Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Antabus na mě zřejmě nefunguje
#54568
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Ahoj Silent,já taky užívám antabus,2x za týden 1 tabletu už skoro rok.Sama sem ho chtěla, abych měla psychickou zábranu kdyby náhodou něco. Zatím jsem neměla chutě na alkohol,ale od doby co jsem prostě nechtěla pít mě to ani nenapadlo.Podle mě každá pomoc ,která zabrání v pití je dobrá. V PAL byly testy na snášenlivost antabusu.Nekdo byl rudý jak rak další bledý a zvracel,ale byla tam i paní co ji to neudelalo nic a byla v pohodě. Já jsem na ten test nešla, ještě jsem nevěděla jestli ho budu chtít brát. Pak u psychiatra jsem o něj požádala a šla na interní vyšetření, jestli ho můžu brát.No a budu ho brát pro jistotu ještě další rok.Nemusim ,ale chci.Je možné, že můžeš být odolný proti účinku,ale to zjistíš jakou budeš mít kocovinu po vypití těch dalších piv co máš.Jinak bych s tím moc neriskovala.To ,že ti není hned špatně, neznamená, že Ti to vnitřně neškodí orgánům.Mej se a napiš jak se po tom dál cítíš.Kazdopadne přeji, abys to pití utnul a pokračoval ve střízlivosti.No a k tomu štěstí.Já šťastná jsem,že nepiju a jinak vnímám svět.Já jsem šťastný abstinent s antabusem.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 10/04/2019 20:24 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54570
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Silent, antabus jsem bral cca pul roku, ale nikdy me nenapadlo se na nej napit. Takze nejsem schopen poreferovat, zda a jak by ucinkoval alkohol + antabus v mem tele.Jiz ho neuzivam, takze to ani nevyzkousim

Spis mi prijde dulezite zopovedet si (mozna sis odpovedel), proc jsem si to pivo koupil a vubec pil alkohol na antabus.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54572
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Antabus prostě prepit jde ale záleží jen na každém z nás jestli do toho půjde. Slyšel jsem možná od 10ti lidi jak ho prepijeli... Ano dá se to,ale proč? Prepili ho skončili v léčebně a dnes abstinuji. Každý víme jak je naše nemoc zákeřná a co s námi dokáže.
A ano jsem šťastný za to že jsem střízlivý a užívám si to.
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54573
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Ahoj Silent,

ja som i dostaval odpovede ze mam vymluvy, ak nezvladam craving.

dnes uz viem, ze pri cravingu sa utlmuje prefrontalni kortex zodpovedny za sustredenie, chapanie, rozhodovaníe, spominanie a dlhodobe zapamatovavanie. Veci su odost komplikovanejsie.

niekedy clovek to nedava volou, ale niektori ho priamo/nepriamo chciat/nechtiac odsudia pritom mu ani nerozumeju, ale su najmudrejsi ako ked Ti poradia:
kazdy sviho stesti strujcem jest, alebo mna by to ano ani nenapadlo ehmmm

Ja Ti uplne rozumiem, mozog je prefikana vecicka.
Inac dakujem i tak za kazdeho pohlad nas moze posunut, co nas nezabije posilni a vacsina ludi tady to mysli fajn, ale niekedy je to boj
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 10/04/2019 23:29 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54574
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Ne ze bych chtel rypat, ale k cemu je dobre vedet, jak to cca funguje, kdyz to pak stejne neovladam, nevim si s tim rady?
Nepotrebuji prece vedet, jak funguje motor v aute, na to abych vedel, ze se v nem muzu zabit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54589
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Silent napsal:
Takže si začínám říkat, jestli to celé není vlastně blamáž. Má někdo z vás opravdu špatné zkušenosti se zapíjením antabusu? Znamená to, že mám smůlu a jsem jeden z těch "vyvolených" ?

V zasade jsou dve moznosti. Moznost prvni - Tvuj lekar Te podvadi, pojistovne uctuje Antabus ktery pak dale pod rukou prodava a Tobe dava placebo. Toto mi prijde jako naprosto krajne nepravdepodobne. Kontrolni mechanismy a postihy jsou v CR nastavene tak ze by byl doktor silenec kdyby toto zkusil. Prece jen nejsme na Ukrajine. Takze zbyva moznost druha a mnohem pravdepodobnejsi - jsi "vyvoleny" . Bohuzel pravdepodobnost byt antabusovym vyvolenym urcite neni 1:10000 jak pises ale tipoval bych tak 1:50 nebo 1:100.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54600
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
Nikdy jsem neslyšel o braní Antabusu 1 x týdně, jak napsal Silent. Obvyklý je to 2 x týdne, jak píše Maris. Proč?
Protože, jak Zdenek Suchánek správně uvádí, Antabus učinkuje 72 hodin.
Myslím, že v tobě, Silente prostě vyprchal.
Provedl jsi, jestli tedy dobře čtu, nesmyslnou zkoušku.
Ta správná je-pěkně si Antabus rozředit, vypít ho, a pak vypustit pekelnýho psa, totiž nalejt se hned alkoholem. Pak tedy poznáš svou vyvolenost, brrrr...
V milosti se mi povedlo dvakrát se napít na Antabus, který jsem v sobě už měl tak asi dva dny, omylem, na Mikulášské zábavě, kdy jsem se napil ze sklenky jakéhosi dítka, které tam ovšem mělo punč, zrudl jsem jak popálený Mikuláš, třes, hnus, divnohorečka, hnusný stav. Podruhé něco podobného.
Nedám na Antabus dopustit, moc mi pomohl, ale právě "jenom" jako ta psychická brzda.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54604
Re: Antabus na mě zřejmě nefunguje Před 5 rok  
no vies ja sa snazim pochopit svoju zavislost, vnimat sa, uvedomovat si, a mozno raz na nieco pridem ako to uhrat aby ma to nezabilo, pretoze citat ze mam vymluvy a aky som slaboch mi moc neda do zivota, uz si vyberam radsej
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/04/2019 12:09 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter