Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Kořen kudzu
#17042
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 1 měsíc  
Kamarádka si zakoupila Kudzu/je alkoholička/.Po užití první tablety byla jak zfetovaná.Je to možné?Máte někdo zkušenosti,že by to takhle hned působilo v kombinaci s alkoholem.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17043
Re: Kořen kudzu Před 10 rok, 1 měsíc  
Takhle působí alkohol i bez Kudzu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22874
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 5 měsíce  
zase nekdo paranoidní ohledně reklamy. Je všude kolem Vás, tak co se divíte. někdo napíše cenný příspěvěk a tolik negativismu od Vás. Tak nám tedy Vy doporučte, kde ho máme koupit kvalitní, místo nemístných keců o reklamě
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23113
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 4 měsíce  
Zdravim,
kupil som KUDZU pre priatelku.
Uziva pravidelne uz vyse mesiaca, ale zial ziadny efekt.
Prvych par dni mala sice mensiu mensiu chut, ale potom sa to vsetko vratilo.
Jediny efekt vidiet akurat v tom, ze sa jej zastavil menstruacny cyklus a tehotna urcite nie je.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23117
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 4 měsíce  
Kudzu možná pomáhá , jistě ne to z internetu, nebo české, jsou to jen nějaké náhražky, orginál je příliš drahý.Četla jsem, že s Kudzu umí pracovat, podávat ho, indiánští šamani.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23413
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 3 měsíce  
Môj syn alkoholik to užíva už aspoň po tretíkrát a výsledok sa nedostavil. Možno to pomáha iba na nejakú slabšiu závislosť.
mamina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23415
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 3 měsíce  
Přesně, mně se zdá, že všechny ty volně prodejný čaje, tabletky, rostlinky... jsou prostě moc slabá ráže. Taky jsem zkoušel(kudzu zrovna ne) a uplně k ničemu(nejspíš stejnak uživateli pomůže placebo efekt, než nějakej čaj,kořen...).
Peťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23416
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jasně, je to o kvalitě, pravé Kudzu by bylo asi i cenově nedostupné.Ono i ten konopný zázrak v obchodech je jen název, jinak nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23417
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 3 měsíce  
Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu co američtí vědci zjistí...
Kdykoli se objeví vědecky podložené informace o zaručeném účinku...časem se objeví vědecky podložené informace o pravém opaku...
Kdo má pravdu?
Naučili jsme se věřit tomu čemu chceme věřit, tomu co je pro nás rozumově pochopitelnější, snažší atd.
Ačkoli jsem se nemohl zbavit svého pití, zkoušel jsem vše Rozumově pochopitelné tak dlouho, až jsem psychicky rezignoval.
Vydal jsem se tedy na cestu méně Rozumově pochopitelnou...a přestal jsem pít. Zmizela posedlost pitím. Stal jsem se šťastným. Díky 12Krokům.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23418
Re: Kořen kudzu Před 9 rok, 3 měsíce  
Kudzu nevynalezl nikdo, je to rostlina rostoucí v pralesích.Náhodou nějaký těžce závislý muž se objevil někde u nějakého kmene, místní šaman mu dal Kudzu, on si odvykl ze závislosti, bez vedlejších příznaků, pomohlo mu to.Nevím, jestli pravé Kudzu je k dostání, jestli to nejsou náhražky.Protože jsem četla, že se šamani rozhodli nepodávat info o svých léčících metodách, oni si chrání své bylinky, bojí se,že jim je zlikvidujeme.Mají pravdu. Určitě je lepší spoléhat sám na sebe, snažit se uzdravit, v AA je to možné, a zadarmo, bez berliček chemie......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter