Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Máma - alkoholička bez svědomí.
#24903
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24904
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Renato,vůbec necítíte s dcerami a manželem,jenom upřednostňujete jenom tu alkoholičku,asi máte podobné zkušenosti co? Já nejsem namistrovaná,ale nemažu nikou med kolem huby,nejsem alibistka jako vy,ale nezývám věci pravými jmény tak je to.
Pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24905
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Renato,ještě něco,dobře si přečtěte příspěvek Matyho a to nejméně 1OOkrát a potom někoho odsuzujte,že bych tu chudinku alkoholičku zabila!!!!
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24906
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Někdo prostě zdědí alkoholické geny, je alkoholik, od narození, i když nepije, určitě se mu to v životě projeví, a vůbec nemusí mít špatný život, klidně i ve 40 letech se rozpije, neumí zvládnout alkohol.Vůbec netušíš, jak je to těžké, někdo na to ani sílu nemá.Ty sama alkoholička zřejmě nejsi, nikdy nepochopíš alkoholika, tak Pinduš nepindej hlouposti.Jak je lehké odsoudit!Co?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24908
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Líbo,já že pindám a co potom ty? Jenom to poroboha nesváděj na geny,to jsou jenom babské povídačky,když už nevíš kudy kam co? Ijá jsem měla v rodině alkoholika a právě proto,když jsem to viděla,co to z lidí udělá,tak holt jsem se na ten chlast nedala.A to,že někdo začne pít "jen tak"je taky pravda,třeba v mládí jenom tak z pusté frajeřiny.Svými příspěvky jenom kalíš vodu a nemluvíš pravdu,posíláš lidi od čerta k ďáblu a sama nic nevíš.
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24909
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24910
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Já už s těma vašema debata končím,je to mlácení slámy,nic jiného,teďka jdu do hospody aby se ze mě stal alkoholik,abych vám více rozuměla a potom to bude bájo,už mě nebudete odsuzovat,že ochlastům - chudinkám nemocným nerozumím!!caúúúú
pindruška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24911
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24912
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Pindruska mas v sebe strasne vela nenavisti a zloby, co je podla mna este horsie nez byt alkoholik.
Rodina alkoholikov si sem casto chodi po radu, pretoze alkoholikov pochopit nedokazu a nevedia ako im pomoct. Cim prechadza alkoholik a co je to za peklo, to dokaze pochopit len ten co to sam zazil.
Takze tu matku alkoholicku si tu nikto neobhajuje, len sa snazime poukazat na to ake to je z pohladu alkoholika. Nikdy si to nezazila, tak nesud.Vidis to vsetko zejdnodusene. Ty si sa na chlast nedala, ake jednoduche. Myslis, ze alkoholici sa stanu alkoholikmi dobrovolne. Piju na zaciatku ako vsetci ostatni, nevedia totiz o tom, ze mozu byt alebo sa stat alkoholimi.
Ty si niky nic nevypila? Lenze u nich je ten rozdiel, ze u nich sa pouizivanim alkoholu zacne vsteko v mozgu menit bez toho aby si to uvedomovali a potom je to peklo uz aj s alkoholom ale bez neho este horsie.
Trpia strasnymi bolestami a hlavne psychickymi, ked si potom nedaju. Nie je z toho jednoduche vyjst a nie kazdy na to ma silu.
Skus si povedat, ze teraz tyzden nebudes nic jest a aj ked sa budes zvyjat od bolesti od hladu a nebudes nic vladat, tak si nedas nic, ved ty predsa nie si sebec....Takto nejako to maju alkoholici, preto aj vzdy skusaju prestat, ale bolesti ci uz fyzicke alebo psychicke ich dozenu k tomu, aby sa zas napili.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24913
Re: Máma - alkoholička bez svědomí. Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter