Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Kořen kudzu
#15937
Kořen kudzu Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahojte-koupila jsem si před týdnem kořen kudzu který jsem měla doporučený na boj s abstinencí.A už dnes můžu říci,že chut na alkohol nemám...Máte tady někdo zkušenost?
Kris
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16569
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Děkuji za tento příspěvek. Do té doby jsem nevěděla, že něco takového existuje. Dnes mi přišel. Ozvu se za pár dní, jestli vidím nějaký účinek. Podělí se někdo o zkušenosti s tímto preparátem?
BreeVanDeKamp

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16570
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Slyšela jsem o němuž dříve, nevěřím, že se u nás sežene v takové kvalitě, aby byl cenově dostupný a účinný.Nedělejte tady prosím reklamu!!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16571
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Reklamu jsem rozhodně neměla v úmyslu, jen jsem se chtěla zeptat, zda má někdo zkušenost, právě pro to, že nevím jestli to k něčemu je. Nechápu těch Vašich sto vykřičníků. Se zkušenostmi jste se nepodělil/a, takže váš příspěvek moc nechápu.
BreeVanDeKamp

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16572
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
V minulosti jsem zkoušela kudzu, zkoušela jsem předražený Campral... Nemám pocit, že by to pomáhalo. Prostě tato nemoc má své zákonitosti a každý jedinec si musí najít svou cestu, jak abstinovat. Návodů, názorů a zkušeností je tady spousta, každý má možnost najít si svou cestu, chce-li. A už je nás také hodně, kteří ví, že nejsou pilulky, které budete polykat a přestanete pít. Ať už potravinové doplňky, či přímo léky. Píše tady spoustu nováčků, kteří jsou nešťastní a potřebují pomoc a doporučení tohoto typu jim může dát falešnou naději. Asi proto vykřičníky. Aby tato diskuze nebyla zbytečně zavádějící.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16573
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Děkuji moc za tento příspěvek. Asi něco takového jsem potřebovala a né osočovat z reklamy. Vím, že to problém neřeší, jen mě zajímalo, jestli to může fungovat jako berlička. Jsem ráda, že jste se podělila o svou zkušenost. Právě že nechci žádné falešné naděje a tak když jsem našla tuto diskuzi, zkusila jsem se zeptat.
BreeVanDeKamp

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16574
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
To co jsem dohledal ohledně kudzu. Je zhruba toto: Jednak nesnižuje chuť na alkohol, ale mělo by mít podobné účinky jako má antabus. To znamená, že pokud se na to napijete, tak vám bude špatně. Ovšem nevím, kolik pilulek se musí vzít. Před pár lety jsem to také zkoušel, ale nevzpomínám si, že by to mělo nějaký účinek.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16575
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Já četla, že někde v džungli nějaký šaman s kudzu vyléčil narkomana.Ale že domorodci si pečlivě své byliny chrání.Kdyby něco existovalo, zázrak, lék na alkoholismus, určitě by se nefinancovali léčebny,kde den pobytu stojí 1200- 1600 korun, léčba trvá 3-6 měsíců.Vykřičníků můžu dělat kolik chci, beru to jako skrytou reklamu, a přesně, jak píše Lanička, zoufalí nemocní si nakoupí drahé blbosti, které nepomůžou, a alkoholici jsou zklamaní,přestanou věřit,jsou ohroženi.Mimochodem, pan doktor Mlčoch mně požádal, abych pohlídala tuto diskuzi, aby tu nebyla žádná reklama.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16576
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Já myslím,že žádný Kudzu,ani Campral nepomůže,i když zkusit se má všechno,ale všechno začíná v hlavě.Na celý život tyhle berličky stejně nevystačí.Píšu záměrně berličky,protože jak píše Líba,lék na alkoholismus neexistuje.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16645
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahojte,tak já ho beru už přes měsíc a zkušenost je taková že potřebu pít mám o dost menší..Už se nebojím pátku že se zleju do němoty.Ze začátku mi po něm bylo docela zle.Když jsem se napila -tak se mi chtělo i zvracet...Po třech skleničkách vína jsem měla druhý den obrovskou kocovinu-ale fakt hnusnou.Řekla bych že mě dost psychicky srovnal a ted chut moc nemám a i jsem zaznamenala že skoro nekouřím.Já jsem spokojená.Po tolika letech cítím konečně úlevu a míním v tom pokračovat dál.
Kris
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter