Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Abstinující alkoholik a sex
#14629
Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj,
občas tady pročítám Vaše příspěvky, protože můj přítel už 4. měsíc abstinuje a tady hledám, co se mu odehrává v hlavě, jak se k němu chovat atd. To na co se chci zeptat, je malichernost v porovnání s Vašimi problémy, ale mně to začíná vrtat hlavou. Po 4měsíční abstinenci přítel ztrácí zájem o sex, když ho svedu aspoň jednou týdně, tak je to úspěch (oba máme */- 30). Máte někdo podobné zkušenosti? Mluvit o tom se mnou nechce, mě napadá jen to, že když dřív mu alkohol odboural zábrany. No a ty tam teď jsou, když nemá berličku v alkoholu....
Dík moc
R.
AAA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14632
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 8 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14635
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 8 měsíce  
Neslyšela jsem nikdy, že by abstinence přinášela sexuální nechuť, chyba někde je, ale ne v abstinenci, chce to sexuologa.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14639
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj, já myslím, že je běžný, že v prvních měsících abstinence nastupuje deprese a s ní spojený problémy, což může být i nezájem o sex. Proto se na počátku léčby nasazují antidepresiva.
Zvláštní věc s tou větší náchylností k nemocem, s tím jsem se už setkala, ale u narkomanů. Jakože přestali užívat a zhoršila se jim imunita, pleť a celkově kondice... Díky bohu všechno je jen dočasné a z dlouhodobého hlediska je abstinence jediná možná cesta
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14644
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 8 měsíce  
Moc Vám děkuji za odpovědi. Oběma se nám zdálo zvláštní, že je partner spíše bez energie a neustále unavený. Pravdou sice je, že pracuje víc než když pil. Ale všichni jsme předpokládali právě to, že bude plný energie a elánu. Místo toho se zpočátku uzavřel do sebe, spát chodil klidně v 8 večer s tím, že je hrozně unavený. Teď jsem ráda, když víme, že to není až tak zvláštní.
Děkuju.
R.
AAA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15041
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
no, co říci... přítel se snaží omezit pití a je unavený, innternet a televize jsou jediné mimopracovní činnosti, k sexu jsem ho nenalákala už skoro čtvrt roku... přitom mi tvrdí, jak jsem pěkná, dokonce i dost žárlí na skutečné i imaginární muže... netuším, jestli je to normální, ale už bych uvítala změnu.
Kačka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15048
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Kačko, neužívá nějaké léky, třeba antidepresiva, které tento nežádoucí účinek ztráty libida mají?
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15049
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Problém je v hlavě. Chybí mu stimulant. Je to problém abstinence. Přestanu pít, ale život stojí za h... Nebaví mne to... Ten kdo je šťastný a spokojený(uvnitř ne navenek), miluje život, sex, romantiku.
Řešením je změna myšlení. Zní to možná blbě, ale je to i moje zkušenost. Samo se to nezmění! Osud je nesmysl, je to v našich silách.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15050
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Zatím neumí žít střízlivý.Je to pro něj šok.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15066
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj.To je asi největší problém alkoholika..Že se ten život zdá být bez alkoholu takový nudný.Nevím co s tim, vydržím nepít, ale pak se něco stane a propiju pátek sobotu jako ted
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter