Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Recidiva
#12289
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
no a teď si vemte ty doktory a terapeuty v léčebnách jak tam ti rozjitřelí alkáči mluví zmateně a tak, se ani nedivím, že je to tak jak to je, však ani my nejsme schopni tady udržet nějakou linku, buď se někdo nazlobí, nebo nečte důkladně nebo je pod vlivem...ach jo..to jsou ty uskalí demokracie a alkoholismu taky, já chci ať sem jana píše..má to teď těžké, ale je otrlá bojovnice a píše jak to má, a to jí asi i pomáhá,nevidím důvod proč ji blokovat, vážně ne..tak se držte--všichni:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12291
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Haničko.Ty jsi makovička.Je vidět,že máš všech pět pohromadě a že pozorně dokážeš vše číst.Petrato-neboj budu o sobě dávat vědět.po absolvované léčbě se ovšem nedostanu na IT odhlašuju ho.Nadělala jsem marasmus tentokrát s financemi,jak už jsem se zmínila.Ovšem přihlásím se do knihovny,nejen,že ráda a moc čtu ale je tam možnost IT spojení.Už to nebude tak často jak ted=,ale neboj neztratíme se-pokud ovšem nezačneme nanovo.Já na to už nemám a tak věřím,že po léčbě mne to už tak ohrožovat nebude!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12293
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
no ono to chce opravdu jen poslouchat resp. číst... proto apeluju na všechny!!! buď pozorně a v klidu, nebo nereagovat!
to tady škodí nejvíc!
a Jani hodně štěstí!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12294
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Hanko,
já určitě čtu pořádně-myslím, že i Vy jste na mě někdy reagovala.Já jsem Janě jenom napsala,že pokud někomu říká,že jde přepít antabus,může jít i o život-bohužel znám takový případ.Podpořila jsem Libu, ale i Vy by jste si měla číst moje příspěvky,já jsem nikdy!!! nikomu!!! neradila AA-nikdy jsem tam nebyla a kdo pozorně čte toto fórum ví, jaký já mám na AA názor.V tom se Libou zásadně rozcházím,to ale neznamená, že jí neuznávám a v případě Jany má stoprocentní pravdu.Každý má svůj přístup k léčbě,já jsem nebyla ani v léčebně, ani nechodím na AA-přesto abstinuji, Liba abstinuje třeba díky léčebně a AA.To ale neznamená, že jedna z nás je lepší, nebo ta druhá špatná.
O tom by mělo být tohle fórum, nebo ne?
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12295
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Nikomu neradím přepít Antabus.já ho nepřepila taky jenom tak.Jenom jsem našla způsob jak tak učinit.Zabránila jsem jen jeho účinku na alkohol nikoliv zdravotnímu dopadu.Mám chronický zánět slinivky-můj praštěný nápad mi vyvolal záchvat,že jsem skončila v nemocnici na kapačkách.A to,že se pití opět rozběhlo-o tom už nemluvím.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12296
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Heleno, ten příspěvek jestli vyzněl směrem k vám, vyzněl špatně... konkrétně byla reakce na Líbu... ale jako nezlobte se na mě, vyhrožovat na anonymní diskuzi blokací samotnym panem doktorem, to teda se omlouvám, ale to je směšný...
já osobně myslim, že blokace na fóra tohoto typu nepatří vůbec, ale to je věc provozovatele, mně když se někde nebude líbit, nebuidu tam chodit... čili nic ve zlém...
Hanka
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12297
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
HANI-klid Líbu znám a výmysly alkoholiků také.Vždyť jsme jedna krevní skupina.Jsem přesvědčená,že Líba se jenom chtěla udělat důležitou.Možná trošku žárlí,že dostávám podporu ze všech stran.vÍM,ŽE JÍ VADÍ MOJE RECIDIVA,ZLOBÍ SE I PROTO,ŽE CHODÍM SPÍŠ JSEM SPORADICKY POSLEDNÍ DOBOU CHODILA-NEMĚLA JSEM HLÍDÁNÍ K MÁMĚ,KTEROU OPATRUJU.Mám fantastického psychiatra a i tak jsem zracla.ono se to do krámu s doporučováním AA jako spásy moc nehodí.Ale to si musí přiznat ona sama.Stejně jako já si vše přiznávám.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12298
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Chodila do AA
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12299
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Hanko,
já jsem nic nikomu neblokovala, ani bych to v mém věku technicky neuměla-jsem ráda,když se mi podaří napsat příspěvek.Ale pořád trvám na tom, že každý může mít svůj názor-já opravdu nemám s AA nic společného, ale pokud jde o názor na Janu,souhlasím s Libou.
Hezký den
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12300
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Děvčata,chtěla bych vás všechny požádat,aby jste se na tomto foru vyhly rozepřím,Myslím,že právě a jenom to,je to,co toto forum nepotřebuje.Má být užitečné VŠEM,KTEŘÍ POTŘEBUJÍ POMOC.Bloknout diskusi může je Dr.Mlčoch.Dělá to v případech,když se objeví narušitel,nebo někdo,kdo by chtěl toto forum zvrhnout.Jinak sem píšou lidi pod vlivem,když si zoufají a začínají něco uvědomovat a zoufající nešťastníci z někoho,kdo má problém.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter