Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Abstinuji = peklo doma
#42397
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Je k uzoufání snaha alkoholika přesvědčit k léčbě. Pokud jen přemýšlí nad pauzami mezi pitkami a nechce úplně přestat je lepší nevěřit mu a brát to tak, že pít bude. Spíš rozpije druhého, než že by ho druhý přesvědčil nepít.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#42398
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdravím,
je to o tom zda chceš vědet jestli požil, nebo měřit.
A v tom je rozdíl.
Protože jestli požil tak to poznáš a to je to co lze i bez alkoholtestru a to pozná "spoluzávislá osoba " i bez toho foukání , protože právě to chování ji vadí.
A následně vědet kolik ?...to je pak už to k čemu slouží alkoholtestr.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42399
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Pil a hotovo....nač vědět kolik?!
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42400
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Dee napsal:
Pil a hotovo....nač vědět kolik?!
asi tak.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42401
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Jenomže to je náhled
těch co to měří.
To co prožíváme je druhá věc pohledu.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/01/2017 18:59 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42402
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Dee napsal:
Pil a hotovo....nač vědět kolik?!
kontušovka,jeřabinka,čert,ořechovka,višňovka a vanilková!-(Švejk).
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42403
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Morfeus napsal:
Je k uzoufání snaha alkoholika přesvědčit k léčbě. Pokud jen přemýšlí nad pauzami mezi pitkami a nechce úplně přestat je lepší nevěřit mu a brát to tak, že pít bude. Spíš rozpije druhého, než že by ho druhý přesvědčil nepít.
Morfeus,
musím s tebou súhlasiť. Na liečeniach už bol 2 krát, ale ani jedno nedokončil, plus 2 krát 6 týždňový pobyt v centre pre liečbu drogových závislostí - tie dokončil, ambulantná liečba viackrát, antabus, sedenia s psychiatrom atd... S posledného liečenia sa vrátil len pred mesiacom, vydržal tam 3 týždne, že vraj má vela roboty. Teraz maká a funguje, ale dačo už ,, si dal", je mi jasné, že je to len otázka času, kedy sa rozpije.

Nemám vôbec záujem dávať mu fúkať, pre mňa je podstatné, že nenastala žiadna zmena v myslení ani po liečbach a nie koľko by nafúkal.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42404
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Medovko.
To jseš v jednom kruhu a z toho můžeš vystoupit, i když chápu a je to těžké rozhodnutí odejít od partnera. Neexistuje vztah bez problému,ale je potřeba zvážit o jaké problémy jde a pokud jdou odstranit a u Vás zřejmě odstranit nejdou. Já osobně bych ti řekla odejdi a začni žít život i svůj a taky poznáš že člověk může mít i jiný život než je s alkoholem. Já vím že Ti to radím a pila jsem. Proto mohu posoudit a vím jaký je život s alkoholem,ale bohužel jako konzument a taky Ti mohu říct,že to nebyl život.Jen koloběh z kterého nešlo ven a ani jsem si neuvědomovala jak žiju. Přišlo mi to normální. Jen jsem se trápila a díky tomu alkoholu ani jsem nebyla schopná nic změnit a skončit. Jen jsem toužila po mém starém život,kdy jsem nepila. Po 9 měsících už jsem byla tak na dně,že nic jiného už nešlo udělat,jen vstát a jít po čem toužím. To byl můj starý život. Už taky nebude jak dřív,ale můžu si ho tak udělat,už bez manžela a s jinými přáteli. Prostě od znova a to mi postavilo na nohy a pochopila jsem,mě alkohol nic už nedává naopak bere mi vlastní osobnost a život. To stojí za to s ním skončit. Mám i nové plány i s prací a prostě se musím vyhnout spouštěčům,který ten koloběh nastartují. Pokud jsem spokojená sama ze sebou a nepřebírám za vše vinnu a že za vše mohu. Nemám potřebu pít a vím co chci.Taky mi pomalu rok trvalo než jsem to pochopila i to, že vše mám ve vlastních rukou.

To máš i Ty,vlastní život ve své moci.Tak Ti držím palečkya hlavněat poznáš taky zas spokojený život.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42405
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Možná ani takový alkoholizmus nechápu.
T
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42406
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Takový problémy jsem zase neměla,ale opít se umím taky dobře. Tak spíš ty jiný stadia neumím pochopit co se s těma lidmi děje. Já to tak naštěstí nemám. Mě nic nenutilo pít, absťáky nebo že by mě ovládal,ale prostě jsem chtěla a nic neřešit a nic necítit a mít vše na háku. Na to ten alkohol dobrý je.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter