Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Ranní ptáče bez lahváče
#42640
Re: Ranní ptáče bez lahváče Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahojky všem .
Zuzy asi bych na tvém místě zvážila sama svůj problém. Měla jsem dost podobný problém. Taky před léty jsem byla rozhlodána,že pudu řešit svůj alkohol s odborníkem,ale tenkrát jsem se seznámila s mým manželem. Ten mi to rozmluvil,že na tom nejsem tak špatně a léčit se nemusím. Spolu jsme popíjely ne často,ale popíjeli. Pak to začal být problém,hlavně mé opice a manžel hodně pití omezil,já rovněž,ale ošklivé opice mi zůstaly. Také díky těm hádkám,jsme šli od sebe a ted po osmi měsících nepiji a s odborníkem to řeším. Mohla nebo mohly jsme mít pěkný vztah,nebýt chlastu. Tak to zvaž a dej na svoji intuici. Jen Ty sama víš co alkohol z Tebe umí udělat. Držím palečky at se rozhodneš správně.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42641
Re: Ranní ptáče bez lahváče Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj Renato, děkuji za tvůj příspěvek, dneska než jsem šla do práce říkal, že o tom přemýšlel a je vidět, že mě tohle téma trápí a je pro, abysme pití značně omezili. Já jako bývalá alkoholička vím, že vítězství je to částečné, ale pro mě je... Budu muset opět vyhledat odbornou pomoc, o tom žádná, zatím mám radost z jeho přístupu, kéž by to vyšlo, protože tohle je první muž po mém boku, který jen neslibuje, ale koná... A to je v dnešní době skutečná výhra.
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter