Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkohol - mysl
#50825
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale, ja nie som proti užívaniu AD. Sú stavy keď skutočne pomáhajú. A musia sa užívať hoci celý život. Skutočné depresívne, úzkostné stavy(nie depky po alkohole) sú svinstvo. A bez liekov to asi fakt nejde. Manio-depresívne poruchy a kopec iných psychických ochorení detto. Tých AD je veľké množstvo, s rôznym účinkom. Takže ich neodsudzujem. Majú svoje opodstatnenie. Průser nastane pri AD, ak ti lekár predpíše pre teba nevyhovujúce lieky. AD, ktoré jednému pomôže, iného môže priviesť do šialenstva. V tom sú nebezpečné podľa mňa. Ovplyvňujú fungovanie mozgu. Vo fungovaní resp. nefungovaní AD na konkrétneho človeka zohráva úlohu veľa faktorov, vrátane genetiky.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50849
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Drahoslavo, funguju úplně normálně a játra po krevních testech prej taky, tak jim každej den servíruju další nadílku. Změnu nechystám, hodlám to do sebe lejt. Už teď jsem pod parou. Nechápu proč s mojí psychikou neudělali něco v blázinci. Mají k dispozici hromadu psychoaktivních látek. Hovno. Nechali mě válet se přes 3 měsíce ve sračkách. Pak logicky přišel můj pokus o léčbu sám sebe. Nákup lahváčů a jejich následná konzumace byla neodvratná. Moje diagnóza zněla Emočně nestabilní porucha osobnosti. Nespavost, úzkosti a strachy, které jsem na počátku přechlastával se znásobily a teď už nejde couvnout. Zašlo to moc daleko.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50851
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
TVL Notore proč sem vlastně lezeš?
Byl jsem stejnej blbec jako ty. Mám pro tebe docela dobrou zprávu: bude to jen horší a horší a pak ukrutně hnusně chcípneš. Ale to ty víš....tak nazdraví.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50853
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Takmer každý, kto dostane v nemocnici na psychiatrii diagnózu F-10, vyfasuje aj diagnózu Emočně nestabilní porucha osobnosti.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter