Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Abstinent se seznamuje
#31377
Abstinent se seznamuje Před 8 rok, 6 měsíce  
Zdravím kolegové,

jsem poměrně mladý abstinující alkoholik, je mi 29. Mám dvě anketní otázky na ty, kteří se jakožto abstinující nově seznamovali.

1) Kde hledat nepíjící nebo velmi střídmě pijící protějšky? Jaká jsou vhodná místa/příležitosti?
Např. před časem jsem poznal velmi milou slečnu, padli jsme si do oka, ale po pár týdnech jsem to ukončil, protože mezi její způsoby relaxu - jako i pro možná většinu společnosti - patřilo zajít na párty nebo na jedno s přáteli a byť pila opravdu společensky, dělilo nás to - já s ní totiž buď nešel nebo akce přetrpěl. Nedokázal jsem se taky spojit s okruhem jejích přátel, protože jsem je viděl jen v pijící společnosti a tak polovinu společného času jen odrážel věčně se opakující otázky proč nepiju (= nepije, trhá partu - asi znáte).

2) Po jak dlouhé době s novým partnerem jste mu řekli, že jste abstinující alkoholik/čka? Vnímám to jako vnitřní dilema "tajit svoji třináctou komnatu, kterou by mně nejbližší člověk měl znát" a na druhé straně bych nerad, aby se o to otočilo proti mně (např. zdiskreditování se u rodiny nebo přátel, kterým se svěří).
Máte s tímto zkušenosti?

Pěkný den,
LotrVsvetru
LotrVsvetru
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31381
Re: Abstinent se seznamuje Před 8 rok, 6 měsíce  
LotrVsvetru napsal:
Zdravím kolegové,

jsem poměrně mladý abstinující alkoholik, je mi 29. Mám dvě anketní otázky na ty, kteří se jakožto abstinující nově seznamovali.

1) Kde hledat nepíjící nebo velmi střídmě pijící protějšky? Jaká jsou vhodná místa/příležitosti?
Např. před časem jsem poznal velmi milou slečnu, padli jsme si do oka, ale po pár týdnech jsem to ukončil, protože mezi její způsoby relaxu - jako i pro možná většinu společnosti - patřilo zajít na párty nebo na jedno s přáteli a byť pila opravdu společensky, dělilo nás to - já s ní totiž buď nešel nebo akce přetrpěl. Nedokázal jsem se taky spojit s okruhem jejích přátel, protože jsem je viděl jen v pijící společnosti a tak polovinu společného času jen odrážel věčně se opakující otázky proč nepiju (= nepije, trhá partu - asi znáte).

2) Po jak dlouhé době s novým partnerem jste mu řekli, že jste abstinující alkoholik/čka? Vnímám to jako vnitřní dilema "tajit svoji třináctou komnatu, kterou by mně nejbližší člověk měl znát" a na druhé straně bych nerad, aby se o to otočilo proti mně (např. zdiskreditování se u rodiny nebo přátel, kterým se svěří).
Máte s tímto zkušenosti?

Pěkný den,
LotrVsvetru


Chce to najít si slušnou holku, co nesnáší alkohol a těch není málo
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31382
Re: Abstinent se seznamuje Před 8 rok, 6 měsíce  
chce to lovit ne v mladších ročnících, ony holky rády blbnou, samá párty, večírky a tak. svobodných vyzrálejších bab kolem 30 je habaděj tak natáhni sítě. nevím čím jsi, jaké máš vzdělání a doporučuji hledat ženskou tomu přiměřenou, pokud seš dělník tak prodavačku atakpod. a možná radějc s nižším vzděláním, vzhledem k mé zkušenosti, že mně dávala sežrat jak má víc škol...

s pitím bych zpočátku normálně lhal, že mám ledviny v háji a nemůžu ani kapku, ale jinak sem fit, dětí můžu mít třeba sedm, u vyzrálejší ženy už tikají biologické hodiny a ony na to rády slyší...

prostě někdy po třetím dítěti bych jí řekl pravdu, pokud tedy vydríš nepít a neprovalí se to dřív

on ti pan terapeut Jája víc neporadil a zadělává to tady akorát rád citacemi a čekám, že po mém příspěvku se to tady trochu víc rozjede takže budeš mít o čem přemýšlet
pert

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter