Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Češi kvartální alkoholici ???
*
#49746
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Prečo si sa, pán anonymný Jan Novák neopýtal priamo na nosnú tému:

"Prečo Česi toľko pijú?"

"Hanbíš sa?"


Já bych se hanbil/styděl spíš na tvém místě, psát tu takové bláboly a vydávat je za pravdy kecama o hospitalizaci atd. Pořád všechno překrucuješ, Já. Proč prostě nepřiznáš, že jsi tu šířil blud. Je přeci rozdíl tvrdit, že denodenní pití piva je víc než zlozvyk a že z dennodeního pití třetinky piva je delirium tremens.

Nejsem povolaná osoba, abych hovořil za všechny Čechy, proč tolik pijí. Mimochodem všichni Češi nepijí, znám jich desítky, kteří nepijou nebo si dají minimálně. Co se týká Nešpora, když tě to tak zajímá, tak mu napiš sám. Mě to nezajímá.


Fakt nevim. K těm tvém chytrejm kecům chci říct, že jsem alkoholik a denně jsem přitom nikdy nepil. Tj. dennodenní pití nerovná se alkoholismus.

K chytání slámky apod. píšu, že jsem se víc než 2 roky nenapil alkoholu.

A ještě napíšu tomu tvému autorovi údajnému. Mimochodem, hlavně, že ty tu vystupuješ pod celým jménem, když rýpeš, proč si anonymizujeme přezdívky.. ( Prečo si sa, pán anonymný Jan Novák)

Jsi šiřitel bludů Já. Záměrně?
Teď se tě zeptám (i když vím že se vyhneš)
Proč šíříš bludy? Máš z toho radost kolik jsi nachytal lidí, jak všichni kolem tebe tancujou a reagujou na tvé pohádky? Jak je poučuješ a posouváš, kam chceš aby šli? Aby přišli na tu tvou pointu a ty je pak pochválíš, nebo jim pochvalu upřeš.. Je to blaho, viď?
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/07/2018 11:18 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49747
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Pijak,

V televízii vysielajú americký *doku-sci-fi* seriál *Planéta bez ľudí*.

Mňa by zaujímalo aká by bola "Planéta bez *ožranov/korheľov/notorikov a ostatných závislákov* všeobecne... (?)

Je to utópia alebo planéta Zem by zmenila svoj názov na Utópia?

Námet by bol a fantázii v Utópii sa medze odjakživa nekladú...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/07/2018 12:37 Provedl: Ja. Důvod: Grafika... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49748
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Pijak,

omyly v myslení si tendenčne vytváraš sám → tak si ich aj obhajuj! Vo vinárskych krajoch a štátoch popíjajú "vinári" denne svoje "hladinky". Určite im to neškodí, pretože "zmutovali" do nového druhu ľudí *homo non-sapiens alcoholicus*.

[Nemoci "maskujú" pitím vína? Je to všeliek alebo je v ňom aj skutočná "Pravda"?...]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49749
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Já,
tím jsem se taky "zabýval". Utopie by to, myslím, nebyla. Jaká by byla nevím. Jiná. Společnost a planeta má i jiné problémy než jen opilé lidi. Všechno má svoje příčiny. Nedokážu ani říct, jestli by bylo lépe nebo hůře, kdyby někdo lusknul prsty a všichni, co mají problém s alkoholem by zmizeli..

Tohle škatulkování nemám rád. Člověk může být kvalitní a pomáhat společnosti a přitom může být alkoholik. Alkoholik není nějaký zbytečný hloupý druh, který jen škodí. Je to nemoc.


Taky nezapomeň, že každá nemoc posunula vnímání lidstva, posunula pokrok a posunula vědu atd. Odmítám brát každou nemoc jako jen nějaký problém. Často na nemocných lidech se lidé naučili nejvíc o zdravých. Extrémy se nejlépe zkoumají. Je tu i mnoho jiných hledisek, je to složité a soudit to nebudu.. Určitě dost poznatků o alkoholicích se použilo i jinde (závislost na jídle, na hrách, na cigaretách, závislá povaha).. A i jinde. Možná kdyby zmizeli všichni závisláci, tak tu na zemi není nikdo, protože každý koho znám, má nějakou závislost. I když většinou slabší, než alkáč.

Mimochodem tato otázka je jak mluvit o nesmrtelnosti chrousta, to mi už taky nebaví, když nepiju, dát si pár pivek, asi bych tu jel jako stroj ještě pár hodin. Nepiješ náhodou?
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/07/2018 13:00 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49750
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
omyly v myslení si tendenčne vytváraš sám → tak si ich aj obhajuj!

Jj. Za to, že tu šíříš bludy můžu já.. Hezké, to o tobě hodně vypovídá.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49751
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
...určite máš "asi" pravdu alebo Pravdu. Našiel si ju vo víne?

Vinári, vraj, umierajú "iba" zdraví!...
(...a s flaškou sa vraj aj rodia aj umierajú. )

("Na zdravie!!! In vino veritas"...) ... vraví MUDr. Bakchus; internista a kardiológ.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49752
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Ja: Za nic se nestydim, dokonce jsem mu pak napsal o svem problemu, nebyl to jen ciste dotaz na tu pohadku. Mimoto, pan Nespor mi jeste napsal neco v tom smyslu, at te radeji moc nepresvedcuju o blbosti toho pribehu, ze to s tebou stejne nikam nepovede a udela to zle. Jak koukam, Dr. Nespor mel pravdu, kopes kolem sebe jako vztekla koza.

Pijak: jo, se vsim s tebou souhlasim. P.S. Koupil jsem si knizku od J. Formanka: Usmevy smutnych muzu, opravdu zajimava...
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49753
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Jj, četl jsem. Teď je i film. Hodně lidem se líbil.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49764
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Úsměvy smutných mužů. Přečteno i shlédnuto a k obemu se budu často vracet pro uvědomění si,proč nemůžu už nikdy
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49769
Re: Češi kvartální alkoholici ??? Před 5 rok, 9 měsíce  
Co film vs kniha?
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter