Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Můj otec ALKOHOLIK
#29122
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Info ti může dát jen lékař, a asi ani ne po telefonu.Určitě mu zanes potřebné věci do nemocnice,někdo s tebou mluvit bude, buď ráda, že je pod dozorem, oni na něj budou tlačit, aby se šel léčit,řekni jim, jak je na tom, pravdu, zařídí mu převoz přímo do Červeňáku.Ovšem, on musí souhlasit.Nic lepšího se stát nemohlo.Proč nechtěli kontakt, nevím, a k tobě se asi chovali normálně, setra info nepodává, to snad víš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29123
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Ano, jsem ráda, že to nakonec dopadlo takhle, na to v jakém je stavu je na nejlepším místě, na kterém může být. Hrozně moc doufám, že pokud se probere normální, tak poputuje přímo do Červeňáku, v tom vidím malinkou naději. Pořád věřím v jeho slova když jsem s ním mluvila naposled, že se chce léčit. No zanesu tam dnes nějaké věci, uvidíme, zda se mi podaří s někým mluvit. Jeho se vidět bojím, asi nejsem připravená na to, jak bude vypadat (i když možná má furt delírko...). Každopádně děkuji za každé slovo, doufala jsem, že se ozve Liba, když je z JČ a určitě ví, jak to tu chodí... Děkuju moc
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29124
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Neboj se za ním jít, je v pořádku, lékaři ho hlídají, nyní potřebuje podporu, cítit lásku, má čas myslet čistou hlavou.Já tam také byla, sice mně pustili domů, ale pak jsem jela směr Červeńák.Nech vše na lékařích, jen jim řekni, jak se táta chová, jak pije, vše, on může lhát, neúmyslně, moc si asi nepamatuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29129
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Opravdu moc děkuji, dodává mi to hrozně moc sílu. Dnes jsem s ním už mluvila, sice jen po telefonu, ale i tak... Zdá se být relativně normální, samozřejmě utlumený léky, ale ví co se děje a vnímá, rozumí. Zítra jsem odhodlaná na návštěvu, tak snad to zvládnu. Jsme na začátku dlouhatánské cesty a já udělám vše pro to, aby se z toho dostal. Šancí dostal milion, ale tohle je ta poslední šance na život. Libo, děkuju moc, snad se bude dařit i dál...
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29130
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Přeji to tátovi i tobě.Kéž by přestal!Asi bydlíme kousek od sebe, můžeme se sejít, zavolat si...co budu znát, ráda pomohu, poradím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29143
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
napiste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
20let jsem mel problem s alkoholem
17 let jsem strizlivy
nabizim rozhovor pres Skype
Pekny den
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29144
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
napiste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
20let jsem mel problem s alkoholem
17 let jsem strizlivy
nabizim rozhovor pres Skype
Pekny den
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29358
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Táta je 14 dní z nemocnice venku, dle jeho slov čistý, bez alkoholu (nejspíš ano, ale 100% pravdu ví jen on). Na ambulanci je objednaný koncem července, zatím s tím "bojuje" sám, zvládá to prý dobře. Zítra se chystá na AA, tak snad z toho nevycouvá...
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29359
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Marti, doufejme, jsi s ním, a ať nedělá honem závěry!V kterém městě AA navštívíte?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29368
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
U vás, v ČB. Můžu tam jít s ním? Zítra bohužel nemohu, ale příště bych šla, myslím,že by mu to pomohlo, připadá mi,že má strach. Ale dnes jsme se loučili s tím,že tam půjde, prý si to alespoň poslechnout, tak uvidíme. To, že nemá soudit z první návštěvy jsem mu říkala. Jsem vděčná,za takové možnosti, jestli je tedy využije.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter