Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Manželka
#23485
Re: Manželka Před 9 rok, 4 měsíce  
Aleno, takto to bylo vždycky.Jestiže alkoholik nechce přestat pít, nepřestane, i kdyby dostal léčebnu soudně, stejně pak začne znovu.Manžel asi tuší, že je to s ním zlé a bojí se jít k lékaři.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23486
Re: Manželka Před 9 rok, 4 měsíce  
Děkuji za odezvu, byla jsem zvědavá, zda mi někdo odpoví.
I já tuším, že nemá cenu svěřovat se lékaři, ztrácet tím čas - stejně nic neudělá. Já musím pracovat, manžel vše propije a výdaje na domácnost, stravu, apod. hradím já.
V podstatě mu vytvářím zázemí pro jeho život, měla jsem se k tomu radikálně postavit dříve a rozejít se. Teď nevím, co by vlastně dělal, třeba by mu to pomohlo a zkusil by se na nohy opět postavit. Obávám se, že už to není možné, nechci aby ležel někde na ulici. To je špatné rozhodnutí, aby člověk,který se nechce nechat léčit - byl nechán tak.
Prostě tyto lidi by opravdu měli být léčeni a příp. uzavřeni do léčebny, aby se potom báli začít s nadměrným pitím znova.
Je však zajímavé, kolik toho lidský organismus vydrží, tolik let
se nalévat, nejíst žádné ovoce, zeleninu (nic nepolkne), sem tam
co tři dny třeba jen kousíček masa, jednu bramboru a zase tři, čtyři dny nic.
Aspoň budu všechny varovat, utečte zavčas od člověka, který pije a nechce přestat ! Strhne to všechny okolo a život je jen jeden.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23488
Re: Manželka Před 9 rok, 4 měsíce  
Právě, život je jen jeden.Neživořte, rozejděte se sním, Jeho také nezajímá, jak , za co si žije.Vy vlastně ho tím, že se staráte, v takovém životě podporujete.Možná by z té ulice dostal chuť se zvednout.Myslíte si, že vás má rád?Jste nějaký sponzor?Charita?Myslete na sebe, a ještě pár let můžete mít klid, hezký život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23498
Re: Manželka Před 9 rok, 4 měsíce  
Alenko, každý je odpovědný za svůj život a za to jak ho prožije.
Nečekejte pomoc zvenčí, pomožte si sama.
Váš manžel se bez ohledu na Vás rozhodl. Jste spoluzávislá a pokud se nechce léčit on, běžte se léčit Vy, Líba Vám poradí, kam.
Až budete zdravě nahlížet na tento problém, jasně uvidíte, že není jiná cesta než ho nechat jít vstříc svému osudu. Také se samozřejmě můžete koukat na to, jak Vám bude močit do postele, neudrží stolici a na další "lahůdky", které alkoholismus časem do Vaší domácnosti přinese.

Přeji hodně štěstí, abyste se správně rozhodla;-)
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter