Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: PF 2018
#46521
PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Všetko dobré v Novom roku 2018 všetkým abstinujúcim aj neabstinujúcim praje Maťo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46522
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Připojuji se. Ať se všem zde podaří co se podařit má a ať se v tomto roce posuneme k našemu společnému cíli
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46523
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Dobré ráno..i já přeji vše dobré,pěkný dnešní začátek,zdraví, lásku,klid
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46525
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
ahojte

ako nový člen pripájam sa aj ja!

tešme sa na nové kapitoly

Ala
Ala
Expert Boarder
Příspěvky: 82
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: niekde tu na Zemi Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46526
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj, taky vám přeju hodně štěstí a zdraví v novém roce a hodně střízlivých dnů bez myšlenek na pití... Pokud takových dnů bude co nejvíc, pak se bude dařit i to ostatní....
Já mám za rok 2017 čistých dnů 365 a to se mi nepovedlo počítám tak 20 let minimálně... No nebylo za ten rok všechno růžové, ale to blbé se jaksi lépe snáší a dobrých věcí se podařilo hodně....
A doufám, že v dalším roce pokrocim v rovnmání si života o další krok...
A to samé přeji i vám všem a děkuji za to že tady jste...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46527
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj, tyto stránky procitam už asi rok, kdy jsem si uvědomila, že mám problém s alkoholem. Je mi 29 let a pravidelně pít jsem začala na rodičovské dovolene, kdy mi sklenka vína pomahala vecer se "odreagovat".Pila jsem asi litr vína ob dva dny, o vikendu samozřejmě vice, vzdy byla nějaká prilezitost se napít, až jsem sae sama sobě divila, kolik toho mé tělo je schopno vydržet.V létě 2017 u nás doma nastaly neshody s partnerem, to jsem pila denně, ale vždy tak, abych byla schopná obstarat druhý den své dvě deti.Na podzim, kdy už se rodinná situace zklidnila, jsem zase najela na svůj litr vina ob den, dva, ale začala jsem si všímat změn jak fyzických, tak psychických. Druhý den po víně slabost, třes rukou, vnitřní třes, bušení srdce, občas takový pocit, že je to můj konec. Tak jsem dva dny nepila a když bylo dobře, šup a zase večer vino. Tak to šlo dokola až do 20.11.2017, kdy jsme se večer se známými opili a já druhý den ráno nebyla schopna odvézt děti do školky, to byl ten moment, kdy jsem si řekla a dost! Dnes je to 42 dni, co jsem neměla ani kapku alkoholu, první tyden byl krusny,ale nyní se cítím jako znovuzrozena.Už se nechci vrátit do toho strašného koloběhu a věřím, že se mi to povede.Děkuji za každý střízlivý den. Proto moc děkuji, že jsem našla tyto stránky a odhodlala jsem se sem napsat svůj příběh. Všem Vám tady přeji krásný a hlavně střízlivý Nový rok 2018.
Monika
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46528
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Díky,jsi dobrá!Přeji ať ve strizlivosti každý den nachazis zalíbení,choď sem,piš sem,ať nezapomenes.Pozor až se budeš cítit za čas silná a pevná jako skála,to jo,ale ne vůči alkoholu.Kdykoliv by se někdy vrátil,tak třeba nevinne a nenápadně ale s mnohem větší silou..Krásný,střízlivý rok
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46536
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Moniko, super. Pokud si to zastavila takhle včas a dá se říct bez následků, je to fajn..... Vydrž, stojí to za to. A až někdy budeš mít nutkání pít, zajdi sem a pročti si pár vláken od dětí alkoholiků, mě to hrozně pomáhá, když si představím, ze by něco tak hrozného o mě psala moje dcera, ze by toto musela se mnou prožít....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46557
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Allie, máš pravdu, tyto stránky mne hodně nakoply k tomu přestat pit, z některých příběhů mě doslova běhá mráz po zádech a predstava, že bych takto mohla za pár let dopadnout i já, to mě hodně vyděsilo.
Monika
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46561
Re: PF 2018 Před 6 rok, 2 měsíce  
Přeji Vám všem hodně porozumění a lásky do dalšího roku. Děkuji Vám všem, díky za zkušenosti a vaše příběhy. Po registraci v červenci se stalo mnoho. Několik pokusů o kontrolované pití, které se vždy nakonec zvrhlo, pak téměř tří měsíční abstinence, pak úmrtí tatínka a pití s bráchou. Den před vánocemi pohřeb a na karu opět alko. Vánoce příšerné. Hádky s manželem, které vykulminovaly
v odloučení. Od 28.12. abstinuji, konečně po asi roce váhání jsem byla u psycholožky a doznala se k alkoholizmu. Manželovi jsem dala jasné znamení, že na jeho přísahu o nepití už nehraju( vždy po hádce vydrží max. 3 dny) a bydlíme odděleně, kvůli dětem, aby nás nemusely poslouchat. Chtěla bych moc normálně žít, a podmínkou je, že budeme abstinovat. Pokud se bude chtít léčit, a ne jen slibovat, tak možná přijde hezký Nový rok. Držte nám prosím palce. Ještě jednou Vám všem děkuji, otevřelo mi to hodně oči, i když jsem opět nezvládla ten velký stres a měla recidivu po 3 měsících, posunulo mě to zase dál. A ta abstinence mi ukázala to, co tady psal myslím krtek, že si jen myslíme, že to nepůjde, ale ono to normálně jde. Jen ten stres, to mi doufám pomůže zvládat psycholožka, naučí mě zvládnout to bez flašky. Velký stres je u mě malér. Jenže já už se konečně rozhoupala a vystoupila z toho pitomého kruhu, nechci se tam vrátit. Miluji život přece!!! Mám Vás moc ráda a díky že tu jste
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter