Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
*
#7372
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 12 rok, 4 měsíce  
Mě spíš vadilo to, jak to ze mě ráno táhlo, červené oči a zbytkáč...ale na to jsem přišel, až jsem nepil.
jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9392
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 10 měsíce  
Po 16 letech koncim s chlastem tres rukou je strasnej.Uvitam jakoukoliv radu jak se toho zbavit
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9393
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 10 měsíce  
Jirko, výborně, děláš to pro svůj lepší, kvalitnější život!Rad na tomto foru máš hodně, čti, studuj.Ale nějakou berličku, pomoc najdi co nejdříve, sám to nezvládneš, tak neváhej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9394
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 10 měsíce  
Taky jsem se rozhodl po patnácti letech přestat. Vaše stránky navštěvuji už dva roky, ale nepomáhá to. Neustále recidivuji. Problém je v tom, že se u mně objevila ještě jakási forma panické úzkosti, a představa, že bych šel ke svému doktorovi a řekl mu, že jsem alkoholik, ať mě doporučí k psychiatrovi, je absolutní scifi! Teď babo raď, jak z toho ven!
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9398
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 10 měsíce  
Uzdravit se z alkoholu znamená nejen přestat pít,ale zvolit cestu pravdy a upřímnosti-což znamená odvahu ale i pokoru,kdy přiznám,že sám nezvládám.Léky na úzkost,kterou popisuješ opravdu potřebuješ a napíše ti je právě jen psychiatr.Není ostudou o pomoc požádat,tam kde ji opravdu potřebuju.Abys v tom nebyl sám volila bych cestu na nejbližší skupinu Anonymních alkoholiků a začala i tam.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9399
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 10 měsíce  
Patře, co nejdřív navštiv aspoň AA, jsou anonymní, poznáš to zázemí, přestaneš mít strach, nebudeš se stydět za svou nemoc.Jsi nemocný, ne slaboch, který nezvládá alkohol.Musíš se to naučit, ne, zvládat alkohol, ale žít vedle něj bez kapky napití.Trápíš se zbytečně, kdybys měl třeba chřipku, bolesti něčeho, taky bys ses styděl?.Není ostuda si přiznat problém, hanba je ho tajit a neléčit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9506
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 9 měsíce  
Ahojky,urcite s epridavam k tomu zajit na AA,to je ten nejlepsi a nejjednodusi zacatek.Jestli mas fobii,strach,stydis se,nemusis tam rikat ani slovo-jen poslouchej pribehy ostatnich.Kdyby jsi videl me,jak ja dlouho bojovala s tim jit do AA,predstavovala jsem si AA,jako nejaky spolek totalnich odpadliku a neverila vlastnim ocim,jak pohodovy,inteligentni lide,tam tvorili vetsinu.Sice jsem jim neprisla na chut hned,ale to jen proto,ze mi chybel dostatek pokory a ma prilisna hrdost a pocit sobestatcnosti mi branil v tom videt situaci tak,jak opravdu je.Nyni vim,ze AA je pro me jakasi oaza klidu,kde najdu vzdy pochopeni,radu,pomocnou ruku.V AA neni nic povinne,nemusis nikomu nic vysvetlovat,pravidelne dochazet,proste nemusis nic,ale ver mi,ze se tam najdes,konecne se ti ulevi a casem urcite najdes i odvahu zajit k tomu doktorovi,pokud to jeste bude treba.Zatim si objednej aspon knihu Anonymni alkolicici( na strankach www.anonymnialkoholici.cz),ale ty AA dlouho neodkladej ),drzim palce,alkoholicka Marky )
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9518
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 9 měsíce  
To je právě to hezký na AA, že nic nemusíš, o to víc Tě to láká, pak najednou zjistíš, že tam najdeš pomoc, vše, po čem jako alkoholik s problémem jsi vždy toužil, potřeboval.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9530
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 9 měsíce  
To máš pravdu.Jen je škoda každého,kdo po prvním sezení v AA mnoho lidí podlehne svému mylnému úsudku(sekta a pod.)aniž by zachytili pravý účel,podlehnou vlastním předsudkům a už se neukážou.Dobře vím,kam to směřuje-jen k tomu upít se definitně.Nemůžu se zlobit na nikoho,protože i já měla stejný problém ale též to štěstí,že jsem musela své předsudky zcela opustit,rychle přehodnotit a zachytila jsem se i díky AA v poslední chvíli.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9941
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 11 rok, 9 měsíce  
Je děsné, když se vám klepou ruce.Znám to. Mně se klepou ruce od malička a nevím proč. Nikdy se tím nikdo nezabýval, ale můj život tím byl vždycky postižený. Nejhorší je,když si toho někdo všimne - to pak skoro nejsem schopná se najíst,napít - prostě se to zhorší. Kdysi mi na to dali antidepresiva,ale cpěte si do sebe to svinstvo Pak jsem také měla problém s alkoholem a vzpomínám si, že to bylo tuplem hrozné. Vydržte v abstinování. Jste na poloviční cestě a pokud se nějak svezete zpátky, budete tu samou cestu absolvovat znova...takže prostě pokračujte...co mně pomáhalo byla relaxace, prostě na chvíli vypnout, zaposlouchat se do nějaké oblíbené hudby a prostě na to nemyslet.Také je dobré nějak ty ruce zaměstnat. Kupte si třebas míčky na mačkání (takové ty na posilování) nebo inteligentní modelínu (je to oficiální název).S touto modelínou můžete dělat cokoliv a neušpiníte se a je vyloženě na odreagování. Je fajn brát něco na podporu zdraví - vitamín B v kombinaci s magnésiem, ale hlavní je najít vnitřní sílu pokračovat i přes tuto vadu. Já s tím bojuji celý život a mně není vysvobození. Vám to ale na tuty časem přestane.Můžete se cítit líp...
mojra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter