje a dava se do kupy. Je in odolny. Clovek se prej bena prepibat a ma se setrit, psali dokonce rok!!! Bylo mi to divny, ale asi mel autor pravdu. Doporucoval toani neprehanet se sportem atd. Chce to holt trpelivost. Tak se brzy vykuryruj Vcelari Dcery se to drzelo skoro 14 dni, dvoje atb. Mela streptokoka. To zdravi je priste TOP. Bud fit.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34395
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Kdysi mi říkala kamarádka patoložka, že alkohol má antiseptický účinky, takže taková šťopička na spálení červa má svůj účel.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34396
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Jaj, tak na stopicky pozor Me napadlo asi na vterinu si dat malyho ruma do kafe. No hned me to preslo. Nastesti. To by zas dopadlo. Tak dobrou a vylec se.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34398
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Včelař:
Líh se přece používal jako dezinfekce na rány, také liho-benzin (aby se to nedalo chlastat).
Když jsem dělal obráběče kovů a o něco jsem se říznul, tak ruku šup do denaturáku. Používá se na chlazení hliníku.

--------------

Jinak mě poslední dobou fascinuje používání termínů k označení alkoholu "drak", "černý drak", "démon" atd.
Je to skoro jako ve světě fatasy. Například termín "černý drak" mi neustále připomíná Heroes of the Might and Magic (tahová strategická hra - v mém případě III a IV).
Přitom alkohol je pouze chemická látka, kterou neumíme užívat stejným způsobem jako většina populace.

--------------

Hodnocení ostatních lidí (způsobu jejich pití) je irelevantní. Vidíme je svoji optikou (růžové/černé brýle), tudíž nám nepřísluší je soudit.

--------------

Množství alkoholu v regálech obchodů je řadu let přibližně stejné. Jakékoliv restrikce povedou pouze k domácí a jinak nelegální výrobě. (Sam mám knihy jak o výrobě vín, tvrdého po stavbu mikropivovarů)

--------------
--------------

PS
Vidím to svoji optikou (subjektivně)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34399
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Mělo být: ... ve světě fantasy ...
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34400
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 10 měsíce  
Optiku maš dobru.Subjektivita je dôležita..Etanol je ten pôžitok toxicky..aa dam si ešte ...musim mat ten stav euforie.A zase a zase.Mňam...to je žradlo.Prdlajs.Je to už stav choroby duše...Zavislost.Všetky pič.ovinky..čajiky..vodičky a vitaminy su len zachrana duše ...odpustky.Bud abstinovat..natvrdo..alebo sa hrat na akože abstinentov.Viem ,čo hovorim.Mam pečeňove testy 3x zvyšene...no mam super metabolizmus.Vďaka maminka.dufam,že nie som nudny..mal som potrebu sa vyspovedat...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter