Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: nyní abstinuji
#3558
Re: nyní abstinuji Před 13 rok  
Inu to by bylo prima..ale to by bylo se mnou pak opravdu k nevydržení..
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3559
Re: nyní abstinuji Před 13 rok  
inu radko pokyny z hury i telo jasne hlasi ze uz asi chcete byti svobodna a nezavisla a jestli to nejak vnese jas do situace, tak ja jsem dnes tez mela velmi velmi velkou chur kourit jako komin a taky jsem kourila, nechtelo se mi byti moudra a nervozni, tak jsem u vltavy kourila a radovala se z jara a dobre bylo,
a vsude se to tetelilo, to jaro je jiz ve vzduchu a tak treba zrovna byl dnes den nezavislosti, co ja vim, hlavne at koleno neboli a at vam cigara radost prinesou a vysokym podpatkum zdar, a damam co je nosi taky,
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3863
Re: nyní abstinuji Před 13 rok  
Ahoj,
co si budu nalhávat o alkoholu a mě. Prostě jsem chlastal jak idiot, pil jak blbec a když jsem to začal na sobě sledovat, tak jsem taky přišel domů a měl jsem za den 23 piv, 13 panáků a 3 krabky Red Whitek....Tak jsem s tím prostě z minuty na minutu seknul a tím to hasne. Už je to víc jak rok, co jsem přestal pít a kouřit, začal jsem jezdit na kole, učit se hrát na kytaru a věnovat se rodině. A nic mi nechybí. Spoustu falešných hospodských kamarádů mě za tento přestupek odsoudilo a zatratilo...fakt strašná ztráta...hahahah
Pokud má někdo s alkoholem nebo jinou drogu problém má jedinou šanci. Žádný doktoři, žádné rady, psychologové atp......SÁM...SÁM jen sám to dokáže. Nikdo jiný! To je moje rada....
Richard Abraham

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3866
Re: nyní abstinuji Před 13 rok  
tak to Richarda fakt chválím, je dobrej, akorát nevím v čem u něj přišel konečně ten zlom že to pochopil ? docela by mě to zajímalo
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3881
Re: nyní abstinuji Před 13 rok  
Ríšo,je to chválihodné a obdivující že jste to takhle dokázal sám bez pomoci,málokomu se to podaří,musel jste mít silný motor,ale ne každý to dokáže sám.Držím palce jste dobrej.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12662
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Tak jsem se taky rozhodl registrovat,už jsem tu napsal hodně příspěvků,no jen napíšu,že jsem to zvlád tedy nakonec sám,ale měl jsem na mále.Je to skoro rok a půl co nepiju,věci se mění a vyvíjí,dříve jsem tyto stránky jen četl,neměl jsem odvahu nic napsat.Až po několika měsících abstinence jsem se odvážil,postupně i v reálu jsem o tom začal víc mluvit.Snažil jsem se to předtím ututlat,načnul jsem se v hospodě a dorážel doma večer a po čase se to u mně vyvinulo v závislost.Nevím jak se mně to všechno podařilo zvládnout samému,alkohol a můj složitý život,našel jsem v sobě nějakou neuvěřitelnou sílu,pud sebezáchovy,přišlo to nějak samo.Teď nepiju,jsem šťastný že nepiju,užil jsem si s alkoholem svoje a nechci už nikdy do toho spadnout.Ten účinek alkoholu je mně už na nic,nedělalo mně to vůbec dobře a život je bez něho lepší!!!Píšu tady,protože alkohol je liška prohnaná,číhá jak mně nějak oblbnout,občas mám takové pocity nebo myšlenky,nepotlačuju je,jen se s nima nebavím a ony zas vyšumí,anebo ty sny,teď už je tak často nemívám,ale šrotuje to v tom podvědomí pořád.Není to žádná hrůza,popravdě jsem to čekal horší,dobré je,že to časem ustupuje.Ale vnitřně něco cítím-jak bych se napil,už bych to horkotěžko zastavoval.Je to na celý život.
Měl jsem štěstí,ale vy co to pořád pokoušíte zvládnout sami,radši tu pomoc vyhledejte.Je dobré začít psát i tady,je to první krok k něčemu.
Nezakládal jsem ani žádné svoje vlákno,už je to v té abstinenci nějaký čs a chci tak zůstat.
Mějte se a užívejte života,nejlépe bez pití.
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12663
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Máš pravdu Ondro.Ono to ze začátku opravdu šrotuje v hlavě,stavy na prasknutí,člověk je nervní na všechno a všechny kolem ale i na sebe,jak se chce ten chlast tlačit.Když to nevzdám,časem se to upraví zcela samo.No krize přicházejí,stejně jako časem vyšumí to špatné,ty špatné zkušenosti s pitím.Podcenit se to nevyplácí.Je důležité naučit se všechno vyventilovat,začít aktivně aspon´tady na tom foru.A hlavně nezapomínat na to,že jsem alkoholikem a toto je trvalé.Mé stavy s pitím už nikdy nebudou takové,jaké bývaly z počátku.Přiznat si,že to bude jenom horší a horší,když se napiju a vzít svoji střízlivost vůbec za zázrak,který se už nemusí opakovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12707
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Jani,máš úplnou pravdu.Podcenil jsem to jednou,vydržel jsem měsíc a půl a bylo mně už líp.Co se může stát,na nározky jsem se napil.Pomalu se to rozjelo znova,s daleko větší intenzitou a nemoh jsem se z toho dostat.Podařilo se a po dalších měsících mně bylo už úplně dobře,takový klid v duši a ono to neotravovalo...jenom číhalo na příležitost.Už mně to málem dostalo,v poslední vteřině sem to ovládnul.A už to zas šrotovalo,zase ty sny,znervózněl sem,znejistěl.Za čas to zase přešlo,ale nevyplácí se to podceňovat.Mám teď vlastně POB,v novém bydlení hafo práce,přivydělávám si ještě doma na pc a když mám nějaký záskok zajdu si zahrát kuželky,šipky,navštívím přátele a všude je alkohol a nevadí mně to,cítím se fajn,jen se nesmí blbnout jak např. na té svatbě,srandičky srandičky a kalíšek v ruce a málem hop.Taková pitomost a jak by mně to odrovnalo.Neodrovnalo a jedu dál.
Přeju Ti hodně štěstí a pozor na všeljaké nástrahy,díky za Tvé příspěvky.
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12709
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Ondro díky.Učím se být opatrná,ale i ostražitá.Podcenit toho prevíta si nemůžu dovolit.Opravdu by mne to stálo život.A svého života si už vážím.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12732
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Přestat pít nestačí.Musíme se naučit vedle alkoholu žít, netrápit se pohledem na něj, nevyhýbat se mu, ale vydržet abstinovat.Alkohol bude pořád, tak ať je, já už mám své vypito, málem mně zabil, stačilo!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter