Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: chci pomoci
#20972
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
petrch napsal:
Chci se upřímně změnit

Dokážeš opustiť alkoholické orgie a rebelské podpichovanie?
Prestaneš sa konečne účelovo opíjať?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21026
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Sázím se, že nepřestane. Kdo se přidá?

Delší dobu mezi všemi svými známými rozhlašuji, že nepiju. Jsem měkoň a nepřiznala jsem se, že jsem alkoholička. Říkám, že je mi z pití špatně. V podstatě nelžu - v posledních měsících mi bylo druhý den opravdu zle. Proč to píšu? Měla jsem narozeniny. Co jsem dostala? Samé flašky s vínem! Mám jich asi 30. Paráda, jak mi kamarádi naslouchají.
Hlásím, že je nevypiju. Pošlu je někam do světa. Je plno těch, kterým udělají radost.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21027
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Všechny???Příležitost podarovat není špatná,ale neotálej a začni s tím co nejrychleji.Na Spoji jsem slyšela věty typu,než jsem na ni sáhla vzala jsem si pro jistotu rukavici.Bylo mi to k smíchu.Ted´už se tomu nesměju vůbec.Každá ochrana je obrana mého bytí nebo nebytí.A jestli někdo vydrží doma v klidu několik dní s lahví-je jeho věc.Já k těmto lidem nepatřím.To jsem si vyzkoušela.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21036
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Všechny rozdám. Nepřinesla jsem je ani domů, uvědomuji si to nebezpečí. Žiju pár měsíců, nový, krásný život a nic na tom nechci měnit.Beru to jako těžkou zkoušku pevnosti mého rozhodnutí:-).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21037
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
To je dobře.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21040
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Petra napsal:
Všechny rozdám. Nepřinesla jsem je ani domů, uvědomuji si to nebezpečí. Žiju pár měsíců, nový, krásný život a nic na tom nechci měnit.Beru to jako těžkou zkoušku pevnosti mého rozhodnutí:-).

Petra,

HODNOTA triezvosti je nevyčísliteľná!


Tých pár tisíc korún za značkový chľast je len bagateľ oproti nákladom na kompletnú a komplexnú ústavnú liečbu alkoholika.
Zlepšenie kvality života a prežívanie skutočnej slobody od závislosti je len čerešnička na torte celistvej úzdravy, ktorej plody neskôr zbieraš...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21048
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Víš Petro.Svoji střízlivost,které se nám dostalo si musíme každý z nás střežit a chránit jako cenný poklad.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21056
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Petro, ven ty flašky a vyskládej je u popelnice. Uděláš tím "radost" bezdomovcům, kterým už stejně není pomoci. A nebo je do té popelnice rovnou naházej (oni si je tam najdou).
NEPOKOUŠEJ se je otevírat a vylévat - velké riziko že ochutnáš (vlastní zkušenost )
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21062
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Byla to nádherná vína. Určitě bych je neotvírala a nevylévala. Byly to moje oblíbené značky. Vypila bych to, vím to. Je mi smutno, že musím tohle řešit. Jak hluboko jsem klesla.

Už jsou rozdaný,díkybohu. Strejda pořádá velkou oslavu, tak dostal proviant. Byl šťastný a vůbec nechápal,co blbnu:-))).
Mrzí mě, že mě nenapadlo, dát je k popelnici, aby je našli bezdomovci. Mohli si výborným vínem zpříjemnit ty kruté chvíle na ulici. Mnoho z nich už nemá cestu zpět a nemohou si vybrat - já ano a vybrala jsem si.

Abych ze svých narozeninových dárků také něco měla, tak jim příští rok řeknu, aby se mi místo vína, složili do košíčku na dovču. Zamilovala jsem si cestování.

A jestli vás napadlo, jak jsem své narozeniny s kamarády oslavila, když nepiju? Ujela jsem na dovolenou, to jsem hrdina!)).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21085
Re: chci pomoci Před 9 rok, 7 měsíce  
Petro, vůbec jsi neklesla.Jsi nemocná, léčíš se a snažíš se lépe žít.To je přeci dobře, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter