Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Žluté bělmo po pití alkoholu
#24136
Re: Žluté bělmo po pití alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Michale,
práci jsem měla a pracuji i teď, když jsem dávno v důchodu.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24137
Re: Žluté bělmo po pití alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Tak to si tak závislá zase nebyla..nebo si měla práci, kde jsi mohla pít..(což se vylučuje např. s řidičem taxislužby nebo kamionu)

A pokud si pila pouze po práci a ráno si byla v pohodě, sice je to asi závislost, ale velmi lehoučká
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24138
Re: Žluté bělmo po pití alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Podnikala jsem na živnostenský list, nebyla jsem tedy závislá na žádném zaměstnavateli, když bylo nejhůř a že bylo mnohokrát, tak jsem prostě zůstala doma a třeba celý den spala, auto jsem nikdy neřídila, takže tam taky nebyl problém.
Závislá jsem byla těžce, což se nakonec projevilo i na těch játrech-naštěstí už je to minulost, za kterou se stydím.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24140
Re: Žluté bělmo po pití alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Podnikat je pro alkoholiky vlastně vysvobození..a ještě třeba na černo a přitom být na pracáku z důvodu platby různých poplatků státu....Ovšem pracovat pro např. státní podnik nebo a.s. je peklo, nebot nezbývá, než nemocenská nebo utýct ze země
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24141
Re: Žluté bělmo po pití alkoholu Před 9 rok, 2 měsíce  
Petrch: nebo se jít léčit a nepít...Ovšem chápu, je když je ti zle a hlavička moc dobře ví, že tě z toho do půl hodky vytáhne na chvíli chlast, tak tě do léčebny nedotáhne ani stádo volů...už jen ta představa, že tě tam zavřou a nedaj ti nachlastat je horší než chcípnout
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter