Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Jak pít v rozumné míře?
#35832
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Včelař,

psychologie je opravdu o tom vyžvanit se, psycholog sám od sebe dává malokdy rady (ovlivnění/manipulace). Člověk si má problémy srovnat sám, pomoc od psychologa je na delší dobu ( v mém případě 3 roky - pouze psycholog + 1 rok adiktolog, hrající si na psychologa)
Každý rozhovor lze považovat za psychologickou pomoc, psycholog má právo vykacat obsah rozhovoru pouze svému supervisorovi.

Měl jsem hodně blbé období ve kterém figuroval chlast, vztah a dítě, možný jiný vztah (ku*dy ani kozy nejsou pro mě ve vztahu prioritou - orgasmus trvá pár vteřin).
Uvažoval jsem v té době i o sebevraždě a měl jsem do posledního detailu naplánovaných několik. V některých figuroval i chlast. Sebevražda (rozhodnutí nežít) nemusí být impulzivní, ale i dlouhodobé a plánovité.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35833
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Janka, Ty to tak krásne nazývaš. Že vodečka, plznička. Niekto kto to tu náhodou číta z toho musí mať riadne chute.
PetrN, ja som to nevedel, že Martina z Turca zomrela. Preto som mrkol na net, že ako sa jej darí a zisti, že ono sa jej už nedarí. Hold sa upila.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35834
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
JanaK,

když jsem šel k psycholožce, tak jsem tam šel s tím, že na prvním setkání ji řeknu to, co mě nejvíc trápí. Udělal jsem to a nelituji toho.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35835
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Jéžiš, jsem sem přišla kvůli Ladovi, ale vy mne bavíte fakt..
PetrN - takže ty nemáš problém, nicméně jsi zde, že. Asi toho máš taky za sebou dost, ale to s tím orgasmem mne dostalo
Vono tenhle server a forum není jednoduché najít (MUDr. Mlčoch by měl trošku víc věnovat reklamě, už proto, že tohle má fakt smysl a pomáhá).
Krtek .. kdo je Martina z Turca?
I by mne zajímalo, kolik lidí tu to čte i bez registrace, jaká je tu návštěvnost.. pozná se to? Stopko?
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35836
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Můj názor je, že lemtající alkoholik je moc velký srab na to, aby se postavil problémům všedního života čelem, natožpak sebevraždě. Já osobně bych neměl žaludek na nějaký věšení, řezání apod. Byl jsem přesvědčený, že bych si byl schopný prošít hlavu kulkou. Sehnat bouchačku v případě, že člověk nemá známostí je otázka týdne a nějakých peněz. Už jsem to tu psal jednou. Vycházel jsem ze zkušenosti z ranného mládí, kdy jsem z frajeřiny exoval ferneta - otrava, podchlazení a probuzení na jice... Ale on ten chlast člověka za ta léta zocelí.

Ostatně dnes mi přijde absurdní si vůbec připustit, že jsem byl schopný o něčem podobném byť jen přemýšlet. Pak mi přijde celkem logické, že léčebna alkoholismu se nazývá blázinec. A může se nám to líbit, nebo ne, ale pojmenování je to trefné. Jsem přesvědčen, že všechny ty závislosti jsou jen poruchou v hlavě. A vím, že když o stavu své mysli před rokem budu mluvit jako o poruše, že budu velice politicky korektní. Myslím si, že " prachsprostej debil" je mnohem výstižnější, přesto plně nevystihuje jak bych se ohodnotil za mé počínání.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35837
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Krtek,

vím a chápu.

Žilinčan napsal toto "...,nie si až taký slávny ako Martinka z Turca." Zarazila mě tam slova "slávny" + "Martinka z Turca" (nikdy jsem o ní neslyšel) a proto jsem si ověřil informaci.
V kontextu s jejím dnešním? úmrtím to vyznívá jako silné rýpnutím do Ladislava.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35838
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Jano K. Všimni si v levo je tabulka návštěvnosti. Když to rozklikneš, tak máš podrobná data. Takže uvidíš, že teď norci zabrali, dneska, zejtra budou pít olympiádu a v neděli večer a v pondělí tu budou grafy trhat rekordy. To nešťastné polovičky budou hledat stéblo, kterého by se chytili/y.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35839
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Janka, Martinka z Turca bola taká naša slovenská "celebrita". Bola v televízii v takej relácii Farmár hľadá ženu. No a tam sa tak znemožnila, že o nej vtedy stále písal bulvár a spravil z nej tú "slávnu celebritu". No a teraz zomrela v nemocnici. Asi jej zlyhal organizmus. Chlastala jak dúha.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35840
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
JanaK,

na fóru jsem od roku 2010 - 11?. Nerad měním zvyky a neslyšel jsem o tom, že by je lidé s AS nebo OCD rádi měnily.

Včelař,

do teď je pro mě jeden ze způsobů jak spáchat sebevraždu: "Napustit si vanu horké vody (rozproudí krev), lahev dobré vodky ("Amundsen s černým pepřem" nebo "Nemiroff medovaja s percom") - rozproudí krev, k tomu dobré jídlo a žiletka Astra Platinum (jsou tvrdší).
Když nevykrvácíš, tak se utopíš. (Žily se nikdy neřeží napříč - pouze si přeříznete šlachy - viz ...a bude hůř)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35841
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Včelař:
Aha.. no online je 47 lidí .. předpokládám, že těch registrovaných. Halooo - pište
Tu návštěvnost - nevím, jak se to počítá, ale já bez registrace sem koukám často takže denně u každýho cigára .. takovej zvyk ...Idnes blogy (Josephy Michal je top) a alkoholik takže cca třicetkrát.
Co se týká sebevraždy lemtajícího alkoholika .. nikdy nevíš. Ladovi se to může podařit i beze zbraně, má celkem pevnou vůli bych řekla. A když už kašle i na Mikeše (kočku), je to špatný.
Jinak - vše je porucha v hlavě.
Já mám špatný rána, trvá mi cca do hodiny po probuzení naznat, že ten sen ač živý, byl jen sen a taky přejít ranní depku nebo co to je.
To se prostě vzbudím s tím, že je všechno na ho*no a nejlépe bude to okamžitě skončit. Mít tu zbraň, už tu nepíšu ..ale vstát, najít provaz, hák a tak..bydlím v přízemí, skok z vokna nehrozí..a ono to přejde jsem se naučila ..sic to trvá různě dlouho..ale přejde.
Když jsem chlastala, tyhle stavy jsem neměla - jasně, přemlátila to kocovina a pak absťáky.
Takže si myslím, že i bez pití nějakýho odborníka potřebuju, třeba odhalí, proč mám tyhle stavy Zejména proto, že za měsíc budu bydlet v novým a to pátým patře .. asi si pořídím nějakej řetěz k posteli
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter