Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Pavilón č.8.
#57195
Pavilón č.8. Před 4 rok, 6 měsíce  
Dobrý den, kdo jste se léčil na AT v psychiatrické léčebně v Bohnicíc a jaké máte zkušenosti?
Děkuji.
Brendaneta
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/10/2019 15:03 Provedl: Brendaneta.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57196
Re: Pavilón č.8. Před 4 rok, 6 měsíce  
Dobry vecer,
v muzske casti ano. Zkusenosti mam dobre (terapeuti, lekari/doktori/psychologove, program,bodovani).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57200
Re: Pavilón č.8. Před 4 rok, 5 měsíce  
Děkuji
Brendaneta
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57201
Re: Pavilón č.8. Před 4 rok, 5 měsíce  
Prosím ženy o své zkušenosti.
Děkuji.
Brendaneta
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57225
Re: Pavilón č.8. Před 4 rok, 5 měsíce  
Dobrý den. Léčila jsem se na pavilonu 8 v Bohnicích dvakrát. Poprvé jsem absolvovala tříměsíční léčbu, kterou jsem si ještě o týden sama prodloužila. Po druhé, po recidivě za dva roky jsem absolvovala léčbu pětitýdenní.
V podstatě si nemůžu ztěžovat. Nemám srovnání s jinými PL, ale myslím, že na P8 je to v pohodě. Všechno žáleží na tom, jaký je tam zrovna personál- doktoři i teraputi se často mění, pracují tam v rámci tzv.kolečka( většinou). Důležité je, že primářkou je MUDr Bartáková, která je opravdu skvělá. Ani já, ani moje spolupacientky na ni dodnes nedáme dopustit. Co bych uvedla jako negativum, je zjevný nedostatek peněz ve zdravotnictví, což se konkrétně zde promíta v tom, že není dost terapeutů na různé aktivity, tedy dost času si pacientky vyplňují svépomocnými aktivitami, což nebývá vždy až tak přínosné(záleží to pochopitelně na skupině pacientek, které se tam v daném čase sejdou). Ale celkem vzato mohu pavilon 8 doporučit. Pokud bych znovu potřebovala ústavní léčbu, půjdu zase tam.
Petra
Lacey
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57265
Re: Pavilón č.8. Před 4 rok, 5 měsíce  
Dobrý den,
omlouvám se za vpadnutí do diskuze, hledám anonymně lidi, co se léčili se závislostí na alkoholu v PL Bohnice - na vyplnění anonymního dotazníku pro mou bakalářskou práci.

www.click4survey.cz/s4/23602/2d917485

Troufám si říct, že to není jen další otravný dotazník, ale bude mít i přínos, jak mi napsal jeden z respondentů, cituji:
„Díky moc, pro mě bylo vyplnění dotazníku velkou vzpruhou - CO bylo a CO dnes nežiji, ale mávnutím kouzelnou flaškou (abych neurazil - pixličkou prášků) může kdykoliv být zpátky.“

Budu moc vděčná, za každého ochotného/ochotnou. Děkuji.
Marta
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter