Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: moje osobní statistika úmrtí
#9246
Re: moje osobní statistika úmrtí Před 11 rok, 9 měsíce  
Movo....
Vykašli se na pochopení toho, proč táta pil.
Nikdy se to nedozvíš a mohla by jsi se snažit o pochopení tak dlouho, až do toho spadneš sama...což jsi k závěru potvrdila.
Zkus v sobě najít sílu, mu to odpustit,a vzpomenout si třeba na něco, pro co bys ho mohla ocenit.
Chlast, není z....., ten za nic nemůže. Neuměl to prostě líp a promarnil život. Tak, jak se dá promarnit tisíci dalšímy způsoby...
Když píšeš, že máš těd problém sama, zkus v sobě najít odpověd na to....Proč?
Nepatřím mezi lidi, kteřým by se toto povedlo. Ničit se lze dá opravdu různě a nezabrání tomu ani abstinence. K tomu je totiž důležitá právě ta odpověď na otázku Proč.
A následně samozřejmě rozhodnutí, že to tak nechceš.

Kdo ví, třeba alespoň pomyslně tomu svému tátovi řekneš i něco, za co ho máš ráda, svěříš se mu i se svou bolestí a touhou po otcovské lásce a něco se v tobě zlomí...
Třeba...
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9247
Re: moje osobní statistika úmrtí Před 11 rok, 9 měsíce  
Jano....My jsme tak trošku ve zvláštním postavení.
Na jednu stranu totiž víme, jak se s pitím žije a na druhou stranu,jsme se pitím téměř zlikvidovali.....
Neviním společnost a stát z toho, co se děje. To je jen pštrosí a pokrytecká politika. Je to jen o penězích a co je ještě horší, je totiž dost možné. že se alkohol a podobné záležitosti, můžou politice celkem "hodit do krámu".
Proč?
Pro skutečné důvody, proč lidé těmto věcem podléhají.
Je to totiž forma útěku od reality, jako spousta dalších forem.
Lidé, co neutíkají před realitou, v ní zůstávají, nikam neutíkají, ba dokonce jsou poměrně dost páni svého života.
O finančním zisku pro financování bezedné díry nemluvě. Ono totiž "účel světí prostředky!"
Lidé jsou více a více negativní, pije se hodně a spousta dalšího.
Problém není v dostupnosti útěkových strategií, ale v myšlení lidí.
Lidé co utíkají, jsou vlastně chudáci bez sebedůvěry, pozitivního myšlení a tvrdohlavě bránící si tu svoji vězenskou ulitu.
To není kritika, ale moje osobní zkušenost.
Ještě jsem chtěl napsat, že i tolerance společnosti má své meze. Zejména v zaměstnání, kdy jste zfleku propuštěni atd atd.
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9250
Re: moje osobní statistika úmrtí Před 11 rok, 9 měsíce  
Děsí mě, kolik přibývá mladých, těžce závislých alkoholiků.Před pár lety to byli většinou lidi před důchodem, nyní 30cátnici, mladé mamky na mateřské, studenti.Proti drogám je x Tv pořadů, přednášek ve školách, alkoholismus by jako ani neexistoval.Smutné, strašné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9252
Re: moje osobní statistika úmrtí Před 11 rok, 9 měsíce  
Tak určitě by trocha osvěty ve školách nebyla k zahození. Jen se obávám, že by to zdaleka nestačilo.Ono totiž všechno souvisí se vším a tak jako třeba děti ve škole již od první třídy podléhají onomu slůvku IN, tak se také učí, jak správně "pařit" atd.
Ono když se to tak veme, nemají celkem co na práci. Nikdo je nezaměstná, na studium jsou potřeba kromě snahy i občas peníze od rodičů, které ne vždy mají, to je pak těžký.
Rozhodně se nedivím tomu, jak jsou nastaveni dnešní mladí.
Ono totiž myšlenka poctivé práce, je pro ně tak trošku nesmyslná. Mají větší potřeby a očekávání od života, než my a mají na to právo!
Ale jen někteří, se prosadí.
Alkohol, a obávám se že mnohem víc věcí, co se dají pochytit, vidí všude okolo sebe. Od rodiny, po školu, bydliště atd.
Televize a reklama, je velmi silný nástroj manipulace.
O filmech ani nemluvě.
Defakto jsme velmi silně masírováni manipulacemi různého druhu a to , troufám si říct, již po věky ze známých pár důvodů, pro které se na tomto světě děje většina zla.
Typnete si je?
Jinak bohužel viníkem není alkohol, to ani zdaleka, ale myšlení a nastavení lidí.
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Poslední úprava: 08/06/2012 20:13 Provedl: Roman123.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#9315
Re: moje osobní statistika úmrtí Před 11 rok, 9 měsíce  
Romane,já se začala učit žít opravdu žít až když se mi podařilo nepít.Já to neuměla a měla jsem z života strach,stejně jako z lidí jsem měla strach.Stejné to je se zodpovědností.Tu jsem měla a cítila za všechny.Jen ne sama za sebe.Byla jsem snílek a nepolepšitelný idealista.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter