Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Syn alkoholik, prosím o radu
#23281
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
S manželkou je v rozvodovém řízení, ona bydlí u svého otce. Ale nyní se rozhodli, že když bude v pořádku, vrátí se s dětmi.
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23282
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Že je alkoholik mu diagnostikovali, tak to tedy vím jistě.
Vzhledem k tomu, že měl jít na konzultaci až vlastně v úterý a breel, že to nevydrží (třas....), tak jsem obtelefonovala kde co a dostal se v pátek na ambulanci psychiatrie. Tam mu řekli, co už jsem psala, včetně nástupu na léčbu
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23283
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Ale protialkoholní léčba trvá déle, než měsíc, minimálně 3 měsíce.Kéž by tam šel, potřebuje nyní podporu, dobře, že za ním žena s dětmi zajdou.A ať se nebojí, jde to zvládnout.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23285
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
No to mne právě mate!
Nevím, jestli už neotravuju, ale ještě jsem se chtěla zeptata: poslední asi dva dny dost jí. Jakoby s velkou chutí. Jsem už ze všeho vyděšená, tak nevím, jestli je to dobře nebo ne....Logika mi říká že ano, ale co je v tomto případě logické, že?
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23286
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Možná dodává tělu sílu, možná , když pil, nejedl, pár dní se přejídat neuškodí.A neotravujete, jste jen hodná máma.Budeme vždy chránit své děti, i když jsou dospělé, což některé "chytré nepochopí".
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23287
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
To, ze Vas syn dost je, je podla mna dobe znamenie. Ja som sa tiez spociatku abstinenecie nevedela dojest. Brala som to tak, ze vsetky organy sa potebuju regenerovat a ze na to potrebuju energiu. Casom sa ta chut sa casom ustalila a teraz jem normalne, ale prvy tyzden som toho do seba naozaj natlacila dost. Takze drzim palce vasmu synovu, aby to vsetko zvladol.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23288
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Díky, dost mi to tu pomáhá.
Nedovedu si to celé představit, proto pročítám a pročítám....díky
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23291
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Je to možný????? Plácá pátý přes devátý...myslím v lídle. Jakoby neměl dno.
Určitě lepší než kdyby pil, je hubený, klidně může, ale strašně mne to překvapilo
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23298
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Takže na kontrole mu dali návrh aby nastoupil na měsíc do nemocnice. měl by nastoupit ve čtvrtek 27.11., s tím, že 23.12. půjde domů.
Nechce! Měli by tam s ním rozebírat spíš po psychické stránce to pití.
Je plný života, optimismu.
Hrozně se to ve mě mlátí, vím, že do dost lidí zvládlo samo i po delším nezřízeném pití, delším, než on. A vím, že spousta taky ne.
Ady

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23299
Re: Syn alkoholik, prosím o radu Před 9 rok, 4 měsíce  
Zdravím,tak já taky přidám svou zkušenost..

Bratr je alkoholik a je si toho vědom...a chce se léčit...Tašku máme už 14 dní zbalenou..ale narážíme na problém,že je všude plno v léčebnách...a pce mají psychyatrii zavřenou v nemocnici...a neni šance něco sehnat...a sám doma už dlouho nevydrží...
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter