Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Filmy o alkoholu
*
#22829
Filmy o alkoholu Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj,

doporučíte nějaký zajímavý film, kde hlavní roli hraje alkohol? Seznam filmů, kde hraje alkohol nějakou roli níže (co mě napadá). Třeba to někoho bude také zajímat.

Rumový deník: www.filmycz.cz/rumovy-denik-ke-stazeni-zdarma/
Rozsudek: kinotrip.cz/film/rozsudek/
Zachraňte pana Bankse: www.koukej-online.cz/film/zachrante-pana-bankse
pepous

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22850
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 6 měsíce  
Každopádně Leaving Las Vegas, film šitej konkrétně mně na míru a určitě kdejakýmu dalšímu alkáčovi taky, poctivá sebedestrukce a sebevražda. Super
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22884
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 6 měsíce  
Leaving Las Vegas je opravdu super. Jen pro zajímavost - autor předlohy John O'Brien spáchal dva týdny po začátku natáčení sebevraždu a Rolexky co nosí Ben (Cage) ve filmu patřily jemu.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22889
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 6 měsíce  
Já mám raději filmi s lepším koncem. Ono ne každý alkoholik se musí uchlastat.
Černá komedie Deník zabijáka, nebo romantika Když muž miluje ženu, pravdivý příběh Když láska nestačí, nebo 28 dní, drama Čistý a střízlivý a v poslední době se mi fakt hodně líbil film Let. To jsou filmi kde alkoholici se z toho pekla dostanou.
Ty filmi mají vlastně společné tři věci, alkoholizmus, AA a dobrý konec. A pro mně jako člověka, který díky AA poznal nový život, jsou ty filmi pravdivé, podobné příběhy vidím na mítincích AA a sám jeden takový obyčejný, ale o to více zajímavěší žiji. Jo a ještě jedno to má vše společné, přes veškeré hrůzy co přináší alkoholizmus na mítincích nechybí humor, stejně jako v některých těch filmech.
Michal K alkoholik
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22903
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 6 měsíce  
V Leaving Las Vegas se mi líbilo jak nemohl psát, protože se klepal. Přesně jak já v obchodě. Dávam na pult samej chlast, snažim se platit a sypu pořád drobáky po zemi jak se třesou ruce. Myslim, že prodavačka vydedukovala o co asi jde... Jinak Barfly (1987) taky neni špatný
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24390
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Souhlasím Leaving Las Vegas, to je No. 1., dál již zminovaný Štamgast (Barfly) s Rourkem, ten se mi hodně zamlouvá protože jsem teď v podobné fázi, bez práce, denně zlitej, rvačky, ženský..... no to je fuk, dál mě napadá ještě Můj nejmilejší bar 1996 nebo Zapadákov 1971...
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24634
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Než se zabijem, dejme ještě Requiem for a dream a My děti ze stanice zoo. Neni to přímo o alkoholu, ale jsou tam taky drogy.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24642
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Ztracený víkend

Nejlepší film roku 1945 ukazuje na svou dobu velmi otevřeně zničující vliv alkoholismu. Je ironií osudu, že toto vynikající dílo klasika Billyho Wildera téměř nešlo do kin, protože ho testovací publikum, nezvyklé na tak syrový realismus, hodnotilo velmi negativně. V dnešní době je film označován za jedno z nejlepších dramat v historii kinematografie vůbec. Neúspěšný spisovatel, v podání vynikajícího Raye Millanda, prožívá hluboké rozčarování ze života, které ho přivede na třídenní sebezničující flám. Film byl ověnčen hned několika cenami Americké filmové akademie.(oficiální text distributora)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24657
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Fimfárum J.Wericha-Až opadá listí z dubu.

Sice je to pohádka, ale i pro dospělé.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24660
Re: Filmy o alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Stopka napsal:
Fimfárum J.Wericha-Až opadá listí z dubu.

Sice je to pohádka, ale i pro dospělé.




www.youtube.com/watch?v=bXWkFOQ9SGo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter