Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Kniha Breviář abstinující alkoholičky
#26476
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Víme co mu mlčoch napsal...
Bavila jsem se o rýpání do Breviáře alkoholičky a o Zdeňkovo odkazu na JEHO stránky.
Tato " reklama " nikomu neuškodila, spíš lidem jako my, pomohla rozšířit vlastní obzor o alkoholismu a v tom spatřuji největší smysl nejen těchto stránek. O TO totiž jde hlavně..
Že k střízlivosti vede mnoho různých cest
Pravda není to zrovna propaganda POUZE AA..
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26480
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Nyní lžeš, dr.Mlčoch jasně píše, aby články odtud okamžitě vymazal, jinak se obrátí na právníky.A reklama tady?Kdy se tu začnou nabízet úžasné léky proti depresím, různé nesmysly? Není to vůbec sranda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26489
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak jasně, kopírováním textů diskuze na těchto stránkách, to chápu..

viz.
Dobrý den, pane Zdeňku.

Na subdoméně
www.abstinent.websnadno.cz/
jsme dohledali některé texty, které prokazatelně pochází z našeho webu alkoholik.cz

Zkopírováním diskuzí z našeho webu došlo k porušení autorského zákona č. 121/2000 Sb..

Texty do 3 dnů odstraňte, v opačném případě budeme požadovat odmazání textů po správci websnadno.cz nebo v krajním případě formou žaloby u věcně a místně příslušného soudu

S pozdravem Zbyněk Mlčoch
(spolumajitel největší bezplatné právní poradny online v ČR - www.bezplatna-pravni-poradna.cz )

To jsem ale neměla na mysli, znovu opakuji, že se bavím o rýpaní do toho, že někdo napsal knihu, nebo napsal odkaz na stránky týkající se akloholismu.
Nejen mě, ale i ostatním alkoholikům pomůže, že si rozšíří obzor. Jinak léky proti depresím do toho nemotej, to nebylo téma.
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26496
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Nevím o tom, že bych vydávala knihu z cizích příspěvků. Přiznám se, že byly doby, kdy jsem se na tomto webu chtěla aktivně zapojovat, teď sem skoro nechodím. Důvodem je, že si myslím, že je to pouze a jen propagace AA a spíš než stránka Mudr. Mlčocha je to stránka alkoholičky Líby. Abstinuji 15. let. Nechlubím se, není čím. Konstatuji. Přesto abstinencí nežiji, žiji a abstinuji. Každý si musí zvolit svoji cestu. Držím všem pěsti.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26500
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Milá Jarmilo,
tvoji knihu jsem taky četla a dík za ní.
Obdivuju všechny, kteří mají odvahu podělit se s ostatními o svoje hrůzy a zároveň jim dát naději do nového života.
Ono je jedna věc povídat si na různých forech a jiná sednout si a NĚCO vytvořit.
Něco, co je za mnou vidět a pod čím jsi podepsaná.
Co si můžu koupit a dát do knihovny.
Taky sdílím tvoje znechucení a zdaleka nejsem sama...
nad tím jakým způsobem se tady někteří erudovaní alkoholici staví k ostatním.
Vím , že přispívat sem , už odradilo mnoho lidí.
No - emailujem si mimo. Mně to nedá, když se někteří snaží sem ze všech sil a možností přispět a jiní jen hledají jak jim to překazit rádoby pravidly.
V první řadě by měl zvítězit zdravý selský rozum, ale v tom bude asi zakopaný pes. Některým alkoholikům už fakt moc rozumu nezbylo. Soudím dle SEBE. HIHI
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26507
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Liba napsal:
Jenže Zdenek použil naše příspěvky z této diskuze na tu svou, což teda ani dr.Mlčoch netoleruje, pochlub se Zdeňku, co ti napsal.


Ano Džejn, vystihla si to, zdravý selský rozum. Tohle třeba je opravdu, jak z první třídy. Úplně vidím kluka z filmu "Páni kluci"... "Ale mamííí, oni mu to malovali klucííí."

Abstinence mě naučila, že pokud chci být v pohodě, tak se mnou ostatní dospělí musí jednat jako s dospělým a naopak. Myslím, že Zdeňkovi stačilo prostě napsat, že si to majitel webu a přispěvatelé nepřejí. Tohle z toho pro mě dělá frašku.
Napsala jsem knížku, svlíkla jsem svoji duši donaha. Když jsem přišla na setkání AA dozvěděla jsem se, že ani vzájemně mezi sebou, nebo dokonce se svým sponzorem si nevyprávějí, nesvěřují se, co třeba v opilosti provedli, že o sobě nevědí pravdu. A to se znají i spousty let. Neodsuzuji, jen konstatuji...Přijde mi zvláštní, když i při návštěvě cizí země o dovolené, nebo při služební cestě běžím vyhledat místní setkání AA, že tedy hledám spřízněné duše a pak k nim nejsem dost upřímná. Stydíme se? Bojíme se odsouzení? To je přece v AA nepřípustné, tak proč? Děláme se lepší než jsme? Jak to pomůže těm ostatním?
Pokud někdo z mé knihy použije alespoň seznam léků, které jsou pro nás nebezpečné tak díky za to. Pak ta knížka měla smysl. Jenže to stejně v AA neřeší, neřeší pití pita, neřeší "spouštěče". Na oslavě narozenin dlouholeté členky jednoho AA se pojídali koňakové špičky. Každá cesta k abstinenci je správná cesta. Toleruji tu a vaši a prosím o totéž.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26510
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Jarmila velmi pekne napisane a plne s tebou suhlasim.
Pokusim sa zohnat tvoju knizku, dufam, ze sa mi to podari - velmi rada si ju precitam.
Ludia ako Dzejn, Jarmila, Zdenek by sem mali tiez prispievar a je skoda, ze to vzdali, tak ako mnoho inych...Urcite by boli Vase rady prinosom a ludia by tu nedostavali len rady v zmysle - chod na AA.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26511
Re: Kniha Breviář abstinující alkoholičky Před 9 rok, 1 měsíc  
Díky Kiro, pokud bys ji nesehnala poslu ti ji a pak mi posles penize na ucet, jen mi napis adresu. Neměla jsem si tu v úmyslu dělat "reklamu", chtěla jsem jen pomoct.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter