Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jedná se vůbec o alkoholismus?
#242
Jedná se vůbec o alkoholismus? Před 14 rok, 2 měsíce  
Dobrý večer, s přítelem bydlím již pět let a máme se moc rádi. Poslední dobou začínám mít ale obavy. V září jsem začala studovat v Praze a tudíž nejsem přes týden doma a přítel každý večer, když přijede v deset hodin z práce domů, vezme si dvě pivka a jde za sousedama do jejich garáže "na pokec". Tento problém se sousedama se s náma táhne vlastně od doby, kdy jsme se přestěhovali do vesnice kousek za městem, kde jsme původně bydleli. Přítel začal chodit na pokec párkrát týdně, pak se to postupně zvyšovalo a teď chodí téměř každý den v týdnu s tím, že si s sebou vždy vezme minimálně jedno pivo. Občas si cucnou i rumu nebo slivovice. Začínám mít strach. Na Nový rok jsme měli rozpravu na tohle téma a přítel mi slíbil, že se pokusí to omezit, ale že mě absolutně nechápe... Nevím, co dál. Jak se mám zachovat, co mám dělat?
Veronika Š.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#243
Re: Jedná se vůbec o alkoholismus? Před 14 rok, 2 měsíce  
Veroniko, na foru v alkoholismu je test na závislost

alkotest.drogy.net/test1.php

tak zkuste začít od něj. Hana
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter