Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...8081828384858687
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#31558
Re: Selincro Před 8 rok, 5 měsíce  
Selincro je otrava. V pondelok pojdem za svojim doktorom a dam mu jednu zjest aby vedel co predpisuje. Dva dni uz nespim, mam hnacky a niesom vo svojej kozi. Ten kto vymyslel selincro musel byt sadista ktory sa tesi z utrpenia druhych. Ale co by zufalec neurobil pre to aby sa dostal zo zufalstva? Siahne po comkolvek co je jednoduchsie ako pevna vola. Niesom abstinent ale uz som vo faze kedy sa mi podarilo nedat mesiac alkohol do ust a intervali mojej abstinencie sa stale zvacsuju. Niesom stale za vodou ale reagovat na otravu zvanu selincro mi nedalo. Vsetkym zavislim odkazujem ze to (selincro) nosime v sebe len ho treba nejako najst.
Juraj
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31855
Re: Selincro Před 8 rok, 4 měsíce  
Juraj, píšeš:
Selincro je otrava. V pondelok pôjdem za svojím doktorom a "dám mu jednu zjesť" aby vedel, čo predpisuje. Dva dni už nespím, mám hnačky a nie som vo svojej koži.
..."Nie som stále za vodou" ale reagovať na otravu zvanú selincro mi nedalo..


Juraj,

..."užil doktor Tvoju medicínu/(selincro)?" (...chutila mu?)

...za vodou budeš, až keď sa preplavíš cez Styx, ale ako alkoholik môžeš veľmi dlho iba márne hľadať brod...
(...asi ako vodu v koši nosiť!)


(Priprav (si) radšej mincu pre Chárona!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48651
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 5 rok, 12 měsíce  
Richard Abraham napsal:
Ahoj,
přestal jsem úplně sám s minuty na minutu a jde to. Nikdo mi v tom nepomohl. Nevěřte na doktory, psychology atp.....je to blbost...to přestat nakonec nusíte vy a nikdo jiný. Hodně pracovat, začít sportovat...běh, jízda na kole....upravit si jídelníček.....a makat na sobě a neustále si při chuti na alkohol říkat důvody proč NE. To je vše....
Richard Abraham, Hořovice

Zdravím,
každý to má jinak, z minuty na minutu jsem to třeba já nedala, předcházelo tomu u mě x pokusů a až teď se zatím držím nejdéle a ano je to změna k lepšímu.
Přeji všem hezký den
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48893
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 5 rok, 11 měsíce  
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...8081828384858687
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter