Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Když pije trvdý alkohol je vulgární
#23435
Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,

prosím Vás o radu, jsem v zoufalé situaci. Tento víkend jsem byla s přítelem na oslavě narozenin jeho kamaráda. Všechno probíhala v pohodě do doby než začal pivo kombinovat s panáky. To se pak začal chovat vulgárně, všem nadával, zvlášť mě a to před 40 lidmi, kteří tam s námi seděli. Bylo mi hrozně, byla jsem jako přiražená ke zdi a nezmohla jsem se na nic. Čekala jsem až mi namlátí.(Nikdy v životě na mě nestáhl ruku, jsme spolu přes 5let.)Ale nenamlátil, jen nadával a vylil na mě celý pivo jak rozmachoval rukama ... Jeho kamarádi mi pak řekli, že takhle vyvádí vždycky, když začne pivo kombinovat s tvrdým alkoholem. (já jsem však o tom neměla ani páru). Byla jsem v šoku, neboť když jsme spolu zašli někam do restaurace, nikdy nebyl ke mně agresivní jako v tu sobotu. Proto mne i překvapilo, že se takhle choval vždycky s kamarády. Myslíte si, že mají jeho přátelé na něj vliv, že se takhle nehorázně opije a pak neví co dělá. Protože když včera vystřízlivěl, byl vyděšenej z toho, že s ním chci ukončit vztah. Říkal, že neví, co se tam dělo, že by mi nikdy neublížil .. Že to nedokáže pochopit, proč tak vyváděl a byl agresivní. V jednu chvíli mi ho bylo i líto. Jenže se zkrátka bojím, že se to bude opakovat vždycky, když se napije, vždycky na mě bude řvát přede všemi. Mám mu dát šanci to napravit nebo ho pustit k vodě? Prosím poraďte. děkuji.
S.O.S.13
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23436
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
Ten neštastník neumí chlastat..umí vůbec něco
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23437
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj Michale, já se spíše bojím okamžiku, kdy na mne vrhne a zmlátí ..
S.O.S.13
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23438
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
Ahoj..Až to udělá tak zavolej policajty, na záchytce si s nim už poraděj..A až pak přileze střízlivej, už se s nim nebav..Jinou šanci nevidim, nebo se na to vys..t rovnou
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23439
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
On bude jen horší, když opravdu nepřestane pít.Dej mu šanci, ať si najde pomoc, AA, psychiatr, antabus....ale jinak skonči tento vztah, protože tě čeká peklo, které si ani nedovedeš zatím představit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23444
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 4 měsíce  
No toho se chci právě vyvarovat.
S.O.S.13
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23686
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 3 měsíce  
Pokud Ti můžu poradit,jdi od toho dokud je čas.Neudělej tu samou chybu co já.Také jsem měla....vlastně ještě mám zkušenost s opilcem a agresorem v jednom.Ano,policie Ti pomůže,ale jen v danou chvíli a pak nastane neskutečný kolotoč.Stále dokola chodíš vypovídat,doplňovat výpovědi,také si Tě pozve socialka,pokud jsou v tom zainteresované nezletilé děti,také se o Tebe začne zajímat intervenční centrum-pomoc obětem domácího násilí.prostě opravdu šílený kolotoč!!!No a nakonec Ti připadá,že si vlastně provinilá Ty a on si bezstarostně běhá,k výslechům nechodí,protože si nevyzvedává poštu!!!
No a ty potom zase uvěříš jeho slibům,jak se půjde léčit,jak je mu to tolik líto a že by se nejraději neviděl.Sehraje takovou srdceryvnou scénu,uroní pár slziček....,no a ty mu zase odpustíš a vezmeš ho zase PO TOM VŠEM ZPATKY.
Vydrží to bez alkoholu.....no u nás asi dva týdny!A je to tu zpět!Sice ne v takové míře jako před tím,ale zpátky to je!!No a já se držím opravdu zuby nehty!Sice skřípu zubama,ale mlčím,protože když bych něco namítla,byla bych hned to nejhoší,pes by si ode mě kůrku nevzal.Trpělivě čekám až usne a druhý den se bude omlouvat celému světu.A tak je to u nás stále dokola.
Říkáš si,proč Ti to vůbec píšu?!jak já můžu někomu radit?!
Přes to si Ti dovoluji poradit.Jdi od toho,protože odpustit neznamená v tom automaticky pokračovat.
Drž se,J.
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23692
Re: Když pije trvdý alkohol je vulgární Před 9 rok, 3 měsíce  
On totiž někdy ten rozchod pomůže.On si uvědomí, že fakt něco není v pořádku, jde se léčit...pokud Tě má rád, jsi mu milejší, než chlast.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter