Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Kniha Breviář abstinující alkoholičky
#18803
Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 12 měsíce  
Abstinuji 14 let a 10.dubna mi vyšla kniha. V případě zájmu mě kontaktujte. Kladné ohlasy i od několika psychiatrů, kteří se zajímají o tuto problematiku

Citace z předmluvy: „Knížka, kterou právě otevíráte, je všechno jiné než univerzální návod jak abstinovat. Je to vyprávění o tom, jak se s tím peru já. Nabídnu vám, pokud to zvládnu, nejen pohled alkoholičky, ale i pohled terapeutky. To obojí totiž momentálně jsem. Nechci poučovat, ale nabízím možnost poučit se z mých chyb a vyhnout se tak svým vlastním. Přinejmenším uvidíte, že v tom nejste sami. Na mé cestě abstinencí jsem poznala spoustu věcí, něco jsem se naučila, některá zjištění byla lehce bolestná, takže mě napadlo ulehčit to ostatním. Nechci se vymlouvat ani obhajovat, ale zkuste opravdu uvěřit tomu, že alkoholismus není charakterová ani morální záležitost, ale že se skutečně jedná o nemoc. O závislost na chemické látce alkoholu, což je ve skutečnosti jedna z velmi jednoduchých sloučenin. Jak říkám já – chemici nechť prominou – jedna malá blbá buňka (vím, že se jedná o molekulu, ale buňka se mi líbí víc). “


Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
breviarabstinujicialkoholicky.blogspot.cz
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18810
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 12 měsíce  
Přestaňte s tou reklamou!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18818
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 12 měsíce  
Omlouvám se, kniha má pomoci, tento web pomáhá. Netušila jsem, že by to mohlo někomu vadit.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/04/2014 15:31 Provedl: hrochousek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18836
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 12 měsíce  
Stačí upozornit 1x, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26392
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
To víš, že to sem patří. Jdu se kouknout.
Zdeněk Sečka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26457
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Jasně, vy máte spočítáno, jak se zadarmo přiživit.Jak je možné, že jste z této diskuze použil můj příspěvek na svém webu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26469
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Už jsem si tě smazal. A podle toho, jak pořád podrážděně reaguješ, tak nějak vnímám nedostatek empatie pro alkoholiky. Copak ty si nestojíš za svým slovem? Slova mají přece pomáhat, že. Takže proč slova, které pomáhají není možno šířit volně. No, nic. Je to tvé rozhodnutí a tvá volba. Asi jsi anonymní alkoholik.
Zdeněk Sečka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26470
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
To se to vydává kniha, z cizích příspěvků.Určitě to není správné.Když budu chtít psát na vaši diskuzi, napíši, ale protože píši sem, patří to sem.Myslím, že jste musel naše okopírované příspěvky vymazat, pan Dr.Mlčooch by se jinak obrátil na právníky.A kdyby to bylo v pořádku, jistě by to nedělal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26471
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj Zdeňku,
díky moc za tvoji odvahu vytvořit takové stránky i za to , že jsi na ně dal typ.
Doufám, že dr. mlčoch má , na rozdíl od ostatních, v hlavě něco navíc a tak nepovažuje tvůj příspěvek za nepovolenou reklamu, stejně tak jako i Breviář viz . výše. Mě osobně oba příspěvky moc pomohly..
A nejsem sama...
Jsem již leta abstinující , ale slovo alkoholička jsem dávno vyměnila za slovo " stále se uzdravující" . Myšlenky jsou tvůrci našeho života a každé slovo jak o sobě uvažujeme nám dává vibraci. Rezonuje.
Z toho důvodu mě omrzeli i AA. Pomohli mě sice nastartovat a chytit dech, ale dál bych se neposunula ve svém životě.
Kvantová fyzika v podání a způsobu užití BG je opravdu nářez a není taky k pochopení pro každého JOUDU.
Tak si každý hledejme tu svou cestu a neznechucujme ostatním jejich pokusy dostat se v životě Výš a Dál
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26475
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Jenže Zdenek použil naše příspěvky z této diskuze na tu svou, což teda ani dr.Mlčoch netoleruje, pochlub se Zdeňku, co ti napsal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter