Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...27282930313233...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#50496
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Lída Závislá: No jasně, že jeden vynechanej den žádná pohoda není. Musíš projít kompletním absťákem kdy ti bude fakt blbě, teprve potom může přijít pohoda. Já to mám tak, že kdybych to držel vůlí, tak nikdy žádná pohoda nepřijde a nejspíš bych zase chlastal. Abstinence je životní styl, bez přijetí tohoto životního stylu budeš sice střízlivá, ale nešťastná a to povede nevyhnutelně k dalšímu chlastu.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50501
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Lído, taky jsem včera začala, popisovala jsem to v novém vlákně "společně den po dni". Usínalo se mi taky hůř, v noci párkrát vzhůru, ale žádný drama, ani absťák se nekonal. Neměla jsem večer ani chuť. Něják se mi to v hlavě rovná a pít nechci. Rozhodně nemůžu víno, tvrdej vůbec nepiju, no a s pivem nevím, moc se ho do mně nevejde.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50504
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak do mě se piva vlezlo až mi lezli ušima.jeste že to mám za sebou.doufám. ????
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50510
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Lída Závislá napsal:
Včera jsem se ničeho nenapila, po velmi dlouhé době to byl můj čistý den, ale jako těžkou pohodu bych to nenazvala. Večer bez vína byl pro mě spíš utrpením, dlouho do noci jsme nemohla usnout.

Jestli Ti muzu poradit tak si najdi cinnost. Protoze tenhle boj, tohle utrpeni kdy clovek resi pit/nepit je predem prohrany. Cinnost - jakoukoliv! Kdyby jsi mela lichy den kopat jamy a sudy den je zasypavat . Nezastavovat a neustale byt v cinnosti tak aby jsi nemusela myslet na to kdy uz se konecne budes moct napit. Idealne se dostat kazdy den do stavu kdy vecer padnes do postele servana tak ze usnes jen se dotknes polstare.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50637
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Gennosuke, kolem zahrady a baráku mám práce až nad hlavu, většinou to pomáhá. Včera ale po obědě najednou nebyl síla, jako by ze mě vyprchala všechna energie a já skoro ani nemohla uzvednout motyku. Problém mi dělalo i ujít pár kroků, takový stav vyčerpání a úzkosti, který vyvrcholil totální rezignací. Něco mi cvaklo v hlavě a jako robot jsem šla do obchodu pro flašku vína a hned ji doma do sebe nalila. Po třech dnech abstinence jsem zase selhala. Nešlo to ovládnout, někdy jsem jak zombie, která nežije a nemá žádnou vůli.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50645
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Lído Závislá.Když chceš dodržovat abstinenci je potřeba myslet na tři pravidla.Dostatečně jíst dostatečně pít nealko a nepřetěžovat organismus.Odpočívat.Prace Ti pomůže,ale pak padat únavou tak jasně že šahneš po tom co ti kdysi přinášelo úlevu.A změnilo se v závislost.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50654
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Maris napsal:
Tak do mě se piva vlezlo až mi lezli ušima.jeste že to mám za sebou.doufám. ????

Pro mě nebyl problém dát si během prvních 30 minut 4 piva. Většinou mi je v hospodách nestačili čepovat.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50658
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Já do hospod nechodila pila jsem doma.A pamatuju ty doby kdy jsem stála před vecerkou už za 10minut 6°°ABY mě nikdo nepredbehl a já si mohla rychle odnést domů pivo.jasně ,že ostatní chodili pro rohlíky a koblihy .Bylo šílené utrpení když náhodou přivezli zboží a já musela čekat.Běžela jsem s pivem domů celá se klepala brala schody po dvou.ani se nezula a rychle otvírala sklenici .během chvíle snad 10 minut byly 2 ve mě. A pak ta úleva a za 2 hodiny stres že už zas není.Absolvovat stejnou cestu ke stejně prodavače.Posledni dobou mi už bylo jedno co si myslí.Stejně všichni věděli,že chlastem.etapově ,ale chystám.Jsem strašně vděčná že už 8 měsíců ne.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50660
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
To pamätám počas záťahov, bolo strašné sa zobudiť tak o tretej v noci a už nemať nič, a raz dokonca keď sa menil čas o hodinu späť! A v obchode slušní ľudia pečivo a jogurty a tak to pekne voňalo ale dostať by som to do seba nevedel, ja som sa len potil kedy už budem konečne doma aj s novou fľašou. Fuj.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50661
Re: Nepít je těžká pohoda Před 5 rok, 7 měsíce  
Jo a teď milujeme ty jogurty a rohlíky a kávičku k tomu.Jo fuj to byla hnusná doba.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...27282930313233...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter