Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jaterní testy
Re: Jaterní testy Před 2 měsíce  
Krom zelezne tyce jsem slysela do jablka napichat pres noc hrebiky. A pak jablko snist. Tedy bez hrebiku
Erika
Platinum Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Ahoj Eriko a všichni tady,
moje zkušenost ze včerejší návštěvy u lékaře. Byla jsem na hematologii,ohledně té anemie. Doktorka, aniž by se na mně skoro koukla, řekla, že v mém věku (45), už musím počítat i s nějákým tím nádorovým onemocněním a že bych měla udělat tzv onkologické kolečko, rtg plic, kolonoskopie, gastroskopie, sono břicha a ještě něco. Dala mi žádanku asi na 100 věcí a víc se se mnou nebavila, jo, železo mi dala. Odcházela jsem odtud jak zpráskanej pes, vyklepaná, ubrečená...tohle jako doktoři smí, takhle člověka vypsychnout? Včerejšek jsem byla na práškách a dnes jsem se domluvila se známou doktorkou, která to se mnou dořeší. Tady k tý už mě nikdo nedostane.
Karolína
Gold Boarder
graphgraph

No nazdar!
Nazdar Kajo, doktor-doktorka se chova jako kazdy jiny clovek. Nekdy mile, nekdy jako blb. Mela jsi stesti na druhou variantu
Ale jestli mas moznost konzultace a nebo vysetreni jinde, tak do toho jdi. Urcite, te to uklidni.
Jinak pekny vecer a hlavu vzhuru!
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Kolotoč vyšetření je vždy na nervy, ten strach z těch výsledků u mně přehlušil i tu chuť se napít. Přístup doktorů je různý, ale netřeba se hned hroutit, jde hlavně o zdraví a ne o ty plky okolo. Známý přišel se žlutým bělmem ke svému lékaři a ten na něj hned vypálil diagnózu, že je alkoholik a teprve pak mu udělal odběr. A ten MUDr. je prej kapacita, jako už byl s ním i rozhovor v novinách a lidsky je přitom takový blb.

Ta ať to dobře dopadne
pert
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele

Ahojky, děkuju
dnes jsem si byla pro AD. Vůbec jsem to nedávala. Víkend probrečenej, chuť na chlast ani omylem. Na ty prášky, co jsem dostala by se nemělo pít, tak mám aspoň jasno +- na rok. Hlavně ať už zaberou.
Karolína
Gold Boarder
graphgraph

Ahoj Kajo, snad se ti ulevi.
Ale odpust mi dotaz - Co te tak rozhodilo? Pristup doktorky a nebo to, ze musis na dalsi vysetreni?
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Rozhodil mě přístup doktorky, to, jak mi sdělovala svoje názory, to, jak mě vystrašila. Z vyšetření půjdu jen ještě na krev, mám známou doktorku a říkala, že se mnou udělá jen to, co chci já. Pokud by mi něco bylo, tak bych šla na další vyšetření, ale takhle jen tak je pro mne moc stresující. Trpím posttraumatickou poruchou, jak jsem se dnes dozvěděla, před lety mi byla podobně necitlivým způsobem sdělena diagnóza, probrala jsem se na zemi. Od té doby doktory nevyhledávàm.
Karolína
Gold Boarder
graphgraph

Jasne. Promin. Ted to chapu. Uz jsem to pochopila cely.
Tak to si AD zaslouzis.
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Re: Jaterní testy Před 1 měsíc, 3 týdnů  
Já měl jaterní testy hodně špatný a MUDr. mně řekl , abych rychle ubral s konzumací alkoholu . Přesně věděl , že je to z alkoholu . Je tam nějaký poměr v ALT/AST,atd , kdy lékař jasně vidí, odkud vítr vane ...
Martin
Fresh Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele

Re: Jaterní testy Před 1 měsíc, 3 týdnů  
Ahoj Kajo, jak se pri AD citis?
Erika
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 12345
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter