Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Co bude dal?
#24988
Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Dobrý den.....chtěla bych se zeptat....můj manžel je nevyleceny alkoholik.....hodně příběh zkratim.....aktuálně pije vino....v noci,Rano,v poledne večer a stále dokola.....žádné jiné tekutiny tělu nedává....žádné čaje,vodu,prostě nic.......nedokáže s pitím přestat....nejí.......jen kouří a chlasta vino.....takto se to táhne už rok.....to je doba,kdy se vrátil z léčebny......když ho vidím,je mi zle....zhubl az na kost,nemá zájem o nic.....a tim myslim opravdu o nic.....exekuce na krku,vše je mu jedno.........chová se zvláštně, někdy si říkám,ze s každým jeho lokem mu musí odumrit další mozkova buňka.......během 24 h vypije pres 4 litry vina.A já stale nechapu jak může byt naživu......sice už vypadá jak zombie,ale pije a pije a pije.......co jeho vnitřek těla,proboha? Vždyť takovehle dlouhodobé chlastani(podotykam ze přesně před rokem holdoval rumu.....vytáhl za den 2 litry......pote následovala léčebna)nemůže organismus vydržet........když už opravdu jeho tělo vino odmítá,je mu zle,zvraci.Jakmile přestane zvracet,vezme si diazepan(kvůli strachu z abst.příznaků) a druhy den už zase maže pro vino.......jsem asi blázen,ale nedokazu pochopit,jak tento zaprah může tělo vydržet........nemáte prosím někdo podobné zkušenosti.......?Díky......
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24991
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Já to měla velice podobné, byla jsem mimo realitu, zajímal mně jen ten chlast, naštěstí mně děti odvezly do nemocnice, pak psychiatrie, léčebna, je to už 11 let, nepiju.Zkuste také nemocnici, jinak čekejte nejhorší.Jděte k obvodnímu lékaři, oznamte to, on je už nebezpečný sám sobě, takže mu léčení mohou nařídit.Sám ať se ani o abstinenci nepokouší, potřebuje lékařský dohled.Hrozí mu epileptický záchvat, delirium.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24992
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
S doktorkou počítat nemohu.......právě ze před tím rokem jsem u ni byla možná 5x.....to bylo,když holdoval rumu....chtěl se upit......a od všech doktorských plastu jsem jen slyšela,ze musí on sam chtít......tenkrát mi p.doktorka nabídla jedinou možnou pomoc,ze manžela navštíví doma.....tenkrát to bylo na 2 hodiny přemlouvání manžela který mel 5promile,ale přesvědčili jsme ho.....odvezli ho a já jsem doteď p.doktorce vděčná......jenže rok se prekulil a je tu stejná situace.....jen s tím rozdílem,ze pije vino........p.doktorka ví,ze manžel opět chlasta......ale zachraňovat ho nebude.......a ani se ji nedivim........
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24997
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Zeptej se tazmánského čorteka Ja..ten v léčebně našel patent na rozum
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24999
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
Zeptej se tazmánského čorteka Ja..ten v léčebně našel patent na rozum

... a zodpovedne a bezpečne som HO ukryl. ROFL
(...najmä pred Tebou, Cajzlík!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25000
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ty už víš dopředu, že doktorka nepomůže?Co tak to zkusit.Ona dobře ví, že nyní je to vážné.Bojíš se o jeho život?Řekni jí to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25001
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Vim to.....před rokem právě ze chtěl umřít..... a po všech mých snahách(špitál,psychiatrie,tuny četby,PR.doktorka)všude stejný závěr.....musí se chtít dat léčit......tenkrát ho odvezli ne za 5 minut,ale za 2 minuty dvanáct......zpětně mi pak 3 doktoři řekli,ze jsem mu zachránila život......dokt.tenkrát musela napsat(aby ho odvezli)ze ma podezření na vnitřní krvácení...... a doteď mi on říká,ze jsem ho mela nechat byt.......takže,p.doktorka mu určité nepomůže...... a hlavně.....manžel je vážněnnemocný..... onemocnění ZiL(časté trombózy)...mel by brát warfarin addocházet na velmi časté kontroly ke zmiňované doktorce.......a to se právě neděje, kvůli jeho piti......čili jeho doktorka mu už jednou pomohla,ale tím,ze je nevzorny pacient,proč by měla opět pomahat
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25002
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Souhlasim s Libou.Ten,kdo nepije,nedokaze pochopit,co telo alkoholika zvladne.Jenze ono to chce porad, vic a vic,aby mozek vubec zaregistroval, ze se dostavil.Kdyz jsem prijela do lecebny, mela jsem 3 promile. Pripadala jsem si naprosto v pohode. To cislo me naprosto zdrtilo. To, co by jinou mozna zabilo, mne absolutne nevadilo. Jasne, ze jsem musela jet domu a prijet strizliva. Ale ja jsem vedela, ze je zle, a pod lekarskym dohledem epilep.zachvat prisel. Byla jsem vdecna, ze jsem tam zrovna byla. Jak by to asi dopadlo doma? Nejaka cesta byt musi. Treba narizena ustavni lecba. Jit za doktorkou,psychiatrem a poradit se. Hodne stesti.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25004
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Díky.......za reakce.... i toto me pomáhá........cesta pres doktory je stejná...........a zní....... pacient(Ač opilý)musí souhlasit s léčbou......ale pacient(napůl blázen)se chce upit,a rodina na to musí koukat.Nemáme kam jít........na tyto případy nic neexistuje......trestný cin?Mám ho vyprovokovat?Na to povahu nemám........
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25043
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Opakuji, zkus znovu lékařku.Když odmítne pomoc, tak ať ti poradí, kam se máš obrátit.Všichni víme, že sám nechce přestat, zatím! už je mimo, možná, když vystřízliví pod lékařským dohledem, bude chtít přestat pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter