Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: nemoci při abstinenci
#23350
nemoci při abstinenci Před 9 rok, 4 měsíce  
Dobrý večer všem. Potřebuji radu ohledně svého otce. Je mu 60 let a poslední dva roky nepije,přestal sám ze dne na den. Pil celý život a byl velmi agresivní,pokaždé se v hospodě popral. Nyní poslední půl rok troí bolestmi břicha, křeče, nadýmání zácpa, průjem. Žije v podstatě jen na záchodě a s bolestmi, což není život ale utrpení. Díky těmto křečím a bolestem spí v noci cca 4hod. víc ho to nenechá. V ždycky říká že začne pít, že takové problémy nikdy neměl a způsobil si to jen tím hloupím nápadem přestat pít. Když se "vylil" tak neměl bolesti, ani deprese a pořádně se vyspal. Popravdě když ho vidím jak trpí nejradši bych mu sama řekla ať si dá pivo, ale tomu chci předejít tak to zkouším takto, jestli pro mě nemáte rradu nebo stejnou zkušenost. Má všechna možná vyšetření (prostata,kolonoskopie,štítná žláza,psychiatrie, ortopedie-bolesti vystřelují do zad a nemůže sedět aby se nekroutil....) doktoři mu nedokáží pomoci,dostává léky, které nezabíraji. Mi mu kupujeme čaje, přírodní doplňky. Už nevím čím mu pomoci.
díky za každou radu
krepelka01

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23353
Re: nemoci při abstinenci Před 9 rok, 4 měsíce  
Alkohol ho uspal, jako každého, ale na chvilku.Určitě není lék tak zázračný, aby léčil tátu z jeho potíží.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23395
Re: nemoci při abstinenci Před 9 rok, 4 měsíce  
Dobry den, vim, ze se to zde ve foru prilis nenosi, ale mate-li moznost, necht otec vyzkousi konopi. Myslim, ze by mu mohly pomoci caje z technickeho bio konopi, pripadne i vaporizace lecebneho. Minimalne na problemy se spankem, ale i na dalsi Vami popisovane neduhy by tak mohlo zabrat prirodni cestou. Vse o lecebnem vyuziti je jinak v dostatku k nalezeni na netu.
MT

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23396
Re: nemoci při abstinenci Před 9 rok, 4 měsíce  
Souhlasím, není nad bylinky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23397
Re: nemoci při abstinenci Před 9 rok, 4 měsíce  
Na vyšetření do nemocnice a hned. Může se jednat o pokročilou rakovinu tlustého střeva. Jeden můj příbuzný to měl přesně takto. Přestal pít, když už mu bylo zle, alkohol už tím pádem nemohl mírnit bolest.
zinc

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter