Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18080
Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Alkoholismus přece nemusí být tak fatální záležitostí. Tu z něj dělá jen MUDr. Nešpor svými hláškami, že každý, kdo vypije denně sklenici piva, je alkoholik.

Jakýkoli fanatismus je mi na hony vzdálen... nenávidím jej. Podle Nešpora chlastám. Jsem notor. Možná na léčení. Jo, cucnu si, skoro každý den, a je mi to jedno. Pokud tedy můžu. Nemusím jet autem. Za volant zásadně sedám čistý. Jízdu pod vlivem považuji za tabu. Ne že bych byl tak uvědomělý, to vůbec, jezdil bych klidně ožralý, ale platit třicet tisíc pokuty a přijít na rok o papíry, to mi za to opravdu nestojí. Je mi jednašedesát let. Chlastám celý život. Proč bych s tím měl najednou přestat?

Abych se dožil Alzheimera, jako moje máma, abstinentka, které je dnes jednadevadesát a ani mě už nepoznává?
Ne, přátelé, za to děkuji. Raději zdechnu dřív na cirhózu jater, na rakovinu slinivky břišní. Pro mě i pro mé nejbližší to bude šetrnější a rychlejší způsob odchodu ze života.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18082
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
...tak chlastaj ďalej, neviem, prečo tu píšeš...na zdravie!!!
Peťo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18084
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
zum wohl
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18085
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
si to užij Jirko, lidé umírají i přirozenou smrtí, ale budiž cirhóza pokud myslíš
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18086
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
S názorem Jirky bych do jisté míry souhlasil. Taky nemám rád jednostranné názory. Taky si cucnu často, skoro denně, a přestávat nechci, maximálně omezit. Hej hola hej hola, kdo pařil je mrtvola, kdo nepařil umřel taky, a tak pořád dokola!
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18087
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Každý si myslí, že rakovina je tou nejhorší nemocí, na kterou se umírá. Zdaleka není. Třeba taková CHOPN - chronická obstrukční plicní nedostatečnost. Pomalé udušení zaživa. To se ovšem týká téměř výhradně kuřáků. Zajímavé, že proti kouření se zdaleka nezvedá taková vlna hysterie, jako proti alkoholismu. A i když člověk nebude kouřit, pít, "vyhraje" na sklonku života postupné umírání na sešlost věkem. Eutanazie, která by mu odchod, jako nemocnému psovi ulehčila, neexistuje. Bude se trápit, hrozně a nedůstojně trápit dlouhá léta, než konečně zhebne. Není lepší a příjemnější se předtím uchlastat?
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18088
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Klidně se uchlastej, ale nás tady nech řešit, co chceme!
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18089
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Ahoj Jirko. Pokud nechápeš co tu řešíme, přečti si název stránek a možná pochopíš. Já zase nechápu, proč tyto stránky čteš, když jak sám říkáš, s alkoholem problém nemáš. Já například nemám cukrovku a nikdy by mě nenapadlo něco si o této nemoci přečíst. Jinak všem hezký den.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18097
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Jirko ty absolutně nevíš o čem tu mluvíš - ?
Jak můžeš napsat lidem tady co potřebují podporu, že bude někdo umírat a scházet jak pes? To ti přijde lidské?
Pracuji se starými lidmi, ano někteří jsou "mimo", ale někteří NE.
A jestli se ti líbí prožít tvůj život napůl chcíplej, protože nevíš jakou děláš uvnitř tělu paseku, nevnucuj nám to jo.
Na autobus doběhnu, dám bazén pod vodou, mám ráda aktivní život.
Sorry ale s chlastem a u mě teda ani kouřením se to neslučuje.
Jsou lidi co se mají rádi a nemusí huntovat svá těla aniž by byli ŠŤASTNÝ.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18098
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok  
Lidičky nerozčilujte se, Jiřík bude nejspíš provokatér nebo si neví se sebou rady tak plácá nesmysly.

Krásný den všem!
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter