Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Můj otec ALKOHOLIK
#29371
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Můžeš jít s ním, zavolej mně, jestli chceš, 724 978 049
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29372
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Děkuji, dnes ho tam alespoň doprovodím. Číslo si ukládám, děkuji moc
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29373
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 9 měsíce  
Zavolej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29814
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Ahoj,
s otcem se nebavím a je to lepší. Stále pije, ale nemám ho na očích. On se mi vyhýbá, protože se asi stydí, a také jsem mu i řekla, že ho ani nepozdravím, pokud bude opilí.
Je to pro mě těžké, občas i brečím, ale už jsem ho tak dál nemohla potkávat...
Megie
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29820
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Ahoj, takže u tebe změna žádná? To mě mrzí Ale aspoň ses od něj dokázala tak nějak odprostit, toho já jsem se bála, že to nedokážu (a jestli zase začne, tak se pořád bojím). Myslím na tebe a přeju ti, abys byla šťastná, abys už nemusela řešit žádné problémy s opilým otcem...
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29821
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
martino, a jak na tom tatínek je ?
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29823
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Do léčebny nešel, ale zatím je prý čistý. Vidím se s ním tak 3x týdně, ale denně si s ním 2x - 3x telefonuji a po telefonu se opravdu zdá střízlivý. A když ho vidím, tak je také v pořádku. Pomalu se dává do pořádku, shání práci a "hledá svůj život". Vypadá to, že se víc stará o to jak vypadá, aby nechodil neoholený, smradlavý a špinavý jako dříve. Navštěvuje AA. Když jsme spolu, tak pořád mluví, dřív, když pil, tak se mnou moc nemluvil, asi abych nepoznala, že má něco v žíle... Ale ještě má dlouhou cestu před sebou a kdykoliv z ní může sejít, to se mi pořád honí hlavou. A to jestli si někde loupne pivo nevím, ale myslím, že kdyby ano, už by se rozpil.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29824
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
To jsou příznivé zprávy, a moc ti to přeju, vím, že obava z recidivy je pořád, ale velký kus cesty už tatínek ušel, tak držím palce
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29826
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Děkuji, ale co si budeme povídat, na jednu stranu jsem na něj pyšná, že to dokázal a na druhou stranu mu pořád nějak nevěřím. Ale to se asi není čemu divit po takové době, co mi lhal do očí...
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29827
Re: Můj otec ALKOHOLIK Před 8 rok, 8 měsíce  
Zdá se být na dobré cestě, ještě ta práce, aby mu vyšla , a začal žít normálně.Hurá.Ale ještě uvidíme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter