Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: pomoc své mamince
#213
pomoc své mamince Před 14 rok, 2 měsíce  
Dobrý den!chtěla bych pomoci své mamce a možná i mě.Mamka má už nakých 13 let problémy s alkoholem.Občas měla období kdy nepila ale ted poslední 3 roky pije docela často.Jelikož moje mamka pracuje na 3 smeny tak pri nocni nepije.to se opije az o vikendu kdy pak není schopná vůbec nic udělat.kdyz má ranní nebo odpolední tak pije skoro každý den.ikdyž je opilá tak že nemuze skoro mluvit tak mi tvrdí že nic nepila.já jsem už dospěla a mamka žije v bytě s mym 13letym bratrem.Hrozně vše zanedbává.oběd sice uvaří a svačinu bratrovi do skoly uděla ale to je vše.Víc jí nezajíma.musím k ní chodit a uklízet tam.navíc si našla teď přítele.ktery taky pije.Mamka si pořád schovává flašky a je schopná za večér vypít 1l rumu nebo 1,5 l vína.kdyz reknu mamce ze spolu někam zajdem k psychologovi tak mě akorát nato odpoví že přeháním.už jsem zoufalá,nechci aby mamka ve svych 44letech byla alkoholičkou.už nevím jak dál!jinak jsem aspon mamku přinutila aby udelala test který jsem nasla na vasich strankách a vyšlo jí že už by se mohlo jednat o závislost.Mohli by jste mi poradit jak ted mam tedy postupovat?co mám dělat a jak ji pomoci?moc dekuji
XXX

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#214
Re:pomoc své mamince Před 14 rok, 2 měsíce  
Na těchto stránkách o tomto problému je napsáno spoustu,pokud si pozorně přečtete totožné přispěvky a odpovědi na ně budete o krok dál.příběh který tady napsala Lenka o své mamince,která bohužel zemřela na následky svého pití dejte své mamince přečíst,mluví to za všechny rady.Vaše maminka musí sama chtít a hlavně si musí přiznat že je alkoholička,což vy už vite.přesvědčte ji o tom,argumentujte,musí prozřít,jinak nemá šanci.Přeju hodně uspěchu a pevné nervy.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter