Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Moje maminka to taky nezvládla
#20
Moje maminka to taky nezvládla Před 14 rok, 3 měsíce  
Všem vašim maminkám, držím palce a přeji aby to dokázaly! Moje maminka byla krásná, vzdělaná, hodná, inteligentní, šikovná, veselá, vtipná, všemi milovaná a nedokázala to.. Před rokem zemřela. Smiřte se s tím že už možná víc udělat nemůžete. Jenom milovat, věřit a odpouštět. Pokud budou vaše maminky chtít, bude to pro ně ta největší pomoc. A pokud chtít nebudou...víc udělat nemůžete. Důvodů proč bojovat mají dost.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27
Re:Moje maminka to taky nezvládla Před 14 rok, 3 měsíce  
Alkoholizmus je hnusná nemoc, není to o tom, že by maminky své děti nemilovaly. Bohužel máme posunutý žebříček hodnot. Na prvním místě sedí opice jménem závislost. Sám se jí člověk nezbaví. Je mi líto, že Vaše maminka zemřela. Hodně štěstí.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7318
Re: Re:Moje maminka to taky nezvládla Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranova jmeno me

Poslední úprava: 09/12/2011 19:17 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7342
Re: Re:Moje maminka to taky nezvládla Před 12 rok, 4 měsíce  
Závislost zničí normální myšlení každého člověka, alkohol ovládne mozek, člověk je mimo realitu, neví!!!!, že končí, umírá, ubližuje svým blízkým, je to fakt silnější, než ten největší silák.Ve světlé chvilce , když si toto uvědomí, trpí víc, než si myslíme.Proto potřebuje pomoc.Sám to nezvládne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter