Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Výzkum pro absolventskou práci, dotazníky a pod.
#7846
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
KATKO-to co prožíváš je normální průběh.Je dobře,že jsi jištěná Antabusem-hlava chce pořád něco vymýšlet-hlavně tak aby nás zblbla docela a dostala opět k pití-toto jsou začátky.ty to máš tak a jiní v podobě neustélé chuti na alkohol.toto začne ustávat chce to je trpělivost a vytrvat v rozhodnutí.Důležité je nenapít k tomu nejsi pevně rozhodnutá ty sama vnitřně.Je to prudká změna a navíc ji stále bereš jako své omezení-ale neuvědomuješ si,že je to k tvému prospěchu.S tím se dá smířit-jen je třeba změnit svůj úhel pohledu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7847
Re: školní práce na téma "obchodní třídění vína" Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahojky Jeníkovi a všem tu.
Já se omlouvám jestli můj příspěvek vyzněl nějak negativně...?
Tak jsem to nemyslela,bylo to upřímné a spontání.Opravdu jsem se nad tím pousmála,pod tou představou.Pod slovem alkoholik si většina představí trosku s krabičákem v ruce...a co se kvality týče?No asi nic.Já teda nejsem krabičák,ale v tu chvíli mě to překvapilo.A bylo to takové něžné v tomto fóru.
Ale jak se říká...buďme ve střehu Katko.
Mějte se fajn.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16543
Hledám respondenty pro svou bak.práci a dotazníky Před 10 rok, 2 měsíce  
Hledám respondenta pro svou bakalářskou práci
Pro svou bakalářskou práci, ve které se zabývám problematikou alkoholismu v rodině, hledám dva typy respondentů, kteří by byli ochotni se podělit o svůj příběh (pouze pro účely mé práce).
1. Respondent – vyrůstal v rodině s rodičem/i alkoholikem/y a situace v rodině ho ovlivnila natolik, že má nyní k alkoholu takový vztah, že se mu snaží vyhýbat – buď abstinuje, nebo ho pije pouze minimálně.
2. Respondent – vyrůstal v rodině s rodičem/i alkoholikem/y a i přes zkušenosti s dětství se v dospělosti nedokázal alkoholu vyhnout a stal se na něm závislým, nyní se léčí nebo už léčbu absolvoval a abstinuje
Samozřejmě si uvědomuji, že ne každý, kdo si podobnou situací prošel, je ochoten se o své zkušenosti podělit (je mu to nepříjemné, snaží se to vymazat ze svého života, nevracet se k tomu, nebo se za to stydí,…). Záleží pouze na dobrovolnosti, mým úmyslem není někoho nutit.
Veškeré získané informace, podle kterých by mohlo dojít k identifikaci osoby, budou do práce zaneseny anonymně (pozměněna jména, různé názvy,…). Všechny získané informace budou sloužit pouze pro účely mé práce.
Prosím, pokud znáte někoho, kdo by vyhovoval mým požadavkům (na 1. nebo 2. respondenta) a byl by ochoten podělit se o svůj příběh, ať se mi ozve na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
V případě jakýchkoliv dotazů rovněž pište na výše uvedený email.
Děkuji za spolupráci a pomoc. Jana
jana

Poslední úprava: 11/02/2020 17:56 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43861
Dotazník pro alkoholiky(a nejenom Před 6 rok, 11 měsíce  
Dobrý den, prosím vás věnovat mi chvíli vašeho času a vyplnit tento dotazník týkající se alkoholismu. Je zaměřený spíše na alkoholiky, ale ostatní ho mohou vyplnit teoreticky.
www.survio.com/survey/d/J7X5K2M3N6V5S9J0D
bor zim
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43863
Re: Výzkum pro absolventskou práci, dotazníky a pod. Před 6 rok, 11 měsíce  
Já jsem alkoholik a musím říct, že jsem si alkohol také vybíral, určitě jsem nepil všechno. Krabicové víno jsem nepil například vůbec, alpu jsem pil jednou z hecu v pubertě, nejvíc jsem pil pivo, později jsem ho zazdíval panákama, abych ho k opití nemusel konzumovat tolik. Z piva jsem neměl rád Staropramen, tak jsem se pokud možno hospodám s ním vyhýbal. Je ale pravda, že když byla nouze a vše ostatní zavřené, pil jsem i jej, abych se napil a bylo mi dobře a zapoměl na problémy a utišil svoje negativní depresivní stavy.
A co se alkoholiků týká mám na ně názor, že původně to byli často společenští lidé, kteří chtěli zapadnout do českého alkoholického kolektivu, užívat si s přáteli (já třeba zkraje pil, abych zapadl mezi kamarády), pak se z nich stali přecitlivělý lidé, které všechno zraňovalo, tak bohužel po nějakém větším neúnosném karambolu začali pít naprosto nezřízeně, aby utopili přecitlivělost k životu a poté se z nich stali sobečtí zlý tvorové na všechno kašlající. Takže ano, jsou sobečtí, ale je to tím, že pili.. Samozřejmě nemluvím za všechny, ale dost těch co se léčí taková je. Jinak i z těch pijících znám dost, kteří pijou v zaneřáděném bytě jen ty nejkvalitnější značky alkoholu, případně se zaštiťují, že pijí jen navečer pivo/víno a tvrdý jen opravdu vyjímečně, přitom vypijí 3 litry vína denně. Takže nějaký mustr kdo je alkoholik je dost těžký..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45015
Životní příběh dlouhodobě abstinujícího alkoholika Před 6 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer, jsem studentka 5.ročníku psychologie a sháním dlouhodobě abstinujícího alkoholika (minimálně 10 let) na rozhovor k mé diplomové práci. Rozhovor je anonymní, dotyčný nemusí hovořit o pití pokud nechce. Důležitý je jeho životní příběh. Najdu zde někoho takového nebo víte prosím o někom? Děkuji
Anna
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45016
Re: Životní příběh dlouhodobě abstinujícího alkoholika Před 6 rok, 9 měsíce  
Rád bych vám pomohl..ale takového bohužel neznám
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45023
Re: Životní příběh dlouhodobě abstinujícího alkoholika Před 6 rok, 9 měsíce  
Akú by ten alkoholik mohol mať motiváciu ísť do toho?

Zájdi na nejaké AA, tam určite takých nájdeš. Prinajhoršom ťa umlátia prázdnymi fľašami.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46177
Výzkum pro absoloventskou práci Před 6 rok, 5 měsíce  
Dobrý den,nebo večer.
Je mi 41 let,studuji Zdravotně sociální fakultu v Českých Budějovicích.
Téma mé Bakalářské práce je Alkoholismus u vysokoškolsky vzdělaných žen.
Pocházím z rodiny, kde můj otec byl alkoholik, teta, která na následky nadměrného pití alkoholu ve svých 42 letech zemřela.Moje kamarádka, vysokoškolsky vzdělaná žena, profesorka přišla o vše,několik let marně bojovala s alkoholem,zažila dvě recidivy.A já z blízka prožívala vše s ní.
Pro výzkumnou část mé práce bych chtěla najít vysokoškolsky vzdělané ženy, které mají problém s pitím alkoholu, ženy, které prošly léčbou.Bude Vám položeno jen pár otázek.Vše je naprosto anonymní, nemusím znát vaše právé jméno,nemusím vědět odkud pocházíte.V mé výzkumné práci je vše naprosto anomynní.Rozhovory jsou vedeny pod čísly např.žena 1, žena 2, žena 3...atd.Vše co použijí Vám zašlu k posouzení a zhodnocení, můžete se rozhodnout, zda-li mohu informace použít.Nic není závazné. Pokud se mi ozvou ženy z Jižních Čech, mohu Vás navštívit osobně, můžeme se sejít kdekoliv.Jinak výzkum je veden, tak, že Vám napíši, buď na toto forum, či zašlu formulář , který se vyplní a pošle anonymně zpět, popřípadě můžeme vést rozhovor.
Dámy, slečny,pokud se mi ozvete,mnohokrát děkuji.Všem ženám, slečnám přeji, ať to dokážete, jakkoliv překonat nadměrné pití alkoholu.Je to cesta trnitá, bolavá,dlouhá,ale stojí za to.Přeji Vám hodně sil, chtění,energie.
Warda
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 25/10/2017 23:35 Provedl: Warda. Důvod: pravopisná chyba
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57050
absolventská práce Před 4 rok, 6 měsíce  
Dobrý den,
posledním rokem studuji obor sociální práce a sociální pedagogika a píšu absolventskou práci na téma alkoholismus. V mé praktické části se chci zabývat vznikem závislosti, jejím průběhem až k léčbě. Chtěla jsem se zeptat zda by byl někdo ochotný mi věnovat chvilku času a zodpovědět mi otázky prostřednictvím e-mailu.
Prosím kontaktujte mi na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Děkuji.
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/09/2019 15:14 Provedl: Katerina21.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter