Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: přítel alkoholik
#31933
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Aha, tak to jsem nevěděla......myslela jsem, že si tady lidi poradí a ne, že si z nich ještě budou dělat prdel. Moc děkuji.....
Edita
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31934
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Prdel si z tebe dělá tvůj druh.....nebo ty z nás
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31935
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Tak já vážně ne. Ale myslím si,že i když pije jen pivo, tak přece může mít problém a opije se i z něho. Ale co snad si poradím sama. Hezký den...
Edita
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31936
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Edito,
ještě mě napadlo, nedá si to pivo na léky? Nebere léky, které může třeba i to jedno-dvě, tři piva dovést do stavu větší opilosti? Třeba si to neuvědomuje, že na některé léky, je silnější reakce ve spojitosti s alkoholem.
Jen mě to napadlo, nic ve zlém a taky přeji hezký den.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31937
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Léky nebere žádné ale je pravda, že po tom onemocnění slinivky o hodně míň jí. A jak pije jeden večer, druhý den to jen dokrmí a stačí mu málo. No měli jsme velkou debatu, tak uvidím jestli si to vezme k srdci, jestli ne, odcházím s klukama.....už jsem i v takovém stádiu i když ho mám moc ráda, že až odejdeme, už se nebudu ohlížet zpět. Komu není rady, tomu není pomoci
Edita
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31938
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Mám známého, asi dvacet let pil jen to pivo, občas nějakého panáka, ale málo, podle manželky...no zkrátka ke konci přišel z práce, lup dvě tři piva desítky a byl našrot. Lehnul na gauč a ležel tam do rána. A furt dokola. Pak měl kolaps, prý nervy podle doktorů a podle rodiny delírko... dali ho na psychiatrii ne do protialkoholní a jasněže měl játra nalomené. Teď nepije, ale je divný.

Ono to tak nejde donekonečna. Něco se vždycky stane, změní. Jak, to už je u každého jiné.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31939
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Muj pritel pije take jen pivo,ale kdyz neni v praci tak jede hned rano do hospody,tam da svych 8,pak jede si domu lehnout a po vyspani tak kolek ctvrte uz zase naseda do ahta a jede na svych dalsich 8. Pak brzy do postele a pak se divi,ze nemuze spat. Ma uz davno hodne poykozene jatra a stejne to s nim nehne. Byl v lecebne,ale po navratu za zacal brzy znovu
Filomenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31940
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Jen pivo.....no jsou pivaři co urazí 20, 30 piv....z toho se opít dá....i když spíš asi usnout...alkoholik má většinou snahu dosáhnout své hladiny co nejrychlejš, proto končí u tvrdého...ale výjimka potvrzuje pravidlo
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31942
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
No on si taky musi vypit tu svoji davku piva a rano aby fungoval musi si aspon jednoho lahvace dat k snidani. Panaky 100% nepije,kolikrat mu ho v hospode nabizeli,als vzdy odmitl. Miluje pivo proste a nic jinyho
Filomenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31969
Re: přítel alkoholik Před 8 rok, 4 měsíce  
Edito, je možné, že co píšeš, je pravda. Partner už může mít tak poškozená játra (cirhoza), že mu téměř nefungují, nestačí odbourávat alkohol a i pár piv ho odrovná, protože se mu do krve dostane hodně alkoholu. Takhle to bývá u alkoholiků v posledním, terminálním stádiu - jsou schopni po jediném pivu spadnout opilí pod stůl. Ale jestli je na tom tvůj partner již tak špatně, je to zlé. Dělali mu v poslední době jaterní testy, ultrazvuk apod.? Jestli má cirhózu (jaterní buňky odumírají a vytváří tvrdé zjizvení a to už je nevratný stav) a bude dál pít, brzo umře.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter