Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jaké nealko nápoje pít ?
#35652
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 8 měsíce  
Také tě zdravím Stopka a mávám

Já zůstávám u klasické kávy Nescafé Gold Crema + 6 kostek cukru a k tomu vychlazenou coca cola s ledem. Osobně mě to osvěžuje již více jak dva roky. ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35654
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 8 měsíce  
Ladislave,
taky Tě zdravím já si občas dopřávám vídeňskou kávu s dvojitou porci šlehačky, mega kopcem šlehačky.... tu miluju.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36354
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Stopka napsal:
Ladislave,
taky Tě zdravím já si občas dopřávám vídeňskou kávu s dvojitou porci šlehačky, mega kopcem šlehačky.... tu miluju.


Jo, vídeňskou taky miluju. A když je horké počasí, dávám si tu vídeň ledovou z chladničky.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36357
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Karel Václavek napsal:
Stopka napsal:
Ladislave,
taky Tě zdravím já si občas dopřávám vídeňskou kávu s dvojitou porci šlehačky, mega kopcem šlehačky.... tu miluju.


Jo, vídeňskou taky miluju. A když je horké počasí, dávám si tu vídeň ledovou z chladničky.


Zdravím,
bez kávy den nedám, to je moje, hned po probuzení .
Mmch kávu si melu doma, má pak lepší aroma, krásně provoní ráno.
Turka , ale nepiji. Mám nějakou nádobu, nevím jak se to odborně jmenuje. tu mi kdysi ještě darovala moja nagymama))babička a z ní je káva vynikající.
Návštěvy si ji taky pochvalují.
Dospodu dám vodu, pak je sítko s kávou a vše se uzavře. Takový nějaký jako "presovač", je to k dostání i teď.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/08/2016 09:41 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36358
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Ještě zde do tématu vlákna doplním, že první co jsem si zakoupila až mi bylo lépe po těch prvních dnech abstinence byl kvalitní odšťavňovač.
Odštavní vše. Takže jsem začala červenou řepou, jabka, mrkev...
Je to ta nejlepší investice, lepší než chlast.

Dá se i bez něj udělat kvalitní pití, třeba ta mátová limonáda.
Pár lístků máty, citron a dle chutí třeba třtinový cukr, dát do obyč. mixéru rozmixovat na kaši.
Pak přecedit přes sítko a zalít perlivou vodou, nebo neperlivou, dle chuti.
Taky to jde.

Přeji všem krásný den, já ho dneska strávím asi venku na slunku.
Vypadá to , že bude hezky.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36359
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
ahoj Stopka,

představ si, že ti momentálně hrozně závidím, vlastně každému, kdo má domek se zahradou. Co já v bytovce, mohu jen smutně koukat jak je venku krásně hezký nealko den všem
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36360
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Ladislav napsal:
ahoj Stopka,

představ si, že ti momentálně hrozně závidím, vlastně každému, kdo má domek se zahradou. Co já v bytovce, mohu jen smutně koukat jak je venku krásně hezký nealko den všem


Ladislave,
my to máme svépomocně. Prodal se byt , vybralo stavebko a stavělo se. Kdo z rodiny mohl a vědel pomohl a nebo dohodil známé odborníky.
Máme to tak akorát, žádný přepych, ale pohoda.
Prý stavba svépomocně prověří vztah)))tak to nevím, ale říká se to. Každý kousíček baráku jsem pomáhala stavět, nebo byla nápomocná, vaření, vození pomocníků.
Když se na to dívám zpětně, byla to dřina, po druhé bych už do toho neměla odvahu jít)))
Vůbec se nestíhala rodina.
Myslím, že náš vztah prověřilo až moje chlastání, kdy jsem dostala pomocnou ruku a té jsem se pevně chopila, teda zatím.
Už valím do bazénu, voda sice studená, ale fakt to láká.
Nechci provokovat)))ale ano, je to lepší, než být v bytě, ale i to v bytě má své výhody. Máš vše blízko, já jsem tady kousek pod lesem. Kamkoliv chci něco vybavit, tak auto.
mááávááám
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36361
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
mňauuu bazéén neutop se
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36362
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Ladislav napsal:
mňauuu bazéén neutop se

tam je voda pouze po krk a na pár temp, ale osvěží .


Ačkoliv, v době pití to hrozilo. Já se totiž opaluji na nafukovačce a kombinace s pitím já usínám po pití rychle , byla špatná.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#36364
Re: Jaké nealko nápoje pít ? Před 7 rok, 7 měsíce  
Já tak nějak vystřídal všecko, byt nebo domek, dřív mně nedělalo problém žít tam nebo tam, třeba na chatě bez elektřiny, dal bych to i v zimě, no bylo to pestré, teď už je to jinak...

Takový ten stereotyp je na zabití, ubíjející, radikální změna v životě může být přínosná nebo stáhne zas k pití. Být o dost mladší a mít problém s pitím, asi bych to udělal- vypadl z bytu, našel někde nájem na vesnici v domku nebo bych vse nastěhoval někam na statek a zprasil bych si ruce i od zvířat, toho se neštítím, sekat trávu, běhat kolem sadu a tak, to by mně prospělo, bral bych to jako přechodnou změnu než se ustálím a dám do kupy, pak bych pokukoval po nějaké Marušce...

Čekají mně v září ještě nějaké změny, mám trochu strach, ale taky jsem rád, že vypadnu z toho stereotypu, cítím, že to potřebuju. Snad vás přestanu furt otraovat
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter