Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Recidiva
#12314
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Zdravím všechny. Často sem chodím pročítat příspěvky a děkuji za ně. Pomáhají mi nejvíce ty nejupřímnější, a to i od recidivujících, případně napitých autorů. Kdykoliv mám pochybnosti o svém vytrvání v abstinenci, zabrousím sem. Nejsem moc pisálek, ale dnes musím udělat vyjímku. Musím reagovat na permanentní přispěvatelku Líbu, která zde působí jako neomylný, dokonalý guru, který má dokonce moc, ovlivnit cenzuru těchto stránek. Mám dojem, že i zakladatelé AA si původně povídali o tom, jak bojují s alkoholem a jaké s ním mají problémy, a protože zjistili, že jim to pomáhá, založili AA.
Myslím, že, tyto stránky mají podobný smysl a vyhrožování blokací, svazácké projevy ve stylu - stydím se za tebe a v podstatě obviňování alkoholika z toho, že je alkoholikem mi připadají nesmyslné a vůbec netuším, čemu prospívají. Tak Libo, prosím Tě - uber trochu.
Díky všem, kteří sem píší a přeji nám sílu a vytrvalost nepít.
Irma
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12315
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Ano, recidiva se stane, ale nemůže přeci někdo někomu radit, jak přestat pít, a sám pije!Nevypadá to divně?Co si pomyslí nějaký nováček, co bude potřebovat radu?Bude mít důvěru?O to mně jde.Cenzuru jistě neovlivním, jen jsem se za Janu přimluvila, aby pan doktor nebloknul.Falešná lítost, láska, alkoholika zabíjí.Na AA se neradí, není tu diskuze AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12318
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
mně nejvíc zaujal ten recept jak přepít antabus,jana to tady málem vysypala......
snad příště
kolemjdoucí

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12319
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Jsem to všechno pročetla, a nějak...hlava mi to nebere. Petrato, jak je, dobře ? Vzpomněla jsem na Tebe, držím palce !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12320
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Nemůžu říct,že nejsem sdílná.Učím se to.Recept na přepití Antabusu však ode mne nedostane nikdo.Takže na příště se nespoléhejte.Zatím vím,co mluvím a píšu a krapet mi to myslí.Nerada bych vzala šanci někomu,kdo potřebuje pomoc a Antabus mu ji může poskytnout.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12321
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
anet díky, jo dobře, chodím na terapie a žiju jak to jen jde, občas démon zazlobí...ale nedám se, včera to bylo takové tady...no emocionální, těžké časy asi...měj se co nejlépe, jak ty?...taky statečná sama jsi přestala, že jo...pa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12322
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Petrato, jsem ráda, že se Ti daří. Já to zvládám dobře, už sem na stránky moc nechodím, občas zabrousím a čtu, a občas se ozve někdo ze "staré party", tak mě docela zajímá, jak je a třeba i Bludička...že se neozve, holka ???
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12323
Re: Recidiva Před 11 rok, 4 měsíce  
Asi se ozve.Slíbila to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12758
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Já teda všechno přečetla. Máte všechny můj obdiv. vidím,že bojujete s každodenním životem,můj přítel bohužel pije znovu,snažím se ho nějak zaměstnat jinými aktivitami,ale stejně na ty dvě piva jde vždycky... řekl mi,že to nemůžu pochopit,protože nemám alkoholický mozek,už jste tady o tom mluvily,můžete mi to nějak přiblížit? Já kdysi sama docela pila,ale to mi bylo tak 25,každý den namol,bez práce,ale pak mi došlo,že budu pro ostatní jen troska,co umí vypít pomalu víc,než chlap a otočilo se to ze dne na den. Neříkám,že jsem abstinent,ale alkohol mě nijak neláká,když chci,dám si dvě piva,když ne,piju nealko,nevadí mi sednout někam do restaurace,či zajít do hospody a nepít. Takže se nemůžu definovat,co vlastně jsem. Přítel má nějaké to nutkání si dát,to jsem třeba nikdy neměla...takže mi prosím zkuste někdo vysvětlit,co znamená ten alkoholický mozek. A byla jsem jako naprosto neznalý člověk na sezení AA v léčebně,klobouk dolů přede všemi,já v životě neslyšela tolik příběhů a hlavně netušila,jaký je to boj a to jsem viděla v těch tvářích tam... Bohužel přítel říkal,že léčebna je jen takový běžící pás,kolegu nehlídali a on se oběsil,jen se mávlo rukou a mlčelo a mlžilo a nikdo nebyl potrestán,i přesto,že se to stalo na observaci,kde měl být pod trvalým dohledem. To byla jen taková vsuvka. Píšu co mě zrovna napadne,protože jsem vždycky rozhozená,když to tady všechno čtu...tak se nezlobte
smutná

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12761
Re: Recidiva Před 11 rok, 3 měsíce  
Jsou alkoholici a pijani.Pijan může pít kolik chce, když řekne dost, přestane, když jde na tři pivka, vypije je a jde v klidu domů.Alkoholik, ten má zděděné geny, jeho tělo jinak alkohol vstřebává, je to duševní nemoc.Ten si věří, že jde na tři pivka, jenže, jak si dá dvě, zapomene na svět a chlastá, nemůže se zastavit,konce známe. Přítel se vymlouvá, je smutné, co viděl v léčebně, ale ten člověk by zřejmě sebevraždu spáchal stejně, selhal tam jedinec,ten, co měl hlídat.Léčebna není žádný běžící pás, je tam těžká práce, vysilující, deprimující. On je fňukna, bez pokory, pít asi nechce přestat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter