Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Výzkum pro absolventskou práci, dotazníky a pod.
#7814
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jeníčku.
Teď se omlouvám,ale jen za sebe...
Ty se ptáš alkoholiků co chtějí přestat pít,co mají či nemají rádi za značku a chuť vína????
Teď momentálně jsem trochu v depce,ale ty jsi mě pobavil a dodal kuráž k tomu,abych se nenapila.
Nespletl si si fórum?
Nic ve zlém,vím že ve školách toho sondují dost.
Měj se pěkně a ať ti to vyjde..
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7815
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 3 měsíce  
U alkoholiků moc znalců není, ti pijí vše.Dnes už prý běžně popíjí 11 leté děti!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7816
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 3 měsíce  
Tak je to v tématu Alkohol v běžném životě, nepodceňujte lidi pijící víno, náhodou jsou nějteří docela znalci. Kdo nechce, nemusí vyplňovat a reagovat, ne ?
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7817
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 3 měsíce  
Dobré ráno
Omlouvám se všem, které můj příspěvek jakýmkoliv způsobem pohoršil nebo se ho jiným způsobem dotkl.

Osobně si nemyslím, že je tento odkaz umístěn nevhodně. Stránky nejsou určeny jen alkoholikům ale i osobám jím blízkým. S názorem, že alkoholici píjí cokoliv souhlasím, domnívám se však, že alkholik, který se nachází v tomto stádiu alkoholismu, nebude trávit večer pročítáním diskusního fora o alkoholu a vyplňováním dotazníku. Důležité je také definovat si kdo je alkoholik, protože dle dat ze statistického úřadu kdy za rok 2010 byla v čr spotřeba na osobu 7 litrů lihovin, 19,4 litru vína a 144,4 litrů piva, by někdo mohl tvrdit, že jsme v tomto národě alkoholici všichni.
sajman
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7818
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 3 měsíce  
Jo, máš pravdu, skoro všichni chlastají, ale alkoholici nemusí být, dokážou přestat, kdy se jim zachce, což jaksi alkoholik nedokáže.Ale že je tu daleko víc alkoholiků, než se přiznává v mediích, je taky fakt.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7838
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Podle mě je alkoholik každý druhý, kdo pomyslí v nepohodě na skleničku vína. A jak dlouho trvá než se ten dotyčný napije?? No netrvá to dlouho, že?? Tenhle stát vydělavá na alkoholicích a na každých slabinách které lidi nezvládají.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7839
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Jane.Víš alkoholik nepije pro chut´ale už jen pro vlastní účinek alkoholu.Mnozí končí i Alpou,Okenou a jinými náhražkami,které obsahují aspon´nějakou stopu po alkoholu aby zabránili svým útrapám-protože už bez toho nejsou schopni nijak fungovat.Je to žalostné.Mne tvé oslovení spíš zarazilo-a rodinní příslušníci?se dělí do dvou skupin-jedni-co alkohol nenávidí,protože vidí co způsobuje a druzí,kteří propadnou stejnému nebo podobnému zoufalství,bud´začnou pít též,nebo začnou zneužívat léky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7841
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Já nemohu souhlasit s tím že alkoholik vypije vše v čem je alkohol. Piju 10 let a jsem asi 2 měsíce střízlivá. Ráda jsem si dala kvalitní víno a krabicový mě ani nenapadlo si koupit. Používám kapky na spaní, které obsahují alkohol a určitě je do sebe nevyklopim . Když bych se měla prostě napít tak si du koupit pořádnou lahev.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7844
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Katko-bud´ráda že nepatříš do té poslední kategorie,kterou nazývám MNOZÍ-to jsou už alkoholici v poslední fázi alkoholismu.Můžeš být šťastná,že jsi stihla z toho vlaku vystopit dřív.ALKOHOLISMUS MÁ SVÉ TYPICKÉ FÁZE PROGRESIVITY-STEJNĚ TAK UZDRAVOVÁNÍ PROBÍHÁ V JEDNOTLIVÝCH SPECIFICKÝCH FÁZÍCH-OVŠEM NEMOC JENOM ZASTAVÍ-TA BOHUŽEL ZŮSTANE SE MNOU I S TEBOU DO NAŠÍ SMRTI
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7845
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Já se do žádné kategorie neřadím. Já jsem jen využívala to co mi bylo nabídnuto a to s dobrými úmysly. A nejsem vůbec šťastná že nemůžu pít, spíše my dělá problém se stím smířit.

Teď to řešim tak, že mám vše zařízeno na antabus a nepřemýšlím o tom, ale co bude až začnu přemýšlet?? Budu svý blízký vydírat tím že si dám loka a bude mi zle a budu říkat tak vidíte jak trpim. Nemám to srovnaný a neumím s tím zatím žít. A to jsem vše dělala s dobrým úmyslem!!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter