Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: otazka pro alkoholiky
#7923
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 1 měsíc  
Jen to vše vypusť, víš, ale nechce se Ti pořád nějak definitivně skončit, váháš, bojíš se, jsi celá popletená, nešťastná......ale z druhé strany víš, že jiná cesta není, a tak si připusť, že antabus je dobrý, mysli na lepší budoucnost, ne na opileckou minulost, tu už nezměníš,a konečně se s pitím rozluč úplně.Chlast je past.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7934
Re: otazka pro alkoholiky Před 12 rok, 1 měsíc  
KATKO-Všechno se urovná.Nechej minulost minulostí.Vezmi si z ní ponaučení.Pokus se zpracovat recidivy,které jsi měla-hlavně proč k nim došlo-toto je pro tebe důležité.Uvidíš,že čím déle budeš čistá?bude se ti vše víc a víc otevírat a budeš sobě více a více rozumnět.ted´jsi nastartovala-tak se drž své startovní čáry.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10731
Re: otazka pro alkoholiky Před 11 rok, 6 měsíce  
pokud chceš sestře pomoci pomoz ji ,do léčebny,jiná pomoc neexistuje,pokud ji pomužeš ulehčit následky pití ,tím ji dáváš jen naději že s alkoholem to jde a ono to prostě nejde,jsem abstinující alkoholička a mě pomohlo to že jsem přišla o všechny milované lidi kolem sebe ,šla jsem se léčit jinou možnost jsem neviděla byla jsem na dně a tet žiju štastně bez toho zasranýho alkoholu,drž se hoj
zdena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10732
Re: otazka pro alkoholiky Před 11 rok, 6 měsíce  
Však časem se vše srovná, Tvůj život, ale musíš být střízlivá a to pořád.Dáš to dohromady, budeš žít pěkně, ale bez alkoholu, a jistě to nebude hned.Na antabus choď.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16751
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
já teda antabus vždy přepila proto ho již ani nevyhledávám
Marta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16752
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
Já taky, proto je zbytečné ho brát a ničit si tak zdraví 100x tolik
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16836
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
Dobry den
Jmenuji se Vladimír-je mne 55 let.Od svých asi 16.let jsem začal pít alkohol a vždy se opíjel do němoty.Z počátku jsem snesl málo alkoholu,bylo mne špatně od žaludku ,celková nevolnost.Od mládí jsem se sanžil hodně sportovat,ale když se šlo na zábavu ,já se tam vždy opil.Proč?Ptám se dnes.Byl jsem více veselý,v okamžiku opíjení se ,jsem měl super pocit uvolnění ,bylo mne všechno jedno,ve stavu opilosti jsem chtěl ,ab yto nikdy neskončilo.Moje rána byla ,ale krutá,myslel jsem ,že je to můj konec.Bylo mne šíleně špatně.Sliboval jsem si,že už se nikdy takhle neopiju.Sportoval jsem ,pracoval,přišel víken a já skončil stejně,zábava,opití se ,hnudné ráno.A tak to šlo do mých 40.let.Byl jsem dvakrát ženatý,první manželství skončilo velice brzy,kvůli mému pití alkoholu,druhé manželství skončilo po 7.letech.Přišel jsem o rodinu,o domov ,o možnost být každý den se svými 2.syny.V roce 1998 jsem padl na své psychycké DNO,kdy jsem už byl totálně ba pokraji smrti,ano,bylo to tak.Nechtěljsem umřít a asi z pudu sebezáchovi jsem vyhledal sám pomoc na psychyatrii.
Nastoupil jsem do léčebny .Můj život se mne změnil o 180stupňů pozitivně.16.rokem se učím být střízlivý .Je to super život.Nabízím osobní setkání těm,kteří si přiznali bezmocnost nad alkoholem,drogami,geamblerství,nebo jinými návykvými látkami.Já jsem musel přijmout pomoc ,aby mne bylo pomoženo.Bydlím v Plzni -můj skype je vladimir.arabasz2
emai.je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mob.702516911
Chci vám říci,že cesta bez závislosti existuje ,jen za předpokladu,že tou cestou chci jít.
Těším se na vás -Vladimír-žiji s třídavě již 9 let v Londýně a v Plzni-zvládám tento život proto,že jsem nastoupil cestu bez závislosti na omamných látkách(alkohol-drogy-geamblerství a podobně)Osobní setkání nabízím všem druhům závislosti!
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16849
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
ČASTO SE STÁVÁ,ŽE ALKOHOLIK,KTERÝ SE ROZHODNE NEPÍT PO ČASE POTŘEBUJE SDÍLET SVOJE ZKUŠENOSTI S DRUHÝMI ALKOHOLIKY.jE TO DŮLEŽITÉ PRO UDRŽENÍ JEHO STAVU NEPITÍ.U AA JE TO V KROCÍCH A V TRYDICÍCH TÉŽ A FUNGUJE TO.oVŠEM ZA PŘEDPOKLADU,ŽE TO DĚLÁM PRO SEBE.POKUD SE ROZHODNU JINAK,RISKUJU PROTOŽE DRUHÉHO NEMUSÍM UNÉST.ZAČNU BÝT POMALIČKU POSEDLÝ TOUHOU POMOCI DRUHÉMU-STEJNĚ JAKO JSEM BYL POSEDLÝ PITÍM.A JE MALÉR,KTERÝ NEUNESU,PROTOŽE SE SÁM ROZPIJU.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16850
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
Jano Mertosová,
sleduji toto fórum už delší dobu, vím, že jste byla vždy aktivní a odpovídala na všemožné dotazy, rok jste se odmlčela, tak věřím, že je vše ok a zdárně abstinujete, moc vám držím palce
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16851
Re: otazka pro alkoholiky Před 10 rok, 2 měsíce  
Teď už střízlivím.Pomalu tomu bude rok.Reciva,kterou jsem měla po letech mne stála střechu nad hlavou mimo zdravého úsudku a zadlužila jsem se.Z léčebny,kterou jsem absolvovala díky propitému mozku ve dvou léčebnách.Začala jsem ve ŠTERNBERKUTam jsem se vyenkovala tak jsem dokončila v Kroměříži.Z léčebny jsem odešla do doléčováku v Brně -Lotos,kde jsem v chráněném bydlení.Upřímně řečeno z léčebny odejít do ubytovny,tak jsem v prd....Našla jsem si tu práci ale především ztracenou víru.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter