Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 4 dnů, 10 hodin  
Ja napsal:
Bobo,

"Gratulujem, už 'len' vydržať a nenechať sa nachytať v slabšej chvíľke/ (zviklat)!"...

Děkuji .

Slabší chvilky mám, to je fakt. Jen do okamžiku, kdy ho vidím ... (jj, je to smutné ).
Jakmile opět začne s tím, jakou jsem na něj udělala špinavost, nebo jeho reakce na slova - alkohol atd...,opět jeho rány pod pás na citlivá místa, smrdící alkoholem a podobně - v tu chvíli nelituji toho rozhodnutí (i když to moc bolí). Je možné, že by mě zvyklal pláčem ... Plakával, když si na něco vzpomenul z minulosti - otevřela se jeho Pandořina skříňka (dokázala bych ublížit jeho sploditelúm).
Sama se musím dát dopořádku a utřídit si své myšlenky a pocity. Zatím vúči němu není lhostejnost, převažuje především lítost .
Hlava mi nechce brát, že jeho vlastní rodiče to nezajímá .
Pokuď bych to vše nezažila na vlastní kúži, asi ani já bych tomu nevěřila, přiznávám. Roky jsem si to nechtěla připustit, že je v tom tak hluboko. Vlastně jsem si to uvědomila pár měsícú potom, co začal u mě bydlet. A věřila tomu, že to má pod kontrolou . Také jsem si to nechtěla připustit ...
Bobo
Fresh Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 4 dnů, 5 hodin  
Bobo,tak teď už začni žít svůj život,jak jsi výše psala,zivot s alkoholikem je peklo plny lží výmyslů a podrazů.A i když to bude těžké raděj se s ním už nestýkej,pro svou svobodu a svůj nový život.Takto se zaobíraš pořád bývalým a nemáš čas myslet na sebe.On se určitě nad Tebou nestará jak Ti je.Preji Ti ať se Ti to podaří.
Maris
Platinum Boarder
graphgraph

Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 4 dnů, 4 hodin  
Maris, děkuji za odpověď .
Vím, že možná hledám výmluvy, jen pokuď bydlím zde, je těžké se nestýkat. Vzájemně se nevyhledáváme. Pokuď mu zde přijde pošta, dám mu ji. Odešel v nervech, v chvatu, má zde ještě pár věcí, vlastně dost (nejedná se o oblečení). Dúm jsem již dala částečně do pořádku, sehnala peníze na vymalování aspoň nečeho, přeorganizovala pár věcí a dúm je již nafocen a inzerát na webu jedné realitky tady. Jakmile bude kupec, hledám si něco pro sebe, vrátím se do země, kam jsem z ČR odešla. On zústává tady, ale to je jedno, kde bude.
Ne, nedokáži ho zatím úplně vymazat z hlavy. Jen tam spíše už zústává lítost ...
Tím, že jsem teď na vše naprosto sama, trvalo to delší dobu, než se dúm dal nafotit. A tento týden relaxuji a další se vrhám do čistky věcí. A jsem rozhodnuta k tvrdé selekci, všeho. Začít s co nejčistším stolem . Teď o tom píši, jako hrdinka, jen se i bojím . Jsou jiné hodnoty v životě než hmotný majetek, to jsem si uvědomila již dříve. Jen je mi 55 (už/teprve) a myslela jsem si, že toto bude má poslední štace. Jj, člověk míní, život mění a skládá se se střípkú, které časem do sebe zapadnou.
Maris, musí se to podařit , už se to rozjelo a nemám v žádném případě zájem to zastavit .
Maris, spíše o tom potřebuji "mluvit" s lidmi, kteří ví o čem píši, dostat to ze sebe. Nemám nikoho ve svém okolí a pokuď pár lidí by zde bylo - jazyková bariéra nepustí.
Jsem moc ráda, že zde nacházím odpovědi, že mi odpovídáte, radíte, směřujete. Dlouho jsem sbírala odvahu se sem přihlásit.

Ano, byl to život, přesně, jak píšeš - plný lží, výmyslú a podrazú . Na druhou stranu mu nemohu upřít to, že vše financoval a pomohl, když bylo potřeba. Hodně věcí mi toleroval. Nemúžu na něj jen házet špínu.
Bobo
Fresh Boarder
graphgraph

Stránka: 1234567
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter