Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: otazka pro alkoholiky
#7855
otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
chtela bych vedet, co se Vam alkoholikum honi hlavou. Cekate, ze pokazdy nekdo prijde a poda vam pomocnou ruku? berete to jako samozrejmost? jsem uz unavena z toho porad resit problemy moji sestry. Ted ji hrozi (v 29 letech) bezdomovectvi a ja mam chut ji v tom nechat...
T

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7857
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak jí v tom nech, možná to pro ní bude to nejlepší..
Sára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7859
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
T. je to těžké.Asi ji nech padnout na dno, třeba konečně procitne, bude se chtít zvednout, pak ocení Tvou pomoc, nyní ji nebere!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7880
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Rozhodni se srdcem, ať to bude tak nebo tak, budeš vědět že je to správně.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7892
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
právě,že rozpitému alkoholikovi,nebo tomu co pije v jednom kuse se honí hlavou UŽ JEN JAK SEHNAT PENÍZE NA DALŠÍ PITÍ,UŽ JEN TO,CO BUDU PÍT????VÍC TAM TOHO OPRAVDU NEVLEZE!ZDÁ SE TO NEPŘEDSTAVITELNÉ NEBO DĚSNÉ-ALE OPRAVDU JE TOMU TAK.ČLOVĚK UŽ OPRAVDU NECHCE ANI NEMŮŽE VIDĚT A ŘEŠIT,ŽE NEBUDE MÍT KDE SPÁT,ŽE SE OCITNE NA ULICI!NEMŮŽE PŘESTAT!UŽ VŮBEC NEMŮŽE PŘESTAT KVŮLI NĚČEMU,NĚKOMU!MUSÍ CHTÍT PŘESTAT KVŮLI SOBĚ!A KDYŽ ANI TOHO NENÍ SCHOPEN?JEDNODUŠE ZEMŘE NA NÁSLEDKY VLASTNÍHO ALKOHOLISMU,NA NÁSLEDKY VLASTNÍ NEROZHODNOSTI!!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7896
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Chci se zeptat těch, kteří se rozhodli pro antabus. Rozhodla jsem se pro tento způsob léčby asi před 2 měsíci. Bohužel lítání po doktorech je strašně zdlouhavé a já si teď připadám nejistá. Ještě mi zbývá jedna věc a ta bude vyřízena až za necelý měsíc. Už teď mě napadá spousty důvodů proč nebrat. Jsem na vážkách protože abstinuju už celkem v poho.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7897
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Katko,chodit na Anabus není jen o tom přijít a užít tablety.Je to o učení se zodpovědnosti k sobě,stejně jako cvičení se ve vytrvalosti a trpělivosti.Toto všem alkoholikům chybí.O tom,že když na tebe přijde krize a ponoukavé myšlenky-a ty zcela jistě přijdou ,jsi chráněná a jištěná ještě Anabusem.Já jsem zrecidivovala po téměř 9letech.Sama na Anabus chodím-neberu ho jako zlo.Vím,že je to tak správně a pokaždé se těším na sestřičky i na něj.První rok je opravdu záludný a já nechci podcenit nic z toho.Beru to jako součást léčby.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7898
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
No jasně vytrvalost a trpělivost mi opravdu schází.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7921
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Vše se naučíš, každý alkoholik je netrpělivý, chvilku nepije a chce hned a okamžitě , aby rodina zapomněla na jeho průšvihy, nebaví ho chodit na antabus, už si myslí, že je v pohodě.Není.Jak dlouho jsi pila?A na antabus choď poctivě a v klidu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7922
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 2 měsíce  
Deset let s přestávkami. Nejdelší byla 2 roky, zhruba. Já jsem právě zanedbala celej svůj život, protože k alkoholu jsem přičuchla v patnácti letech. Takže nemám k čemu se vracet, začínám od nuly a právě rozeznat pro mě dobré věci je někdy fakt zmatek. Takže doufám, že antabus je správná volba. A je fakt, že to někde uvnitř mě i tak cítím, jen si to přiznat!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter