Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Antabus na mě zřejmě nefunguje
#54556
Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Zdravím,

Takže jsem to zkusil. Důvody a rozhodnutí, proč jsou asi na jiné téma. Co mě zajímá - beru Antabus půl roku, dnes jsem z určitých důvodů prostě koupil 0,5 l 11° piva. Pil jsem opravdu opatrně. Nejdřív jeden lok, potom druhý. Nic se nedělo. Asi před půl hodinou jsem pivo dopil celé. Nic se nestalo. Naopak dostavil se příjemný teplý pocit, tak jak si na něj pamatuju, když jsem ještě pil. Je mi dobře, naopak je mi lépe. Žádný zarudlý obličej. Nic.

Jak je vůbec možné, že mi doktor nasadil Antabus a neprošel jsem žádným dalším vyšetřením ani reakčním testem? Dnes už se to nedělá, nemusí? Navíc věděl, že mám vysoký krevní tlak, takže riziko je tím zvýšené, vzhledem k účinkům alkoholu na Antabus. Nic, prostě mi hned dal vypít dvě tabletky a od té doby chodím jednou týdně.

O tom,. že na někoho to nefunguje tak jak má, jsem četl, ale že je to třeba 1:100000, takže risk je to ohromný.

Jak říkám, proč jsem to dnes zkusil teď není to podstatné, vždycky jsem si říkal, že to nestojí za zkoušku. Znám jediného člověka osobně, který užívá Antabus a taky na něho úplně nezřízeně pije.

Takže si začínám říkat, jestli to celé není vlastně blamáž. Má někdo z vás opravdu špatné zkušenosti se zapíjením antabusu? Znamená to, že mám smůlu a jsem jeden z těch "vyvolených" ?
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54557
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Vubec me ani nenapada tohle resit a zabejvat se touhle otazkou. Taky proc ze? kdyz jsem stastny abstinent na antabusu. Proc ho teda beres kdyz chces chlastat? podivej se na youtube mas tam par vidie s antabusovou reakci
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54558
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Moje řeč....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54559
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Čoveče, a co řešiš? Píšeš, že pul roku abstinujes. A teď jako když si zjistil, že ti antabus nefunguje, tak co?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54560
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Allie, tak jestli mu v nepiti pomaha(lo), ze bere antabus (vedel, ze by se na nej nemel napit alkoholu) a ted nejakym zpusobem zjistil, ze to mozna tak u jeho organismu neni, pak treba ztrati(l) zabrany v tom se rozjet v piti alkoholu. Treba. Mozna. Atd.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54561
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Takže začne znovu lít a jako omluvenku bude brát to, že mu nefunguje antabus.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54562
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Ty vaše reakce jsou fakt absurdní. Antabus v první řadě funguje jako brzda pro ty, kteří sami přestat nedokážou. Není to otázka vůle. Ta brzda spočívá v tom, že člověk dostane na váhy víceméně svůj život nebo přinejmenším zdraví a to, že při užívání Antabusu ani nemůže mít z alkoholu ten požitek který měl, protože se víceméně okamžitě dostaví kocovina. Půl roku abstinuju jenom díky tomuhle strachu.

V okamžiku, kdy člověk zjistí, že ten strach byl jenom iluzorní, Antabus jako takový ztrácí svůj smysl. Vůbec nechápu jak na toto fórum může někdo přispívat s tím "Tak proč piješ když jsi nepil" - vůbec asi nechápete princip a smysl toho co Antabus představuje.

A to samé s tou omluvenkou - to jsou kecy v kleci. To není žádná omluvenka - já nepiju (oprava - nepil jsem), protože ještě uplně nechci skončit na JIP nebo v krajním případě umřít, to mi dával Antabus. Proto jsem ho bral. To není žádná omluvenka - proč bych jinak ten Antabus asi bral? Protože sám o své vůli s tím skončit neumím. Velice zjednodušeně - samozřejmě, pracovat sám se sebou... jsou cesty, nechci si tu hrát na nějakého chudáčka, který pije, protože musí.

Jediný MichalB to alespoň pochopil. Půl roku abstinuju a teď když jsem zjistil, že nefunguje tak co? Už mám v sobě 4 piva. Tak to. Byla to pro mě berlička, ten strach mi pomáhal prostě nepít i když jsem se cítil hrozně a mizerně, nebilo to na sebevraždu. To opravdu si sedíte na vedení nebo nechápete princip Antabusu? To si myslíte, že je to nějaký zázračný lék, díky kterému se celý váš svět a život změní a nebudete už potřebovat pít?

Šťastný abstinent na antabusu? Co to je za nonsense? To, že jsem byl střízlivý, v žádném případě neznamenalo, že jsem šťastný. Naopak, tu dobu co nepiju je mi sice fyzicky mnohem lépe, ale nechodím mezi lidi.

Omlouvám se, nechtěl jsem se rozčilovat, ale to jsou reakce jako byste vůbec nevěděli na jakém jsme serveru a o čem se tu bavíme. Ptal jsem se na vaše zkušenosti s Antabusem.

A Lu..a - prosím kde najdu ta videa, samozřejmě, že jsem je taky hledal, ale nenašel jsem zhola nic. Když mi pošlete link, budu rád. Díky.
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54563
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
NO tak fajn. Tak sis letěl pro další pivo.
Já si dobře uvedomuju na jakem jsem fóru. Ale diskutovat s někým, kdo má v sobě 4 kousky, mi prijde uplně zbytecne.
Užij si jízdu. Teď už to jinak nejde. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54564
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Tak se mnou nediskutuj, díky za názor a tady máte klíčenku. Žádnou jízdu si užívat nebudu, řeším tu uplně něco bytostně jiného, než asi ty. Apropo, ty teď zase používáš svojí omluvenku. Vůbec mě neznáš a okamžitě si řekneš, má v sobě 4 piva a nestojí za to s ním diskutovat.
Silent
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 10/04/2019 15:49 Provedl: Silent.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54567
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Nejde o to, jestli tě znám. Nediskutovala bych s nikym po 4 pivech, protože už dávno vím, jak se pod vlivem alkoholu mění osobnost a psychika člověka. Takže to moc nemá smysl a opravdu to není osobní.

Jestli ti antabus měl pomoct, tak jen v tom, že si za toho půl roku mohl poznat sám sebe a najít nějaký směr.

Což se myslím nestalo. Ale je potřeba to zkoušet dál.

A přečti si to třeba až ráno, strizlivemu se ti třeba zas úhel pohledu zmeni. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter