Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...23242526272829...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#44939
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Včelař,
neviem síce na čo slúži včelí klát (je to úľ?), ale tá drevorezba je nádherná. Ten môj, je (resp. bol) drevorezbár, tiež jeden z koníčkov. Máme doma pár jeho reliefov a sošiek z mladých čias, keď ho ešte závislosť nedržala pevne vo svojej moci. V snahe piť menej ho občas chytí šajba a začne niečo vyrezávať, ale výsledkom sú iba nedokončené, povaľujúce sa drevorezby. Vždy som snívala, že vytvorí takúto peknú, veľkú sochu a tá bude ozdobou záhrady...
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44940
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Včely normálně v přírodě vyhledávají dutiny ve stromech. Toho si všiml i homo sapiens a začal části ve kterých byly včely vyřezávat a nosit si je blíž k obydlí. Tak vznikly brtě, nebo-li kláty. Časem si je i zdobil různými rytinami a řezbami - viz třeba sbírka v Rožnově pod Radhoštěm. Ano i tento můj nový je dělaný jako včelí úl. Vzadu je vyřezaná dutina ve které včely budou normálně žít. Že mi udělal neskutečnou radost - to si pište
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/06/2017 22:21 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44941
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Takže seš jakoRumcajs: "ve vousech mu hnízdí roj lesních včel" akorát máš vousy v klatě...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44942
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Allie pobavila ....... ach jo... a Včelaři super, moc hezké a člověk se dozvěděl alespoň něco nového, hezký večer a sny všem děcka
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44945
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Hezkou sobotu všem
U nás sice pěkně lije, ale stejně je super. Hlavně to ráno. Konečně zase čistá a hlava připravená k abstinenci. ...
.Už si nedávám žádná předsevzetí o nepiti...prostě se zaměřím jen na každý den a s pokorou budu bojovat.
Mějte se všichni a držte se
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44947
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj Tobě také hezký den já se držím zatím vpohodě, navíc mám teď 6 nočních za 7 dní, tak na to není ani pomyšlení, ale ráno v 6 když jsem jel na kole z noční a viděl x lidí ještě vožralejch jak jdou domů, mě přesvědčuje o tom, že toto určitě nechci, krásný den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45048
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Ačkoliv jsem teď měla divné období neradosti a nespokojenosti (v podstatě bezdůvodné),opět vrátilo to hezké opojení ze střízlivosti. Cítím se být opět silnější v odhodlání nepít a holt to má všechno různé fáze, kterými je třeba si projít (např. i to, že pokud podlehnete, hodně to oslabí a vezme sílu) a nelze je ošidit. Takže: pokud máte někdo podobný problém (pocit nenaplnění, ukřivděnosti - proč já nemůžu pít, jak já se jen budu bavit, zvládnu to vůbec? Moc si už nevěřím atd), nezoufejte. Zase bude dobře, euforie ze nabyté svobody z nepití, z najednou získaného času, pohody při plánování a rozhodování se vrátí, jen to vydržte!!! Hodně mi tedy pomohla mnou již hodněkrát zmiňovaná třezalka(toto není reklama na třezalku) Zdraví vá s a drží palce všem Šantal
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45049
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Šantal: souhlas. Taky piju třezalku a dokonce i líp spim.
A je to fakt, občas ty výkyvy nálad prostě jsou.
A někdy i vztek....že oni můžou a já ne!!!
Ale na druhou stranu, ten den po akci, kdy nepiju a oni jo...no super.
Den po dni ....krok po kroku
Hezkou sobotu a neděli...lidičky
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45051
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Holky...Šantal,rosnička.A teraz v lete pijete třezalku,no slnko a třezalka moc spolu nepasujú.Pokožka sčervenie,poprípade vyrášky ako reakcia,či?preto sa odporúča piť hlavne v zime třezalka.či je to blbosť? ja by som ju mal piť na nervozitu a depky.lieky nechcem,tak ako to je vlastne?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45055
Re: Nepít je těžká pohoda Před 6 rok, 10 měsíce  
Já třezalku nepiju,beru antidepresíva kde se nedoporučuje,piju meduňku,tabletky zatím ponechám,aby mě ty výkyvy nálad nehodily kam nechci.Po čase je vysadím,ale až na tom budu dobře.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...23242526272829...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter