Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#50430
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Fakt je, že když vidim ty zmatlaný existence, že jsem rád,že nepiju.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50431
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Nepít je tak těžký, že je to až nemožný. Pro Pijáka jsem tím pádem zmatlaná existence. Taky bych byl rád, kdybych mohl psát jak 2 měsíce nepiju, nebo nedej bože 2 roky, ale já jsem vožralej den co den, jsem těžkej hladinkář, držim si alkohol v krvi neustále ať se děje co se děje.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50432
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Já ti notore držím palce, abys to taky už zastavil a přeju ti, aby to bylo za méně dramatickejch okolností, než jsem to měl já. Já kdybych dál chlastal, tak nevim, jestli bych vůbec ještě psal, jestli bych už fakt nechcípnul, protože všechno co jsem dělal tam směřovalo. Neměl jsem na výběr. Dokud jsem na výběr měl, furt jsem chlastal.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/08/2018 21:23 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50433
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Jo a k těm zmatlaným existencím, teď mi před barákem otravoval na šrot ožralej kluk o cigáro, úplně stejný kecy jako já, když jsem chlatal, úplně na mě dýchlo zrcadlo. Fakt otravnej uslintanej trapnej kretén, který si myslel, jak je vtipnej zábavnej a veselej. Tak toho jsme myslel tou zmatlanou existencí.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50436
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Notor,

buď pevný a zotrvaj - rakvu máš už otvorenú, všetko je pripravené - len naskočiť a hurá na druhú stranu!

"Ver si, vydrž, vytrvaj a umrieš spokojný, pokojný aj ožratý!!!"... (...a všetkým IM/NÁM ukážeš!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50437
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj všem tady.Jak se Vám dnes vstávalo?mi skvěle ,jsem vděčná za každé nové ráno ve střízlivosti a děkuji za ní a za vše.Po včerejším chatu se Stopkou jsem si opět dobře uvedomila,jak je důležité nezapomínat,jak nám bylo když nás ovládal chlast.Jak křehká je hranice kdy přijde zlom a sáhne se po láhvi .Vím ,že se to může stát každému z nás.Jsem ráda ,že tu můžu číst varovné příklady ,já sama jsem se v tom placala snad 15 let.Zkousela abstinovat,zdravě jíst,cvičit,nevyhledavat důvody k pití.Vydrzelo to tak 3nekdy 6 měsíců než jsem se vezla znovu v kolotoči í 14 denního pití ze kterého nešlo vystoupit.nešlo prestat pít.pila a zvracela do vysilení. Prosila Boha o smrt nechtěla jsem žít.Tyto stavy byly tak děsivé!!a pak jsem se 14 dní z toho lízala než jsem byla schopna jakž takž znovu existovat.vzpomínám na to denně.denně si to připomínám.Je těžké pro alkoholika prestat pít.A pak přišel zlom.Treba jsem si ho vyprosila u Boha,protože já opravdu nechtěla už pít.Ani příležitostně ani už nikdy v životě. Teď po temer 8měsíční strizlivosti je moje osychika malinko lepší a zlepšovat se bude.Jsou tu příklady Těch kteří vydrželi roky í těch kteří sklouzli a zase vstali a snaží se dál.Moc už jsem tu nepsala,občas četla a snažila se žít svůj život.Teď tu budu nahlížet častěji,abych si připomínala jak lehké je překročit svůj stín.Stopce přeji brzké uzdravení,vám všem krásné střízlivé rána.A pro Šantal zavolám ti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50438
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Ja som v situácii, že niekoho milujem tak ako štvrť storočia nie, a nič z toho nebude. Nie som si celkom istý, či sa mi chce dýchať, ale viem že piť sa mi nechce. Keby sa tak dalo zmiznúť bez toho, aby si to niekto všimol, ale bohužiaľ nechávam príliš silné stopy. Mám rád upršané víkendy.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50460
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Nepít je opravdu těžká pohoda. Na rovinu já mám obrovský štěstí, že jsem veselej optimista, kterej se rád druží s lidma. To co spousta lidí hledá v alkoholu mám úplně normálně za střízliva. Fakt rád a nenuceně se seznamuju s lidma a stále mám v podstatě dobrou náladu. Děsivým paradoxem je, že v dobách mého chlastání 18-33let mi to seznamování šlo mnohem, ale mnohem hůře. O to víc obdivuju lidi, co jsou od přírody nesmělí a chlastem si alespoň zpočátku dodávali kuráž. Držte se.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50491
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Včera jsem se ničeho nenapila, po velmi dlouhé době to byl můj čistý den, ale jako těžkou pohodu bych to nenazvala. Večer bez vína byl pro mě spíš utrpením, dlouho do noci jsme nemohla usnout. Přesto mám v plánu abstinovat i dnes. Vím, začátky jsou nejtěžší, ale snad se dokážu držet od alkoholu tak dlouho, dokud se z toho nestane pohoda.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50495
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 8 měsíce  
Přeji Ti ať se ti to daří den po dni.pomalymi krůčky jako batole co se učí chodit.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter