Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: rozhovory k bakalářské práci
#23681
rozhovory k bakalářské práci Před 9 rok, 3 měsíce  
Rozhovory k bakalářské práci
Dobrý den, píšu bakalářskou práci, zabývající se problematikou alkoholismu v rodině a potomků alkoholiků. Hledám dva typy respondentů, kteří by byli ochotni se mnou udělat rozhovor, pouze pro účely mé práce.
Respondent č. 1: vyrůstal v rodině s rodičem alkoholikem a situace v rodině ho ovlivnila natolik, že se nyní snaží alkoholu vyhýbat – buď nepije vůbec, nebo jenom občas a minimálně.
Respondent č. 2: vyrůstal v rodině s rodičem alkoholikem a i přes zkušenosti v dětství se v dospělosti nedokázal alkoholu vyhnout a stal se na něm závislým. Nyní již abstinuje nebo se léčí.
Byla bych velice ráda, kdyby se mi někdo, kdo vyhovuje požadavkům na některý typ respondenta, ozval. Samozřejmě je to dobrovolné a veškeré získané informace budou do mé práce zaneseny anonymně (pozměněna jména, názvy,…). Pokud znáte někoho, kdo by byl ochoten se podělit o svůj příběh, ať se mi ozve na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkuji za pomoc a spolupráci, Jana.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23683
Re: rozhovory k bakalářské práci Před 9 rok, 3 měsíce  
Na internetu si najdi CODA a DDA, dospělé děti alkoholiků.Určitě ti rádi pomohou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23687
Re: rozhovory k bakalářské práci Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj Jano. Klidně se ozvi, čas si určitě najdu, ale mám jednu podmínku. Žádné pozměňování jména a údajů. Já se za to že jsem abstinující alkoholik nestydím a ani moje rodina s tím nemá problém. Od politiků a podnikatelů chceme transparentnost, tak začněme u sebe...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter