Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Manžel denně pije, co teď?
#24128
Re: Manžel denně pije, co teď? Před 9 rok, 2 měsíce  
Renata napsal:
...To se moc omlouvám, ale tobě ten příspěvek není určený. ...Ještě jednou se omlouvám.... Ani nechápu, že...

Alkoholikom spravidla chýba zdravá sebereflexia a spätná väzba. Prekáža im vlastné-tieňové Ego, deformujúce nielen prežívanú skutočnosť ale aj celé bytie.

Alkoholik sa potrebuje spamätať - hoci, aj šokom - nie ľutovať!

Chlácholenie alkoholika uspáva jeho bdelosť a skresľuje mu tak priamy a živý, aktuálny vhľad!
(...a odďaľuje komplexnú úzdravu...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24129
Re: Manžel denně pije, co teď? Před 9 rok, 2 měsíce  
Alkoholikovi lítost a sebelítost určitě nepomůže, spíše ublíží.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24130
Re: Manžel denně pije, co teď? Před 9 rok, 2 měsíce  
Souhlasim s Libou,i kdyz jsem tvrdost nesnasela, myslela jsem, jak prave litovani mi pomuze, jen ja sama jsem musela zvolit ten nejtezsi a nemozny ukol v podobe lecebny.Prosby rodiny nic nezmohly.Jen strach o holy zivot byl tim poslednim a ja v unoru budu mit 8 mesicu bez piti,ale take bez rivotrilu,bez nehoz jsem se driv neobesla, i kdyz jsem abstinovala.Pokud verim sama sobe,ze uz pit nikdy nebudu, protoze zivot je nadherny bez piti, a ja vidim vse nezkreslene, citim vuni, sleduji obycejne veci a jsem stastna, dokaze to kazdy.Delam to pro sebe a zaroven pro mou nejlepsi rodinu,ktera si zaslouzi bez odporu obejmout svou manzelku a maminku.Nikdy neni pozde.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24131
Re: Manžel denně pije, co teď? Před 9 rok, 2 měsíce  
Nakonec ta léčebna nebyla tak hrozná, co?A ty tvé pocity ve střízlivosti znám, zní to nadneseně, ale my víme, že tyto slova jsou ještě málo, to štěstíčko nejde ani popsat.Mám nyní úplně jiný náhled na život, nečekám zázraky, a ony stejně přicházejí za mnou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24132
Re: Manžel denně pije, co teď? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ignorancia
je matkou ilúzií a strachu, ktoré si zo závislostí tvoria štít proti poznaniu.

(Alkoholizmus je tiež závislosť - jedna z najtvrdších a najrozšírenejších.)[(S)poznaj sám-seba a svoje hranice, získaj argumenty - posilníš si odolnosť!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter